18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poczuj się jak Dindu

PanDymsza • 2017-06-24, 05:45
Poczuj się jak gównoskóry w sądzie za jedyne 200 peelenów.

Perełka znaleziona na lotnisku w Poznaniu.

KlinikaAborcyjna

2017-06-24, 07:20
Całkiem niska cena biorąc pod uwagę że będziesz "pachniał" jak black man edition w sam raz dla loaloi. :idzwch*j:

bloodwar

2017-06-24, 09:11
Pachnieć jak winny czarny uciekający przed wymiarem sprawiedliwości, super!

Goju09

2017-06-24, 09:48
Jeszcze przypadkiem jakiś niewidomy posądzi Cię o kradzież bo rozpozna zapach i skojarzy ze zniknięciem portfela.

saves

2017-06-24, 10:00
Świetny prezent na Dzień Ojca w Detroit.

józekdeluxe

2017-06-24, 10:34
Up, w Detroit nie obchodzi się Dnia Ojca. To tak jakbyśmy mieli obchodzić dzień Yeti albo potwora z Loch Ness, chociaż ostatnią dwójkę podobno ktoś kiedyś widział

Radbug

2017-06-25, 00:29
Gówno wychodzi taniej.

Amur

2017-06-25, 00:34
poczuj się jak czarny zajebaj to

Ja...........ro

2017-06-25, 15:57
Zawsze jak mijam jakiegos murzyna to intuicyjnie kilka metrow wczesniej wstrzymuje oddech, po kilkunastu sekundach odwracam sie sprawdzic czy odszedl na tyle daleko by znow moc swobodnie oddychac. jak przypadkiem jakis zaczyna isc obok albo przede mna to przechodze na druga strone albo oddalam sie na bezpieczna odleglosc biorac pod uwaga w ktora strone wieje wiatr... Najgorzej, jak kiedys stanal niedaleko mnie w zatloczonym autobusie, nie zdarzylem wyskoczyc to sie k***a malo nie udusilem zanim nie dotarlem wystawic glowe za okno. W srodku k***a zimy, przewialo mi ryj a pasazerowie chcieli zaj***ć. Ot taka mala anegdotka.

SZAMSIK

2017-06-25, 16:03
Zapach lewicy żeby mogli poczuć się jak brudasy

danawydymana

2017-06-25, 16:33
Ciekawe czy pała też po tym jak u czarnego

Pigwaranek

2017-06-25, 16:47
@klinikaaborcyjna Nie wspominaj nic o tym trollu, po prostu ignoruj takich jak on. Zauwaz, ze gdy zostanie zmieszany z blotem, nigdy nie odpowiada, nie ripostuje. Doskonale wie co robi, chodzi mu tylko o wywolanie gownoburzy i fejm.

Radbug

2017-06-25, 18:39
Jaczuro napisał/a:

Zawsze jak mijam jakiegos murzyna to intuicyjnie kilka metrow wczesniej wstrzymuje oddech, po kilkunastu sekundach odwracam sie sprawdzic czy odszedl na tyle daleko by znow moc swobodnie oddychac. jak przypadkiem jakis zaczyna isc obok albo przede mna to przechodze na druga strone albo oddalam sie na bezpieczna odleglosc biorac pod uwaga w ktora strone wieje wiatr... Najgorzej, jak kiedys stanal niedaleko mnie w zatloczonym autobusie, nie zdarzylem wyskoczyc to sie k***a malo nie udusilem zanim nie dotarlem wystawic glowe za okno. W srodku k***a zimy, przewialo mi ryj a pasazerowie chcieli zaj***ć. Ot taka mala anegdotka.



łał, ale ty jesteś odważny i asertywny...

grrronek

2017-06-26, 22:51
Ciekawe: czy to przypadek, czy jakiś śmieszek.