18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pod okiem wymiaru sprawiedliwości

Macx83wwww • 2020-11-16, 22:22
Publiczny lincz w Boliwii, rzekomo filmowany przez Policję.


Rebeliant

2020-11-16, 22:28
Klasyka u dzikusów. I oby tak dalej.


Co jest natomiast ch*jnią dla nas wszystkich, to fakt, że sp***oliny umysłowe z Antifa i reszta zj***nego lewackiego ścierwa dąży aby w Europie też tak było. Oby nigdy.

zito6

2020-11-16, 22:38
Rebeliant napisał/a:

Klasyka u dzikusów. I oby tak dalej.
Co jest natomiast ch*jnią dla nas wszystkich, to fakt, że sp***oliny umysłowe z Antifa i reszta zj***nego lewackiego ścierwa dąży aby w Europie też tak było. Oby nigdy.



Ale jak w europie było? Samosądy?

pro_avenger

2020-11-16, 22:57
Policjant mówi gdzie napie**alać aby bolało a nie było widać :-)

aaaaaaaaaaaaaa

2020-11-16, 22:59
"lincz (ang. lynch), samosąd – wymierzenie lub wykonanie kary przez osobę nieuprawnioną"

Może dostali uprawnienia od policjantów???? To wtedy nie lincz.

pro_avenger napisał/a:

Policjant mówi gdzie napie**alać aby bolało a nie było widać



Mówisz, że nasi tam byli??

swampman

2020-11-16, 23:02
Rebeliant napisał/a:

Klasyka u dzikusów. I oby tak dalej.
Co jest natomiast ch*jnią dla nas wszystkich, to fakt, że sp***oliny umysłowe z Antifa i reszta zj***nego lewackiego ścierwa dąży aby w Europie też tak było. Oby nigdy.



no tak bo sebastian wyklety nie wymierzylby z checia samosadu k***a... :lol:
nie badz zakutym stronniczym lbem bo ostatnio dowodow na niedoj***nie czy to z lewa czy nawet bardziej z prawa nie brakowalo.
a najglupsze co moze byc to robic takie cos z krzyzem w zebach.

oni to robia bo prawie nie ma policji a czesto jak jest to wspolpracuje z dilerami innymi gownami wiec normalni ludzie robia to co na filmiku.
szkoda mi tych ludzi bo czesto to prosci ciezko pracujacy zwykli obywatele ktorzy gdyby nie obfita natura zdechli by juz z glodu

cz...........ek

2020-11-16, 23:09
To chyba niezależni konsultanci z Brazylii, sądząc po wybranej metodzie korekcyjnej

blokern

2020-11-16, 23:33
ogladam te filmy na sadisticu z calego swiata, taki jestem swiatowiec i zastnawiam sie po ch*ja my te maski nosimy?

Rebeliant

2020-11-16, 23:58
swampman napisał/a:

no tak bo sebastian wyklety nie wymierzylby z checia samosadu k***a...
nie badz zakutym stronniczym lbem bo ostatnio dowodow na niedoj***nie czy to z lewa czy nawet bardziej z prawa nie brakowalo.
a najglupsze co moze byc to robic takie cos z krzyzem w zebach.
oni to robia bo prawie nie ma policji a czesto jak jest to wspolpracuje z dilerami innymi gownami wiec normalni ludzie robia to co na filmiku.
szkoda mi tych ludzi bo czesto to prosci ciezko pracujacy zwykli obywatele ktorzy gdyby nie obfita natura zdechli by juz z glodu



Tylko w Polsce jak i Europie ścierwo zdolne do samosądu to margines społeczny, a u dzikusów niemal każdy, bo tam mało normalnych ludzi. Proporcje odwrócone są w takich dzikich krajach.

Gardzę takimi sebixami zdolnymi do samosądów jak dzikusami z Ameryki Południowej i bardzo byłoby nie fajnie, gdyby anarchia zagościła na dobre w Polsce. Może zagościć w Niemczech czy Francji, j***ł ich pies, ale w Polsce by mi było k***a smutno z takiego powodu.

Roberto990

2020-11-17, 00:51
Ja pie**ole... Pod filmikiem gdzie Silvy dostają wpie**ol to jeden z drugim debilem będą się kłócić o Antife, lewaków i sebixow. Wypie**alac z tymi komentarzami na Onet

svenio

2020-11-17, 06:18
Podoba mi się pytanie które stale przebija się w trakcie wykonywania lekcji edukacji : Dlaczego nie pracujecie zbyt trudne żeby odpowiedzieć więc nauczyciel stara się rozjaśnić umysł

Kutarate-Miszcz

2020-11-17, 10:07
Od ~1:10 akcja staje w miejscu, przez co odczuwam pewien niedosyt....

KaiKenzo

2020-11-17, 14:00
a tak swoją drogą to ciekawe co tam trzeba odj***ć żeby zapewnić sobie takie atrakcje?

adrianeeeo

2020-11-17, 14:51
Bardzo dobrze , tak powinno być wszędzie publiczny wpie**ol i do domu, a nie do paki, a całe społeczeństwo musi utrzymywać darmozjadów

Arathnmor

2020-11-17, 20:09
Coś o pracy do nich młócący produkuje się? Znaczy standardowe lepkie rączki wyciągnięte po cudze.