18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poczta Polska.

zwierzak30 • 2020-04-30, 21:03
Choć nie lubię polityki,to ta wersja mnie rozśmieszyła.
Kto nie zna hiszpańskiego,trzeba czytać. :)


htp

2020-04-30, 21:14
Kto zna hiszpański, to tym bardziej niech czyta :)

emperorzbigniew

2020-04-30, 21:35
Ten film jest kultowy. A ten jego śmiech - chociaż polewałem z tego setki razy, to znowu płaczę :) :) Lool. I ch*j.

Budrys2000

2020-04-30, 22:15
Swoją drogą, to nie tyle hiszpański, co caló, czyli romski

wertuqq

2020-04-30, 22:18
Ja pie**olę. A gdzie murzyni z trumną? Jak już odpie**alasz żenadę i wrzucasz takie gówno, to na całego.

Tr...........ty

2020-04-30, 23:27
Śmiałem się z tego dopóki nie uświadomiłem sobie, że ta historia jest oparta na faktach

alogram

2020-04-30, 23:42
Co takie gówno tu robi? Japie**ole no przecież sadol umarł przez pieprzoną gimbazę i POsrańców... szok.

support3

2020-05-01, 00:18
alogram napisał/a:

Co takie gówno tu robi? Japie**ole no przecież sadol umarł przez pieprzoną gimbazę i POsrańców... szok.



A ty k***a co obrońca uciśnionych czy j***ny debil z łbem wypranym przez TVPis. "Sadol umarł"??? W dupie byłeś gówno widziałeś na sadolu zawsze się jechało po rządzących. Najpierw PIS potem PO teraz znowu PIS. Ale coś cię (celowo z małej) boli dupka ciepły socjalisto, bo w TVPis mówią, że PIS jest wspaniały a Jarosław zbawia Polskę natomiast PO to tyle nakradło że starczy jeszcze na 10lat wiadomości. A że Jarek za 2 000 000 000 chciał stawiać 2 wieże albo że Banaś ma burdel a Morawiecki każe zapie**alać za miskę ryżu to nie ważne bo czym to jest w stosunku do zegarka Nowaka.

Więc krypto lewaku spójrz sobie na posty z lat 2008 -2010 i zobacz ile było liczników odliczających koniec prezydentury najgorszego prezydenta RP ( jak się okazało w kwietniu 2010r. wszystkie się myliły) to zobaczysz prawdziwe korzenie sadola. Poza tym wtedy nikt nie podejrzewał, że można mieć gorszego prezydenta no ale teraz już wszyscy wiemy że TikTok zwany długopisem nie ma sobie równych.

St...........on

2020-05-01, 00:43
alogram napisał/a:

Co takie gówno tu robi? Japie**ole no przecież sadol umarł przez pieprzoną gimbazę i POsrańców... szok.



Wbrew pozorom to PiSd jest tutaj więcej :amused: a filmik k***a genialny

swampman

2020-05-01, 00:56
alogram napisał/a:

Co takie gówno tu robi? Japie**ole no przecież sadol umarł przez pieprzoną gimbazę i POsrańców... szok.





support3 napisał/a:

A ty k***a co obrońca uciśnionych czy j***ny debil z łbem wypranym przez TVPis. "Sadol umarł"??? W dupie byłeś gówno widziałeś na sadolu zawsze się jechało po rządzących. Najpierw PIS potem PO teraz znowu PIS. Ale coś cię (celowo z małej) boli dupka ciepły socjalisto, bo w TVPis mówią, że PIS jest wspaniały a Jarosław zbawia Polskę natomiast PO to tyle nakradło że starczy jeszcze na 10lat wiadomości. A że Jarek za 2 000 000 000 chciał stawiać 2 wieże albo że Banaś ma burdel a Morawiecki każe zapie**alać za miskę ryżu to nie ważne bo czym to jest w stosunku do zegarka Nowaka.
Więc krypto lewaku spójrz sobie na posty z lat 2008 -2010 i zobacz ile było liczników odliczających koniec prezydentury najgorszego prezydenta RP ( jak się okazało w kwietniu 2010r. wszystkie się myliły) to zobaczysz prawdziwe korzenie sadola. Poza tym wtedy nikt nie podejrzewał, że można mieć gorszego prezydenta no ale teraz już wszyscy wiemy że TikTok zwany długopisem nie ma sobie równych.



nie zesrajcie sie obydwoje.
sadol umiera przez takich jak wy bo wszedzie pie**olicie o polityce.
plebiscyt na najgorszego prezydenta i wytykanie bledow to slaby pomysl bo kazdy z nich byl ch*jowy.
proby wytykania minimalnych roznic sa bezcelowe.

co wyniknie ze spotkania kryptolewaka i kryptoch*jwiekogo?
to .


:ja_pie**ole:

Ja...........ro

2020-05-01, 03:03
emperorzbigniew napisał/a:

Ten film jest kultowy. A ten jego śmiech - chociaż polewałem z tego setki razy, to znowu płaczę Lool. I ch*j.





TranzystorWyklęty napisał/a:

Śmiałem się z tego dopóki nie uświadomiłem sobie, że ta historia jest oparta na faktach




Tez ogladalem dziesiatki przerobek, mniej lub bardziej zabawne ale nie mozna zarzucic, ze ta przerobka jest prawdziwa do bólu. Wlasciwie tak mozna sobie doslownie wyobrazic rozmowe na wysokim szczeblu. Ze język z rynsztoka? Coz, nagrania z Sowy pokazaly, ze to i tak byla dosyć kulturalna przeróbka jak na elyte

jan0sik1

2020-05-01, 08:03
aaaaaaaa ha ha ha zesrałęm się ze smiechu.. :-)

hardfall

2020-05-01, 09:32
to nie jest smieszne ... iks de

Kairax

2020-05-01, 11:10
k***a poryczałem się chyba że 3x ze śmiechu :-D :-D
MISZCZ