18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Halman

2019-04-06, 22:00
śmiejcie się śmiejcie.. jeszcze k***a zatęsknicie za swojskim awizo...

impressa88

2019-04-06, 23:21
HAL9000/2 napisał/a:

śmiejcie się śmiejcie.. jeszcze k***a zatęsknicie za swojskim awizo...



Idź tęsknić a my tym czasem idziemy konkurencji

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-04-07, 01:25
Ci się obudzili,kiedy konkurencja idzie z pełnej pary,a inpost się mocno poprawił,gdzie allegro weszło na ten rynek i punkty odbioru w p*zdu sklepach.Do tego fedex niezawodny pomijając dpd upc dhl itd.Jest to najgorszy czas chyba,na ten biznes teraz,ale ch*j by wbił,ale to jest inwestycja z państwowych.Zaraz zaczną się reklamy,które będzie robił królik po kilka baniek i będą dorzucać do tego jak do Lotu czy węgla.Idz pan w ch*j

sa...........os

2019-04-07, 01:31
Wystarczyłoby żeby wrócili do starego cennika i przestali zatrudniać złodziei.
A co do awizo - dobrze jakby chociaż chciało im się je do skrzynki wj***ć, bo nawet z tym niekiedy jest ciężko...

Jabulko69

2019-04-07, 08:03
~sanctusdiavolos napisał/a:

Wystarczyłoby żeby wrócili do starego cennika i przestali zatrudniać złodziei.
A co do awizo - dobrze jakby chociaż chciało im się je do skrzynki wj***ć, bo nawet z tym niekiedy jest ciężko...



Awizo to tam ch*j, u mnie nawet jak awizo przyjdzie to przesylka potrafi byc na drugim koncu kraju XD I potem mecz sie miesiac z tymi durniami, ze nie mieszkasz tam gdzie jest przesylka

azerbejdzanification

2019-04-07, 09:24
Poczta Polska miała z 2 lata temu swój "przebłysk" pod względem jakości usług. Teraz to idzie na dno w p*zdu. 3 miesiące temu nawet pokusili się o rozerwanie listu od rodziny z Hameryki. Co oni k***a myśleli, że tam dolary napchane są? Chyba zatrudnili ludzi 50+, którzy myślą że to komuna:D

Dzisiaj

2019-04-07, 11:02
AUTENT YK na poczcie :

- Przepraszam czy moge zamienic slowko z listonoszem?
- Listonosza teraz nie ma, avizuje dzisiaj...
- Slucham?! Co robi?
- Dzisiaj roznosi aviza...

:homer:

Teraz moje przemyslenia na temat avizowania :
Bardzo dobrze, jak ludzie sa debilami to niech zapiderdalaja na poczte i niech traca czas w kolejkach!

KAZDY narzeka a nikt nie pisze zadnej skargi. Gdyby na glowna poczte wplynelo tygodniowo za 20 skarg na 1 poczte osiedlowa to by moze w koncu cos z tym zrobili. Wystarczylo, ze napisalem 1, doslownie JEDNA skarge na mlodego gowniarza listonosza, ktory podpie**alal koncowki przy wyplacaniu kasy (zaslaniajac kciukiem) i po miesiacu wymienili szmaciarza na mila i uczciwa pania listonoszke :) Zlodziej j***ny przy kwocie np. 102zl i 52gr. kciukiem zaslanial 52 grosze i sp***alal szybciutko... przeciez nikt o 52 grosze afery nie bedzie robil, moze nawet niezauwazy...no i ch*j mu w oko, popracowal :D

Ludzie,! k***a mac, ja pie**ole - zacznijcie pisac skargi. To juz nie PRL - takie skargi zaczynaja powoli miec sens...

Kominek1993

2019-04-07, 11:15
@up - a co ma "poczta osiedlowa" do tego, jak pracuje listonosz? Listonosz podlega pod pocztę główną i w "osiedlowej" się ewentualnie wyłącznie rozlicza. Większość tych "osiedlowych poczt", to agencje pocztowe prowadzone przez prywaciarzy, którzy pracują na umowie z Pocztą Polską. Co Ci taki agent może zrobić? Opie**olić listonosza? Dla agenta to w sumie plusik, bo za każde awizo ma dodatek za obsługę (kilkanaście groszy). Listonosz zawsze takiemu agentowi powie, że nie jest jego szefem i ma się odj***ć.

Poczta Polska odkleiła się od rzeczywistości - to jedno - drugim jednak jest to, że listonosze są przeładowani robotą i Warszawka nic sobie z tego nie robi...

