18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pobudka

Don_Beck • 2020-01-21, 15:46
Trochę chamska ale co ja tam wiem...


żmij

2020-01-21, 16:16
Don_Beck napisał/a:

Trochę chamska ale co ja tam wiem...



Powiedziałbym, że p*zdowata.
Cham po prostu użyłby klaksonu.
p*zda uderza śpiącego i bohatersko sp***ala samochodem.

bigsexy

2020-01-21, 17:30
Dostał liścia na zatrybke a dupy spinacie... Oglądając ten portal śmiało można stwierdzić, że uchronili go przed kradzieżą bądź wyj***niem się z krzesła pod koła.
Albo ja już mam zj***ny łeb albo każdy paniczy i robi z siebie ą, ę. Naj***ny to do domu a nie spać po kątach na ulicy.

Je...........ik

2020-01-21, 17:32
żmij napisał/a:

Powiedziałbym, że p*zdowata.
Cham po prostu użyłby klaksonu.
p*zda uderza śpiącego i bohatersko sp***ala samochodem.



Prawda jestem zgodny drogi kolego


URAGE

2020-01-21, 17:54
bigsexy napisał/a:

Dostał liścia na zatrybke a dupy spinacie... Oglądając ten portal śmiało można stwierdzić, że uchronili go przed kradzieżą bądź wyj***niem się z krzesła pod koła.
Albo ja już mam zj***ny łeb albo każdy paniczy i robi z siebie ą, ę. Naj***ny to do domu a nie spać po kątach na ulicy.



ch*ja tam. p*zdeczka w rurkach w samochodzie tatusia znalazła sobie okazje na pokazanie swojej pseudozajebistości. Taki z niego przech*j, że przyklepie w twarz nikomu nie zawadzającemu kolesiowi, zupełnie bez powodu. Tak jak okazja czyni złodzieja, tak tutaj czyni debila. To nie żaden powód do przyklaskiwania "hehe k***a, ale śmieszne". To nie beka pomiędzy kumplami, a zwykłe sk***ysyństwo.

kusti

2020-01-21, 18:27
Mam nadzieję, że te ścierwa skończyły na drzewie za pierwszym zakrętem jaki napotkali.

23456789

2020-01-21, 19:13
Typowa p*zda, uderzyć od tyłu nic nie spodziewającego się gościa i uciec.