18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pod prąd na rondzie.

filozof90 • 2016-09-15, 13:29


Mój pierwszy filmowy temat 8-) Chciałem umyć szybę, ale było już za późno :-P

Fargariel

2016-09-15, 13:33
A nie trzeba było jeszcze popatrzeć jak koleś nie ogarnia? :/

_B...........r_

2016-09-15, 13:34
zj***łeś akcję, trzeba było kręcić dalej

nowynick

2016-09-15, 13:42
na ch*j włączasz kierunkowskaz przed rondem?

~PowerBoBass

2016-09-15, 14:50
nowynick napisał/a:

na ch*j włączasz kierunkowskaz przed rondem?



Żeby jeden cep z drugim wiedzieli, w którą stronę jadę. Jest to ukłon w stronę innych kierowców, by mogli wcześniej przewidzieć moje zachowanie na rondzie i sami efektywniej je pokonać. Jeszcze jakieś durne pytania?

Antek01

2016-09-15, 15:02
Jeszcze zjeżdżając pierwszym zjazdem, można włączyć ten kierunek przed wjazdem na rondo, ale k***ica człowieka łapie, jak cymbał jeden z drugim włącza na rondzie kierunek w lewo, a przy zjeździe już w prawo nie włączy.

~Velture

2016-09-15, 15:20
Cytat:

Jeszcze jakieś durne pytania?


Tak. Na ch*j włączasz kierunkowskaz przed rondem?

Zawsze się zastanawiałem skąd ludzie co dopie**alają na rondach lewy kierunkowskaz albo kierunkowskaz przez rondem biorą prawa jazdy.
Jakieś promocje w czipsach były czy może konkurs radia zet albo prawko za lodzika?

KlinikaAborcyjna

2016-09-15, 15:44
PowerboBass napisał/a:



Żeby jeden cep z drugim wiedzieli, w którą stronę jadę. Jest to ukłon w stronę innych kierowców, by mogli wcześniej przewidzieć moje zachowanie na rondzie i sami efektywniej je pokonać. Jeszcze jakieś durne pytania?



No napisz jeszcze miszczu kierownicy, który przepis nakazuje tak robić.

motci

2016-09-15, 16:25
@up jaki przepis Ty j***ny debilu. Czytałeś co napisał? 'UKŁON W STRONE INNYCH KIEROWCÓW" taka j***na uprzejmość, coś czego kodeks nie reguluje. Jak nie jest napisane albo tatuś nie podpowie to juz sam nie wpadniesz na coś co ułatwi życie komuś innemu?

KrisCFC

2016-09-15, 17:18
Trzeba było w niego wpie**olić, wpadłaby Ci łatwa kasa. :amused:

~PowerBoBass

2016-09-15, 18:39
KlinikaAborcyjna napisał/a:



No napisz jeszcze miszczu kierownicy, który przepis nakazuje tak robić.



Mam lepszy pomysł, Ty podaj przepis, który stosujesz odnośnie kierunkowskazów na rondzie. Z kolegą Velture poszukajcie razem 8-) Tylko się nie zdziwcie za bardzo.

~Velture

2016-09-15, 19:43
PowerboBass napisał/a:



Mam lepszy pomysł, Ty podaj przepis, który stosujesz odnośnie kierunkowskazów na rondzie. Z kolegą Velture poszukajcie razem 8-) Tylko się nie zdziwcie za bardzo.


ch*ja sobie poszukaj, ale widzę, że w awatarze znalazłeś.

Kierunkowskaz włączasz na rondzie ZJEŻDZAJĄC z ronda.

Jeśli się mylę twoim zdaniem to daj mi przepis który mówi o włączeniu kierunku lewego na rondzie albo kierunku przed rondem.

Pewnie jeszcze mi powiesz, że na każdym rondzie wewnętrznym pasem masz nakaz skrętu w lewo albo zawracania a tylko prawym możesz jechać na wprost i w prawo a nie wolno ci nim jechać w lewo.

Szach mat panie prawko za lodzika.


Jak nie znasz przepisów to szczym ryj bo zaraz zaczniesz pie**olić, że legalnie można ostrzegać przed drogówką mrugając światłami i jechać na światłach awaryjnych będąc holowanym - no bo przecież tak się przyjęło.

U ruskich normą jest jazda po chodniku (pozdrawiam stop cham) co nie zmienia faktu, że tego nie wolno.

dumad

2016-09-15, 20:25
k***a nie wiem już sam, ale mnie też uczyli na prawku żeby z kierunkami przez rondo zapie**alać
kiedyś zapytam psów jak spotkam

a najlepsze jest to że nie znam osoby, która jeździ przez rondo bez kierunków :D
nie to żebym się wpie**alał w waszą dyskusję ale skoro jeden twierdzi że nie trzeba a drugi że można
no to warto w sumie zapytać jakiegoś psa albo nauczyciela jazdy
a nie się k***a od razu spinać panowie