~Beny

2019-04-07, 11:39
Za każdym razem jak jest poruszana kwestia awizo, to przypomina mi się historia jak facet czekał na jakiś list i przyłapał listonosza, który zamiast listu wrzucał do skrzynki awizo. Facet się długo nie zastanawiał i go obił. Listonosz oczywiście wygrażanie policją, sądami itd a facet z uśmiechem pokazał mu awizo ze słowami 'przecież nie było mnie w domu, mam alibi' :mrgreen:

sa...........os

2019-04-07, 12:58
He he, mi to ostatnio w ogóle zapie**olili przesyłkę poleconą na poczcie. Teraz już takich głupich tych złodziei zatrudniają że nie wiedzą kiedy można kraść. ku*as ostatecznie mi z własnej kieszeni oddał (zaśpiewałem mu zresztą trochę więcej niż było warte to co było w środku).
Z kolei jak kiedyś z Francji do mnie paczka przyszła, to doszła aż do mojego miejsca zamieszkania. Ale awizo nie było komu wrzucić i po jakimś czasie wróciła do nadawcy. Splądrowana. :D

Dobrze tam ktoś wyżej napisał, że poczta miała przebłysk jakieś dwa lata temu. Serio, nie dość że przestałem narzekać, to nawet zacząłem chwalić (co wobec tego typu usług nie często mi się zdarza), a teraz widzę mają powrót do dawnej formy...

Jeszcze te p*zdy na poczcie, co gabaryt A ładują w B. Pokazuje piździe że przechodzi przez to okienko, a ona "tak, ale trzeba użyć siły żeby przeszło, a skrzynka się nie ugnie"! k***a, dobrze że się nie ugnie tępa raszplo, bo to przesyłka polecona i nie ma prawa być w skrzynce, arrrgh.

Najlepsza historia jaką kojarzę, to i tak jak typ zamówił limitowaną płytę winylową, białego kruka. Listonosz ową płytę (wysłaną poleconym) zgiął na pół i wpie**olił do skrzynki. :mrgreen:

Ach, mógłbym tak godzinami. PP i PKP to największe gwoździe co mnie w dupę kłują.

ws...........33

2019-04-07, 13:22
Ja mam problem z Paczkomatami, zamawiałem paczki na Cieszyn bo tam pracuje (od 6 do 18) oczywiście brakowało miejsca i upychali wszystkie paczki no punktu w Żabce, który był otwarty w jakiś dziwnych godzinach. Musiałem specjalnie jeździć paręnaście kilosów żeby odbierać paczki. Aktualnie postawili paczkomat w mojej miejscowości, myślę sobie ch*j zamówię. Brakło miejsca teraz czakam 4 dzień jak głupi na sms-a.

htp

2019-04-07, 13:24
~sanctusdiavolos napisał/a:

He he, mi to ostatnio w ogóle zapie**olili przesyłkę poleconą na poczcie. Teraz już takich głupich tych złodziei zatrudniają że nie wiedzą kiedy można kraść. ku*as ostatecznie mi z własnej kieszeni oddał (zaśpiewałem mu zresztą trochę więcej niż było warte to co było w środku).
Z kolei jak kiedyś z Francji do mnie paczka przyszła, to doszła aż do mojego miejsca zamieszkania. Ale awizo nie było komu wrzucić i po jakimś czasie wróciła do nadawcy. Splądrowana.
Dobrze tam ktoś wyżej napisał, że poczta miała przebłysk jakieś dwa lata temu. Serio, nie dość że przestałem narzekać, to nawet zacząłem chwalić (co wobec tego typu usług nie często mi się zdarza), a teraz widzę mają powrót do dawnej formy...
Jeszcze te p*zdy na poczcie, co gabaryt A ładują w B. Pokazuje piździe że przechodzi przez to okienko, a ona "tak, ale trzeba użyć siły żeby przeszło, a skrzynka się nie ugnie"! k***a, dobrze że się nie ugnie tępa raszplo, bo to przesyłka polecona i nie ma prawa być w skrzynce, arrrgh.
Najlepsza historia jaką kojarzę, to i tak jak typ zamówił limitowaną płytę winylową, białego kruka. Listonosz ową płytę (wysłaną poleconym) zgiął na pół i wpie**olił do skrzynki.
Ach, mógłbym tak godzinami. PP i PKP to największe gwoździe co mnie w dupę kłują.



Ale politycy podniosą krzyk, że to polskie firmy, narodowe. Nie wolno unowocześnić obcym kapitałem, bo to zdrada interesów narodowych.

sa...........os

2019-04-07, 13:54
Tak jeszcze w temacie... ;-)

Black Snake

2019-04-07, 15:17
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

Ci się obudzili,kiedy konkurencja idzie z pełnej pary,a inpost się mocno poprawił,gdzie allegro weszło na ten rynek i punkty odbioru w p*zdu sklepach.Do tego fedex niezawodny pomijając dpd upc dhl itd.Jest to najgorszy czas chyba,na ten biznes teraz,ale ch*j by wbił,ale to jest inwestycja z państwowych.Zaraz zaczną się reklamy,które będzie robił królik po kilka baniek i będą dorzucać do tego jak do Lotu czy węgla.Idz pan w ch*j



No Inpost jest popie**olony. Piątek godzina 14:00 - zamawiam paczkę na allegro. Sobota godzina 11:00 - dostaję SMS, że paczka do odbioru. A szła z drugiego końca Polski. Jak kubek na urodziny kumpla zamówiłem pocztą 5 lat temu to do teraz nie doszedł. A jak coś przyjdzie to zawsze mam avizo.