18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pociąg do pociągów

KrisCFC • 2016-10-09, 13:22
Postanowił ciemny człowiek,
Fan pociągów od dzieciństwa,
Że wypowie kontrakt z Bogiem,
I dokona aktu świństwa.

Gdy tylko pociąg nadjechał,
Wszystko było już gotowe,
Z miłością swoją nie zwlekał,
Dla pociągu stracił głowę.

:amused:


Polemon

2016-10-09, 17:12
Fajne, ale zaczadzenie się własnym bąkiem i tak wydaje mi się być Nr1 w kategorii zajebista śmierć.

KillerLaugh

2016-10-09, 17:21
Przynajmniej zrobił coś ze swoim życiem, a nie wylewa hejt w netach :amused:

AN...........or

2016-10-09, 17:28
Przynajmniej był na tyle inteligentny by podłożyć głowę, a nie położyć się w pół jak niektórzy debile fundując sobie bolesną śmierć.

okrutnyCham

2016-10-09, 18:09
najważniejsze ze zdechł :szydera:

Toolpa

2016-10-09, 18:16
Wzdłuż powinien się położyć.

Lares86

2016-10-09, 18:26
Ma ktoś jakieś info czy przeżył to?

wolna_istota

2016-10-09, 18:27
Psycholodzy go nienawidzą! Sprawdź jak poradził sobie z depresją w jednej chwili. Kliknij!

dj...........op

2016-10-09, 19:06
W Polsce to by się zabił z niecierpliwości,by go ch*j strzelił jak bysie dowiedział że spóźniony o 2 godziny.

de...........nt

2016-10-09, 19:49
Dick napisał/a:

Prośbunia do przyszłych kładących sie na torach.
Pod towarowy! Pod towarowy k***a! Nie psujcie dnia normalnym ludziom (pasażerom).



Najlepiej, jakby w ogóle nie wstrzymywali żadnych pociągów. Towarowy? Zawsze ktoś czeka na dostawę, maszyniści i obsługa też mają ustalone godziny pracy.

Niech taki samobójca napisze wcześniej list z informacją, gdzie są zwłoki, potem niech sobie kupi pistolet i wyceluje w tył głowy pod odpowiednim kątem, ewentualnie niech kupi sznur i nauczy się, jak powiesić się w ciągu kilku sekund, dobierając odpowiednią długość sznura i wysokość "upadku".

Przynajmniej ludzie nie będą wyklinać na sk***ysyna, że podatnicy stracili kasę na wstrzymaniu linii kolejowej, zatrzymaniu ruchu na autostradzie, poszukiwaniach ciała w rzece, itp. No i przede wszystkim taki samobójca nie będzie marnował czasu służb mundurowych i porządkowych, na zabezpieczania, poszukiwania, naprawy, przekierowania ruchu, itp.


P.S. Jeśli ktoś chce się zabić, to jest po prostu słaby, to po pierwsze. Jestem jeszcze w stanie zrozumieć chorobę, w której ból jest nie do wytrzymania i przekracza ludzką wytrzymałość.
Generalnie jednak, jak ktoś jest już zdecydowany na to, żeby pożegnać się z tym światem, niech zrobi to z klasą i chociażby powiadomi gdzie i kiedy, podając godzinę i miejsce, żeby chociaż organy do przeszczepu można było pobrać.

thewhitestar

2016-10-09, 20:49
Dick napisał/a:

Prośbunia do przyszłych kładących sie na torach.
Pod towarowy! Pod towarowy k***a! Nie psujcie dnia normalnym ludziom (pasażerom).


Towarowy jeździ po tych samych torach. To nie droga że można kogoś wyprzedzić/ominąć. Jak się taki zapie**oli na torach to cały ruch i tak wstrzymany na 3 godziny.

freeszpak

2016-10-09, 21:14
nie rozumiecie, że dla samobojców i tak jest wszystko jedno? oni mają w dupie że się będziecie denerwować opóźnieniem ;p

Promek

2016-10-09, 21:23
Dick napisał/a:

Prośbunia do przyszłych kładących sie na torach.
Pod towarowy! Pod towarowy k***a! Nie psujcie dnia normalnym ludziom (pasażerom).



Ta ale w ten sposob maszynista tez ma sp***olony dzien. Lepiej nich ida w ustronne miejsce i jebna sie na line albo skocza z mostu, ale po co? Potrzebuja widowni atencyjne k***iszony!

tarcer123

2016-10-09, 22:09
Nikt nie wspomniał że maszynista ma tez psychikę i to szok dla niego. Nie wspominając o bliskich i rodzinie samobójcy. Skoro ktoś decyduje się na taki straszny krok to zapewne nie bez powodu.

Eramod

2016-10-09, 22:35
jak bym był maszynistą to bym ściemniał ze nic nie widzialem i pojechał dalej, a co do samego filmiku ogladałem bez dzwięku [ nawet nie sprawdzałem czy jest ] ale słyszałem w głowie ten trzask :) )