18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pobudka

sebsossj • 2018-07-20, 10:06
Wybudzanie naćpanego heroinką


Kacu63

2018-07-20, 21:33
@Caramon
Osobiście nie próbowałem helenki, ale w wielu przypadkach uzależnień, na jakie się natknąłem, to taki wpierdul możliwe, że nie ma szans z widocznym na filmiku poziomem zaj***nia bitego (a ten bankowo wpuszczał w kanał, jego współfaziennicy szybciej się podnieśli i nawet dali rade sp***olić, gdy ten jeszcze leżał i ogarniał, że jednak nie klepią go w akcie pobudki tylko "jak to sie stało, że mam przerąbane").
Gdyby za każdym hajem musiała nadejść chwila leżenia we własnej krwi z powywracanymi organami, to tacy woleli by serio zaj***ć kolejną dawkę niż dać zjazdowi zjechać. ch*j z tym, że leżałby we krwi (w sumie poniekąd tak właśnie jest ^^) nadchodzący nieubłaganie smaczek, a raczej głód heroinowy jest kurewsko bardziej zajmujący, reszta niedogodności to taka tam mała przeszkadzajka, do przeżycia :mrgreen: .


Wielu, którzy spróbowali i nie przestawali próbować heroiny (od wersji dla początkujących rzecz jasna czyli żołądek czy w płucko) nadchodzi prędzej czy później moment j***nia igłą po kablu by dogonić power, który raz za razem z podbijaną tolerancją fiz. i psych. próbujesz osiągnąć (wszak niedosycona fazunia daje taki wk***iający jak ch*j cień efektu, dla którego znowu przecież zaj***łeś to gówno).
Swoją drogą niektórzy skończeni idioci dają się od razu namówić na dożylny strzał. Fakt - kraina jednorożców i haremów jest na wyciągnięcie ręki w sposób przez twój biedny mózg kosmicznie niespotykany, ale słabsze jednostki raczej ledwie przezywają zjazd. To jest robienie z siebie chyba stujednoprocentowego ćpunka na samym starcie. Żeby było śmieszniej to zaczynanie od dawkowania dla początkujących (jak wspominałem - żołądek czy tam w płucko) to dawanie sobie szans na bycie heroćpunkiem w.. noo.. jakichś na oko przeszło dziewięćdziesięciu procentach z niespodziewanymi tendencjami do wskakiwania do setki :D . O alternatywach w postaci przeciwbólowych opioidach do kupienia na receptę nie wspomnę, ale to też łatwa droga umysłu w szpony heroiny, bo chyba nic od niej lepszego nie ma pod względem zajebistości haju. A na pewno zaczniesz sięgać po lepsze i lepsze, bo odkryjesz, że to "coś" da rade w fazie chwycić, tylko potrzebujesz czegoś lepszego.
Przy zajebistości wszystkiego razem wziętego, co próbowałem w życiu, w tym drogi jak smok koks, helenka drogą kanałową bije to wszystko ponoć na głowę jak nie więcej.

Jak przy każdym narkotyku (nie będącym głównie lekiem z apteki, bo tam sprawy przybierają czasem inne tory, zaplanowane bardziej na leczenie a nie uzależnianie potencjalnych maszynek do pieniążków) im głupszy czy jakiś tam człowiek, tym podatniejszy. Im częstsze ćpanie, tym większe ilości toksyn trzeba w siebie pakować by osiągnąć ten sam efekt. Im większe ilości (przy combie z częstszym ćpaniem) tym gorzej dla organizmu i co gorsza WIĘKSZA zwała po wszystkim co najlepsze, która pomaga trzymać ćpunów w ich ukochanym przecież stylu życia.

Wyobraźcie sobie, że obok jakichś arachnofobii czy tam lękami wysokości, które moglibyście mieć, cierpielibyście też na przypadłość strachu przed kłuciem np. szczepienia czy pobierania krwi.
Wpadając w gonitwę za zajebistością po detoksie bądź legendarnego "pierwszego razu" z helenką w końcu sami nauczycie sobie wbijać sobie igłę w żyłę tak, że w przychodni do pokoju gdzie pobierana jest krew przynosilibyście już własne fiolki z pobraną przez siebie krwią.

Nie zmyślam. Nie ma nic do spożycia dla człowieka bardziej uzależniającego niż to cudo. Każdego, nawet okazjonalnego heroinonaute, to gówno wciąga odpowiednim dla każdego indywidualnie tempem, jeśli nie przestanie powtarzać sesji z profesorem opioidem.
No.. może takiego kopa mieć jeszcze morfina, ale nie pamiętam już i nie chce mi się sprawdzać.
Z heroiny całkowicie wyszli chyba tylko ludzie, którzy w ogóle jej nie próbowali :-P


Mam nadzieję, że typ go zatłukł tam na śmierć.
Jakieś fifty-fifty na fazie, jakoś znieczulony, dalej w przekonaniu ze ćpanie to dobro dla samego siebie i może k***a jeszcze swoich najbliższych.
Ja bym na jego miejscu tego właśnie chciał, gdybym wiedział to co teraz wiem. Ciężko się niektórym odchodzi od helenki kiedy ta zamieniała się powoli, jeśli nie w codzienność.. to k***a sam fakt kłucia żył dla haju jest dla mnie no dnem, którego przysiągłem sobie nie osiągąć.
Zupełnie jak to coś w życiu..
Ooj ciężko....

wiesnak66

2018-07-20, 22:19
Kacu63 napisał/a:

