Rewanż trójkołowca

Salieri16000 • Wczoraj 21:58
15
Na skrzyżowaniu Station Road i Fuxing Avenue w Zaoyang, doszło do niecodziennego wypadku. Kierowca trójkołowca wypadł podczas zderzenia, a pojazd ruszył w dalszą drogę bez niego. Po okrążeniu ciężarówki, trójkołowiec "znalazł" samochód, który w niego uderzył i zemścił się na nim:

Mały grappler vs większy przeciwnik.

LaChupacabra • Wczoraj 21:10
13
Według źródła poszło o dziewczę tego większego. Ten mniejszy ponoć powiedział do niej "cześć" zbyt zalotnie, po czym zazdrośnik sprowadził malego na ziemię żałując po chwili swoich życiowych wyborów...Nagranie kończy się na 10 sekund przed wkroczeniem ochrony. Nie wiadomo jak skończyło się duszenie 8-)

Test pistoletów gazowych

Isenstadt • Wczoraj 19:47
13
Test pistoletów gazowych z uwzględnieniem poruszającego się ku nam napastnika z odległości 2-3 metrów.Aż mi się trochę smutno robi, ze u naszych południowych somsiadów broń gazową można kupić w sklepie jak bułki. :cry:

Swoją drogą przypomniała mi się ciekawa historia, jak spisywała mnie policja za udział w bójce z użyciem rurek gazowych i załadowanych krótkich wiatrówek :mrgreen: . Wniosek z tego taki, że jak ktoś chce zrobić krzywdę, to zrobi czymkolwiek, a zwykły obywatel niepotrzebnie jest pozbawiany skuteczniejszych środków obrony w imię durnych przepisów.

Ps. Broniłem koleżanki przed dresikami, nie jestem typem agresora na wiejskich dyskotekach :roll: