18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poczęstunek dla obcokrajowca

~Sunday • 2019-10-12, 20:34

Zdarzenie z Kijowa.

Eramod

2019-10-12, 23:39
Kepeszek napisał/a:

Wiem, że przerasta Cię zauważenie różnicy, ale beka jest kręcona ze śmiesznych/poj***nych dindunufów którzy odjebią coś totalnie głupiego. A tutaj mamy ziomala który jest j***ny za nic. To jest znacząca różnica. Śmiać się, że hehe murzyn to se można i można być krypto rasistą, ale odk***ianie komus bomby na łeb za bycie czarnym to jest po prostu bycie śmieciem. k***a debilu pie**olony. Jebac Cie i kazdego kto postawił Ci piwo. Nie idź jutro na wybory please.



dobra nie pie**ol bo nie raz była beka z tego ze na filmie był czarny. BEka krecona ale inni tak sie wkręcaja na sadolu i innych portalach ze potem to przekładają na realne zycie. I przestań pie**olić o wyborach jak cie to uszczęśliwi a może lepiej jak wqrwi to jutro ide zagłosowac na PIS

Kaban93

2019-10-13, 00:00
Małpa dostała banana, coś w tym dziwnego? W normalnych warunkach siedząc w klatce wyciągał by łapy żeby wyrwać z ręki tego banana.

r061071

2019-10-13, 00:00
Eramod napisał/a:

dobra nie pie**ol bo nie raz była beka z tego ze na filmie był czarny. BEka krecona ale inni tak sie wkręcaja na sadolu i innych portalach ze potem to przekładają na realne zycie. I przestań pie**olić o wyborach jak cie to uszczęśliwi a może lepiej jak wqrwi to jutro ide zagłosowac na PIS



to idzi ch*j ci w dupe

Eramod

2019-10-13, 00:09
r061071 napisał/a:

to idzi ch*j ci w dupe



Tobie bardziej lamusie, Ziobro cie dojedzie zobaczysz, bedziesz dupczony jak stonoga.

pi...........ta

2019-10-13, 00:09
E tam, a mi go żal. Nie jestem za taką imigracją, dla mnie powinien zostać w afryce, ale jeśli już ty przyjeżdża to powinien wiedzieć że przyjazd do Europy to zły pomysł, niesie za sobą ryzyko wpie**olu i szykan na każdym kroku

R2-D2

2019-10-13, 00:32
Później ich wysadzi, więc spokojnie. Filmik niedługo będzie.

BanujNasNieMichalka

2019-10-13, 00:43
Po zachowaniu dindu widać że nie jest to zwykły dindu bo zwykły by mu wyj***l na beret nawet jak by za typem było 10 ziomali. A nie zrobił tego bo?

Bo to dindu Francuz, więc wyciągnął biała flagę.

Yapadeusz

2019-10-13, 01:05
wyborcom PiS się podoba filmik

m7eznb

2019-10-13, 03:06
Hose88 napisał/a:

Ooo k***a jacy hipokryci... Jak tak, to jadą po murzynach na Sadolu, że aż miło, ale kiedy Ukrainiec częstuje czarnego bananem za frajer, to k***a obraza majestatu i poprawność polityczna się załącza.
A można pocisnąć jednego i drugiego, dęte parasole



nie, nie to nie tak kolego, najpierw nienawiść do ugorów, potem do murzynów ;)

madrus666

2019-10-13, 06:56
S@ kurva pewne granice do uja karmazyna..... :shock:

niefartt

2019-10-13, 08:44
dobrze bambusowi
1

madruss666 nie ma granic psycholu

krzychu88

2019-10-13, 10:16
htr83 napisał/a:

robić rasistowskie żarty w internecie to jedno ale walnąć kolesia w gębe bo jest czarny to już przegięcie.



Nie pitol. Jedź tam do nich to Cię te dzikusy z kongobongo rozniosą dzidami za to, że jesteś biały. A to, że akurat u ukrów to się stało to sierp im w żopy. Bo akurat oni się niewiele różnią od tych czarnych i innych ciapaków

:mrgreen:

W obrońcy bambusia czy banderowców to jest SADISTIC.PL a nie koło gospodyń wiejskich. Miękkie c**y :-P

W obrońcy bambusia czy banderowców to jest SADISTIC.PL a nie koło gospodyń wiejskich. Miękkie c**y :-P

Kaban93

2019-10-13, 13:38
Yapadeusz napisał/a:

wyborcom PiS się podoba filmik



Żebyś wiedział. Głosowałem na PiS i filmik mi się bardzo podobał. Małpa niesamowicie podobna do człowieka.

aaaaaaaaaaaaaa

2019-10-13, 13:47
Hose88 napisał/a:

Ooo k***a jacy hipokryci...



Żadni hipokryci... po prostu jak mamy wybrać, murzyn/bandersyn to wybieramy murzyna, jako istotę na wyższym poziomie rozwoju...

laser81

2019-10-13, 14:37
pie**olone czarne pisorowate kurestwo zydowko