18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pocałujcie w dupę Hanka

nowynick • 2017-04-14, 12:08


konkretnie pojechane o tych co lubią całować w dupę Hanka... albo Mirka... albo Marka... albo innego co obiecał milion $, dziewice czy ogródek w zamian

bloodwar

2017-04-14, 12:35
Dobry prześmiewczy i ironiczny filmik o religii, piwko :)

contracts

2017-04-14, 12:38
Tylko ja widzę podobieństwo do jehowych?

szpajder

2017-04-14, 12:44
Mnie się to kojarzy z MLM. Każdy widać odnosi ten materiał dowolnie.

nowynick

2017-04-14, 12:51
szpajder napisał/a:

Mnie się to kojarzy z MLM. Każdy widać odnosi ten materiał dowolnie.



Aż sprawdziłem ki ch*j ten MLM. Multi level Marketing. No w zasadzie jeden powiedział kilku, kilku powtórzyło kolejnym kilku, to taki model marketingu jaki został to już w antyku tak obmyślony, że do dziś ludzie bajki tego pierwszego sobie przekazują :ukrzyzowany:

contracts napisał/a:

Tylko ja widzę podobieństwo do jehowych?



Czy ja wiem czy tylko jehowych? No może dlatego, że łażą po domach, ale każda inna religia stara się przekonać do siebie jak największą ilość ludzi wciskając im kit, że to ich guru było nieomylne...

Aragon1988

2017-04-14, 13:16
Przepiękne, zaorało w sposób tak cudowny że nikt nie może poczuć się dotknięty i wyśmiany. Piwo

eMJay8086

2017-04-14, 13:42
Hmmm... Tak jakbym już to widział, ze dwa razy...

nowynick

2017-04-14, 14:06
Aragon1988 napisał/a:

Przepiękne, zaorało w sposób tak cudowny że nikt nie może poczuć się dotknięty i wyśmiany. Piwo



dla większości tych co to mogło ich urazić nawet nie dotrze, że to miało być o nich...

Noside

2017-04-14, 15:14
Początek fajny, ale potem odpłynęli z tematem :(

Loaloa

2017-04-14, 15:20
Bardzo ładnie ukazane absurdy religii i subtelna beka z parafian. No, ale my tu gadu gadu, a święconka jeszcze nie przygotowana. Zapie**alać sadole, bo ojciec pasem dupsko złoi, a babcia nie da zaskórniaków. Aha, nie zapomnijcie karteczki od spowiedzi.

szpajder

2017-04-14, 16:47
Loaloa napisał/a:

Bardzo ładnie ukazane absurdy religii i subtelna beka z parafian. No, ale my tu gadu gadu, a święconka jeszcze nie przygotowana. Zapie**alać sadole, bo ojciec pasem dupsko złoi, a babcia nie da zaskórniaków. Aha, nie zapomnijcie karteczki od spowiedzi.

Obcykany jesteś w tych tematach polaczku.

Mom and Death

2017-04-14, 18:34
hahah, dobre to jest, to znaczy tekst jest ogólnie sucharem. krążył po rosyjskim necie od 10 leci ale dobrze to zrobili w ch*j.

__...........__

2017-04-14, 22:22
Loaloa napisał/a:

Bardzo ładnie ukazane absurdy religii i subtelna beka z parafian. No, ale my tu gadu gadu, a święconka jeszcze nie przygotowana. Zapie**alać sadole, bo ojciec pasem dupsko złoi, a babcia nie da zaskórniaków. Aha, nie zapomnijcie karteczki od spowiedzi.




@Loaloa

Wiesz co, panie prowokatorze?
Po pierwsze: twoje trolowanie jest proste, jednowątkowe, do bólu powtarzalne i nudne.

Po drugie: każdy wierzy w to, co chce i nie ma w tym nic złego, dopóki nie przekracza granicy wolności, bądź komfortu drugiego człowieka.

Po trzecie: ja, choć zostałem ochrzczony, przystąpiłem do pierwszej komunii, przyjąłem bierzmowanie i wziąłem ślub kościelny, nie jestem wierzący zgodnie z doktryną kościoła katolickiego. Każdy wyobraża sobie boga inaczej, lub w ogóle sobie nie wyobraża, ale to jest jego prywatna sprawa każdego z nas.

Po czwarte: lubię chodzić ze święconką do kościoła, nie tyle ze względu na religię, co na tradycję mojej rodziny. Tradycję wielkanocnego wspólnego śniadania i dzielenia się święconką. Tak samo, jak spotykamy się w wigilię Bożego Narodzenia, następnego dnia rano wybieramy się razem do kościoła, mimo, że mało jest w rodzinie osób wierzących.

Po piąte i najważniejsze: pamiętaj, że tradycja i religia to dwie odmienne sprawy. Nawet, gdybym był "ateistą totalnym" nie próbowałbym wykrzewić pewnych tradycji, bo pewne tradycje są nie tyle chrześcijańskie, co już polskie. A ja przede wszystkim jestem Polakiem.

Po szóste - i zamykające dyskusję: jakoś nigdy w twoich wypowiedziach nie zauważyłem krytycyzmu wobec postaw innych, niż cokolwiek związane z Polską, jej historią i dziedzictwem.
Ciągle to twoje "cebulactwo", "polaczki", itp.
Otóż powiem ci mój drogi, że jeśli Europa będzie nadal kontynuować swoją politykę, to pewnego dnia, kiedy śniady lub czarny "biedny uchodźca" będzie gwałcił twoją córkę, a ty i twoja kobieta będziecie się musieli temu przyglądać (czego ci nie życzę), to sam zatęsknisz za tą "starą Polską", jak mawiasz "katolską, cebulowską i polaczkowatą".

Pozdrawiam, mimo wszystko.
Wesołych świąt. Fajnie, jeśli spędzisz je z rodziną. Nie musisz chodzić do kościoła, nie musisz jeść święconki.

RmX

2017-04-14, 23:07
No ta laska mogłaby mnie też całować ale z przodu, oczywiście za Hanka który oferuje 100mln$

Radysh

2017-04-14, 23:37
Starsze od Internetów ale dalej przezabawne.