18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pod wpływem alkoholu z 8-letnim dzieckiem uciekał policji

killer788 • 2021-02-21, 18:42
(17.02) podczas patrolowania małej wsi w pobliżu Rzeczenicy (pow. człuchowski) policjanci zauważyli, jak ciągnikiem rolniczym z przyczepą przez wieś jedzie znany im mężczyzna, który nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Funkcjonariusze dali kierowcy sygnał do zatrzymania, jednak on go zignorował i zaczął uciekać.



Policjanci natychmiast pojechali za nim dając mu ciągle znaki dźwiękowe i błyskowe do zatrzymania. Na drodze, którą jechali nie było możliwości wyprzedzenia go i policjanci jechali za nim przez około dwa kilometry, po czym mężczyzna skręcił do swojego domu i zatrzymał ciągnik. Mundurowi natychmiast sprawdzili trzeźwość kierowcy, okazało się, że ma w organizmie prawie pól promila alkoholu, dodatkowo ciągnik i przyczepa nie są zarejestrowane i nie posiadają obowiązkowego ubezpieczenia, a kierowca nie ma uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Największym jednak zaskoczeniem dla policjantów okazała się 8-letnia dziewczynka, która siedziała i podróżowała w przyczepie (zdjęcie poniżej).





Funkcjonariusze sporządzili odpowiednią dokumentację, która trafi teraz do sądu. Za przestępstwo, jakim jest niezatrzymanie się do kontroli, grozi teraz 70-letniemu mężczyźnie kara do 5 lat pozbawienia wolności, odpowie on również za kierowanie pod wpływem alkoholu oraz za narażanie dziecka na niebezpieczeństwo. Dodatkowo będzie musiał zapłacić karę za brak obowiązkowego ubezpieczenia OC.

plastic

2021-02-22, 04:55
Spidzio199 napisał/a:

Ja pie**olę - pół dzieciństwa jeździłem na przyczepie, prowadziłem Ursusa C-30 czy C-60, co zimę był kulig 20 dzieciaków na sznurku za traktorem, kapało się w jeziorze bez opieki, wrzucało pociski znalezione na poligonie do ognia i jakoś k***a wszyscy przeżyli do dziś...
A teraz k***a wiadomość dnia - jechał 15km/h po polnej drodze i o mało dzieciaka nie zabił - czy ich wszystkich poj***ło???



ALE TU CHODZI O DZIECI !!11!!111!!11

dobrze słyszeć głos rozsądku i jeszcze widzieć przy nim plusy

Myxxer

2021-02-22, 04:56
Spidzio199 napisał/a:

Ja pie**olę - pół dzieciństwa jeździłem na przyczepie, prowadziłem Ursusa C-30 czy C-60, co zimę był kulig 20 dzieciaków na sznurku za traktorem, kapało się w jeziorze bez opieki, wrzucało pociski znalezione na poligonie do ognia i jakoś k***a wszyscy przeżyli do dziś...
A teraz k***a wiadomość dnia - jechał 15km/h po polnej drodze i o mało dzieciaka nie zabił - czy ich wszystkich poj***ło???



dodam jeszcze że z taką predkością prawie im uciekł

Cz...........as

2021-02-22, 05:49
plastic napisał/a:

dobrze słyszeć głos rozsądku i jeszcze widzieć przy nim plusy



Głos rozsądku? :-D Czy was k***a jeszcze trzyma po łikendzie??

Nie wolno jeździć po pijaku - gość przekroczył pół promila
Nie miał prawka - prowadził
Nie miał OC - jeździł taktorem

Dzieciak to tylko wisienka na torcie. A wy mu jeszcze klaszczecie :roll

pro_avenger

2021-02-22, 06:43
Adrianbogdan napisał/a:

Całe dzieciństwo tak jeździłem, nawet dziś. 35 lat naj***ny na polu. Bez przesady



Dokładnie, pozwolić wszystkim jeździć naj***nym, nie tylko na polu.

