18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poczekalnia w gabinecie dentystycznym

phrontch • 2018-05-17, 19:37
Nie myślcie sobie, że idąc w Brazylii do dentysty, możecie czuć się bezpieczni


mygyry

2018-05-17, 19:45
I tak ich taniej wyjdzie, niż u naszych dentystów...

Pepperoni

2018-05-17, 19:52
babka w bialym - miszcz.

Szparas

2018-05-17, 19:53
Jakby z tego rewolweru strzelił to by mu pewnie broń z ręki wytrąciło.

PersivalusPerwersalus

2018-05-17, 20:06
u nich te telefony to jakieś bezcenne są, że tak namiętnie je kradną.

mygyry

2018-05-17, 20:14
PersivalusPerwersalus napisał/a:

u nich te telefony to jakieś bezcenne są, że tak namiętnie je kradną.


To jeszcze nic, w Polsce niektórzy zniżają standard życia, żeby mieć na abonament za te cuda

phrontch

2018-05-17, 20:15
tam elektronika jest zajebiście droga, ceny telefonów nawet dwa razy drożej niż w Europie.
Kilka razy mnie prosili, żeby im kupić jakiegoś Iphone'a, a zapłacą tyle, ile kosztuje u nas. Tylko jaki sens jest kupowania drogiego telefonu, jak i tak jakiemuś bandziorowi trzeba będzie oddać?

Cloverface

2018-05-17, 21:45
Może zacznijmy produkować podróbki Iphonów które są na prawdę bombami. Kradnie takie typ i bum.

Pantilion

2018-05-18, 06:18
Wszedł jak do marketu :-D Zebrał towar i odszedł, a za rogiem pewnie jego okradli i tak się kręci ten biznes

aaaaaaaaaaaaaa

2018-05-18, 06:22
Ewidentnie jakiś zapalony radiotelegrafista. Zabrał telefony, nie zabrał portfeli. Chyba, że za chwilę kolega ma wpaść.

sdstc_son

2018-05-18, 07:14
Fajny kraj, nie ma co.

Clarx

2018-05-18, 07:23
i dlatego nie lubię broni, wchodzi gówniarz co wazy 20kg i zabiera Ci co chce :D w Polsce dostałby lepe na p*zde i by sie skończyło

Wiewór

2018-05-18, 07:48
Podoba mi się postawa ludzi. Napaść z bronią w ręku jest taką codziennością, że nikt nie zwraca na to uwagi.
Zero histerii, każdy oddaje telefon i wraca do kolejki. Bandyta wychodzi z łupem a codziennie brazylijskie życie toczy się dalej :D

licho_nie_spi

2018-05-18, 09:00
Clarx napisał/a:

i dlatego nie lubię broni, wchodzi gówniarz co wazy 20kg i zabiera Ci co chce :D w Polsce dostałby lepe na p*zde i by sie skończyło





hahahaha normalnie taki gówniak nie miałby broni...gdyby było powszechne pozwolenie to każdy potrafiłby strzelać i takie coś nie miałoby miejsca! bo co? wszedłbyś tam wiedząc, że jest tam kilka osób mających i umiejących posługiwać się bronią? Źle to pojmujesz... wyobraź sobie ,że od dziecka (powiedzmy od 18 można się ubiegać) każdy ją ma... i Ty jako ojciec swoich dzieci oczywiście też masz, od dziecka uczysz swoje dzieci,że broń służy do OBRONY i uczysz z niej korzystać...później taki człowiek nie jest sparaliżowany widząc zbira z bronią tylko może mu się postawić, mam tu na myśli wszystkie takie sytuacje.....Seba w bramie, pijak w w krzakach, zboczeniec przy przedszkolu etc...zacząłby się szacunek do innych i już. Myślenie o tym jako czymś co nie powinno istnieć nie ma sensu...bo świat tego nie zrobi...i co z tego,że w Polsce nie można mieć broni i jej nie mamy skoro wszyscy dookoła mają..... a tym bardziej nie rozumie jak ktoś mówi,że tak jest bezpieczniej.

mrkuchar

2018-05-18, 11:37
Zawiodłem się. Miałem nadzieję że babka na recepcji wyjmie gnata z tej szuflady i odstrzeli Guanno da Silva. No cóż. Maybe next time.