18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pocisk w dupie

~prophetess • 2021-12-08, 18:54
2 grudnia w Gloucestershire w Wielkiej Brytanii na pogotowie trafił mężczyzna z pociskiem przeciwpancernym w dobycie. Na miejsce wezwano saperów, żeby upewnić, że nie stanowi to zagrożenia dla nikogo znajdującego się w szpitalu.
Miłośnik militariów znalazł pocisk z okresu II Wojny Światowej podczas porządków. Według jego zeznań pocisk położył go na podłodze, niestety poślizgnął się i pocisk o wymiarach 57mm na 170mm wylądował w jego odbycie :lol:



Mężczyzna został już wypisany ze szpitala, niedługo powinien dojść do siebie o ile znowu nie poślizgnie się na amunicję :mrgreen:


Źródło: dailystar

notak

2021-12-08, 21:52
pośliznął się, mówisz,
na tym portalu,
dobre

sothis

2021-12-08, 22:58
xXx5226 napisał/a:

Odezwała się miastowa c*pka internetowa.



Można mieszkać na wsi,
Można być wieśniakiem,
Można mieć syndrom wieśniaka,
Czy pkt 2 Ciebie dotyczy to nie wiem, ale trzecie raczej tak. Dlaczego? Triggeruje Cię podsmiech*jka o tematyce wsi.

Wieśniaku

:-D

xXx5226

2021-12-09, 00:57
sothis napisał/a:

Można mieszkać na wsi,
Można być wieśniakiem,
Można mieć syndrom wieśniaka,
Czy pkt 2 Ciebie dotyczy to nie wiem, ale trzecie raczej tak. Dlaczego? Triggeruje Cię podsmiech*jka o tematyce wsi.
Wieśniaku



O proszę chłopak halmana się odezwał w obronie swojej dziewczyny. Pasujecie do siebie oboje bystrością nie grzeszycie.

baronturbina

2021-12-09, 07:02
xXx5226 napisał/a:

O proszę chłopak halmana się odezwał w obronie swojej dziewczyny. Pasujecie do siebie oboje bystrością nie grzeszycie.


Jemu bardziej chodziło o to ze masz zj***ny nick. To wiele świadczy. Zmień na pedal4321.

mCreydon

2021-12-09, 13:46
wszystko może być dildo o ile jesteś na tylę odważny :-)

dracov6664

2021-12-09, 14:00
To było w izraelu jak już.

xXx5226

2021-12-09, 19:14
baronturbina napisał/a:

Jemu bardziej chodziło o to ze masz zj***ny nick. To wiele świadczy. Zmień na pedal4321.



Nie mam cebulowego nicku i masz z tym problem ? I cóż ja teraz zrobię, jest mi tak bardzo wszystko jedno. A to co napisałeś świadczy że ubogo u ciebie pod tym krzakiem który nazywasz fryzurą.

RodrigoCortez

2021-12-09, 19:28
tak poślizgną się a w czasie upadania spadły mu spodnie i dupa sama się wycelowała w czubek pocisku, cóż za niesamowity zbieg okoliczności sam Hitchcock by tego lepiej nie wymyślił