Stonka

2021-02-22, 06:53
Jakby wam naj***ny dziadyga dziecko przejechał traktorem to inaczej byście mówili. Nie ma wytłumaczenia dla prowadzenia pojazdów pod wpływem.

Cz...........as

2021-02-22, 07:24
Stonka napisał/a:

Jakby wam naj***ny dziadyga dziecko przejechał traktorem to inaczej byście mówili. Nie ma wytłumaczenia dla prowadzenia pojazdów pod wpływem.



Ale "oni" tak jeździli za dzieciaka to można... Wieśniackie podejście :roll:

htp

2021-02-22, 07:35
narkotykiTanio.pl napisał/a:

Na moje to można tak jeździć - w Indiach, albo innych zadupiach w Rosji. Jakby mnie naj***ny dziadek woził w przyczepie to bym się tył teraz nie chwalił. Jak można w ogóle bronić 70 letniego ochlejusa, co w ciągu dnia się musi napie**olić zanim wnuczkę ze szkoły odbierze? Bo co, bo traktorem się krzywdy nie da osobie postronnej zrobić? Oczy w dupie mieliście jak przeglądaliście newsy znad Gangesu czy ki ch*j?



Niestety mentalność w Polsce jest wciąż na poziomie tego "zadupia". Pieszy ma uważać na pasach, a jeżdżenie po pijanemu jest tradycją na polskiej wsi. A od tradycji wara.

UkrytaPodNickiem

2021-02-22, 09:50
Spidzio199 napisał/a:

Ja pie**olę - pół dzieciństwa jeździłem na przyczepie, prowadziłem Ursusa C-30 czy C-60, co zimę był kulig 20 dzieciaków na sznurku za traktorem, kapało się w jeziorze bez opieki, wrzucało pociski znalezione na poligonie do ognia i jakoś k***a wszyscy przeżyli do dziś...
A teraz k***a wiadomość dnia - jechał 15km/h po polnej drodze i o mało dzieciaka nie zabił - czy ich wszystkich poj***ło???

i twój stary tez naj***ny był? naprawdę wychowaliście sie w takiej patoli że naj***ny opiekun jest ok?


AN...........or

2021-02-22, 11:23
Spidzio199 napisał/a:

wrzucało pociski znalezione na poligonie do ognia



szkoda ze granatów odłamkowych nie wrzuciliście, to byś może głupot nie pie**olił teraz

St...........on

2021-02-22, 11:23
Hahaha tępe .... Poklepcie ochloja po ramieniu bo dobrze zrobił. ch*j ,że był naj***ny, że to nie pierwszy jego wybryk bo za coś mu prawko zabrali, ch*j że nie miał przeglądu ( o ubezpieczeniu nawet nie wspomnę ) i ch*j że jechał po drodze publicznej, ważne ,że wy jezdziliscie tak i nikomu nic się nie stało. I kto tu k***a jest lewakiem, liberalne ciule hipokryci ,nie widzą patologii w swoim stadzie a tym drugim lewakom wytykają wszystko. :amused:

superslavo

2021-02-22, 12:33
Spidzio199 napisał/a:

Ja pie**olę - pół dzieciństwa jeździłem na przyczepie, prowadziłem Ursusa C-30 czy C-60, co zimę był kulig 20 dzieciaków na sznurku za traktorem, kapało się w jeziorze bez opieki, wrzucało pociski znalezione na poligonie do ognia i jakoś k***a wszyscy przeżyli do dziś...
A teraz k***a wiadomość dnia - jechał 15km/h po polnej drodze i o mało dzieciaka nie zabił - czy ich wszystkich poj***ło???



Widze , ze mamy podobne wspomnienia. Ja pamietam, ze musialem jechać wozem i to droga krajowa nie po polu. Ojciec naj***ny i sasiad też, ja z lejcami w rekach. Moze mialem 5 lat. Fakt, ze ruch byl w ch...mniejszy te 30 lat temu ale ... Dzis sie wysrac nie mozna bo cie na tik toka wrzuca pedaly albo na milicje zapodadza.

michal257

2021-02-22, 14:13
Spidzio199 napisał/a:

Ja pie**olę - pół dzieciństwa jeździłem na przyczepie, prowadziłem Ursusa C-30 czy C-60, co zimę był kulig 20 dzieciaków na sznurku za traktorem, kapało się w jeziorze bez opieki, wrzucało pociski znalezione na poligonie do ognia i jakoś k***a wszyscy przeżyli do dziś...
A teraz k***a wiadomość dnia - jechał 15km/h po polnej drodze i o mało dzieciaka nie zabił - czy ich wszystkich poj***ło???



To prawdopodobnie efekty uboczne szczepienia redaktora, który pisał ten artykuł.

marcin9002

2021-02-22, 17:21
I teraz biurokratyczne k***y zrobią z dziadka przestępcę a j***na banda pedofilii i złodziei chodzi sobie jak gdyby nigdy nic po świecie. Dziadzio nie chciał żeby wnuczka zapie**alała w mrozie z buta i ją woził. j***ne policyjne cwe*e.

szczepan1234

2021-02-22, 18:08
marcin9002 napisał/a:

I teraz biurokratyczne k***y zrobią z dziadka przestępcę a j***na banda pedofilii i złodziei chodzi sobie jak gdyby nigdy nic po świecie. Dziadzio nie chciał żeby wnuczka zapie**alała w mrozie z buta i ją woził. j***ne policyjne cwe*e.



Za darmo staruchowi prawka nie zabrali. Opiekun po ch*ju jak naj***ny po wnuczke jedzie.

Rebeliant

2021-02-22, 18:59
remi1982 napisał/a:

Prawo czasem bywa debilne, a nawet czesto. Rozumiem, że jeśli wyjdzie prawo, że sąsiedzi mają smarowac sobie mordy gównem nawzajem, bo to działa przeciw covidowi to Ty pierwszy polecisz po gówno do sąsiada? No gratuluje Ci k***a podejścia do życia i mentalności niewolnika.



WolvX napisał/a:

Rozumiem, że na czerwonym też nigdy nie przechodzisz, bo prawo nie pozwala?



Emis napisał/a:

Za kradzież cukierka przez dziecko w sklepie rękę byś obcinał czy tylko paluszka ?
Idiota ,wracaj do wieżowca za 3500 brutto w korpo



Wysyp ćwierćinteligentów. Jebie waszą głupotą na kilometr.

Jest przepis, został złapany, otrzyma karę. Tyle w temacie. Ale nie, trzeba pokazać jakim się jest głupkiem i pie**olić farmazony o jakimś gównie, ucinaniu palców czy stawkach dla debili, bo nawet na magazynie znacznie więcej płacą, czy też o tym, czy ktoś, kto uważa, że jak się łamie w sposób oczywisty prawo i zdrowy rozsądek, to się wyjebie czy ktoś przejdzie na czerwonym. W ogóle nie zrozumieliście sensu najbanalniejszej wypowiedzi jaką mogłem przelać na forum Sadola. k***a, macie dwucyfrowe IQ, po zsumowaniu waszych wyników.

AyCaramba napisał/a:

Głos rozsądku? Czy was k***a jeszcze trzyma po łikendzie??
Nie wolno jeździć po pijaku - gość przekroczył pół promila
Nie miał prawka - prowadził
Nie miał OC - jeździł taktorem
Dzieciak to tylko wisienka na torcie. A wy mu jeszcze klaszczecie :roll



Klaszczą, bo są takim samym egoistycznym ścierwem jak ten dziad. Każdy inteligentny, prawy i mądry człowiek potępi takie zachowanie za każdym razem, co nie wymaga tłumaczenia, a debile i tak nie zrozumieją.