@Caramon
Osobiście nie próbowałem helenki, ale w wielu przypadkach uzależnień, na jakie się natknąłem, to taki wpierdul możliwe, że nie ma szans z widocznym na filmiku poziomem zaj***nia bitego (a ten bankowo wpuszczał w kanał, jego współfaziennicy szybciej się podnieśli i nawet dali rade sp***olić, gdy ten jeszcze leżał i ogarniał, że jednak nie klepią go w akcie pobudki tylko "jak to sie stało, że mam przerąbane").
Gdyby za każdym hajem musiała nadejść chwila leżenia we własnej krwi z powywracanymi organami, to tacy woleli by serio zaj***ć kolejną dawkę niż dać zjazdowi zjechać. ch*j z tym, że leżałby we krwi (w sumie poniekąd tak właśnie jest ^^) smaczek, a raczej głód heroinowy jest kurewsko bardziej zajmujący, reszta niedogodności to taka tam mała przeszkadzajka, do przeżycia :mrgreen: .


Wielu, którzy spróbowali i nie przestawali próbować heroiny (od wersji dla początkujących rzecz jasna czyli żołądek czy w płucko) nadchodzi prędzej czy później moment j***nia igłą po kablu by dogonić power, który raz za razem z podbijaną tolerancją fiz. i psych. próbujesz osiągnąć (wszak niedosycona fazunia daje taki wk***iający jak ch*j cień efektu, dla którego znowu przecież zaj***łeś to gówno).
Swoją drogą niektórzy skończeni idioci dają się od razu namówić na dożylny strzał. Fakt - kraina jednorożców i haremów jest na wyciągnięcie ręki w sposób przez twój biedny mózg kosmicznie niespotykany, ale słabsze jednostki raczej ledwie przezywają zjazd. To jest robienie z siebie chyba stujednoprocentowego ćpunka na samym starcie. Żeby było śmieszniej to zaczynanie od dawkowania dla początkujących (jak wspominałem - żołądek czy tam w płucko) to dawanie sobie szans na bycie heroćpunkiem w.. noo.. jakichś na oko przeszło dziewięćdziesięciu procentach z niespodziewanymi tendencjami do wskakiwania do setki :D . O alternatywach w postaci przeciwbólowych opioidach do kupienia na receptę nie wspomnę, ale to też łatwa droga umysłu w szpony heroiny, bo chyba nic od niej lepszego nie ma pod względem zajebistości haju.
Przy zajebistości wszystkiego razem wziętego, co próbowałem w życiu, w tym drogi jak smok koks, helenka drogą kanałową bije to wszystko ponoć na głowę jak nie więcej.

Jak przy każdym narkotyku (nie będącym głównie lekiem z apteki, bo tam sprawy przybierają czasem inne tory, zaplanowane bardziej na leczenie a nie uzależnianie potencjalnych maszynek do pieniążków) im głupszy czy jakiś tam człowiek, tym podatniejszy. Im częstsze ćpanie, tym większe ilości toksyn trzeba w siebie pakować by osiągnąć ten sam efekt. Im większe ilości (przy combie z częstszym ćpaniem) tym gorzej dla organizmu i co gorsza WIĘKSZA zwała po wszystkim co najlepsze, która pomaga trzymać ćpunów w ich ukochanym przecież stylu życia.

Wyobraźcie sobie, że obok jakichś arachnofobii czy tam lękami wysokości, które moglibyście mieć, cierpielibyście też na przypadłość strachu przed kłuciem np. szczepienia czy pobierania krwi.
Wpadając w gonitwę za zajebistością po detoksie bądź legendarnego "pierwszego razu" z helenką w końcu sami nauczycie sobie wbijać sobie igłę w żyłę tak, że w przychodni do pokoju gdzie pobierana jest krew przynosilibyście już własne fiolki z pobraną przez siebie krwią.

Nie zmyślam. Nie ma nic do spożycia dla człowieka bardziej uzależniającego niż to cudo. Każdego, nawet okazjonalnego heroinonaute, to gówno wciąga odpowiednim dla każdego indywidualnie tempem, jeśli nie przestanie powtarzać sesji z profesorem opioidem.
No.. może takiego kopa mieć jeszcze morfina, ale nie pamiętam już i nie chce mi się sprawdzać.
Z heroiny całkowicie wyszli chyba tylko ludzie, którzy w ogóle jej nie próbowali :-P


Mam nadzieję, że typ go zatłukł tam na śmierć.
Jakieś fifty-fifty na fazie, jakoś znieczulony, dalej w przekonaniu ze ćpanie to dobro dla samego siebie i może k***a jeszcze swoich najbliższych.
Ja bym na jego miejscu tego właśnie chciał, gdybym wiedział to co teraz wiem. Ciężko się niektórym odchodzi od helenki kiedy ta zamieniała się powoli, jeśli nie w codzienność.. to k***a sam fakt kłucia żył dla haju jest dla mnie no dnem, którego przysiągłem sobie nie osiągąć.
Zupełnie jak to coś w życiu..
Ooj ciężko....


myślisz że ktoś to przeczyta,
mniej pie**olenia a więcej treści tak na przyszłość, bo na sadolu większość zalogowana jest też na kwejku, a czytanie ze zrozumieniem, to nieosiągalny pułap dla większości

Kacu63

2018-07-20, 22:24
@wiesnak66
to niech sp***alają, ch*j mnie kwejcy obchodzą :D
nieczęsto sie udzielam na sadisticu, mam prawo pie**olić w tak skromnej skali. Uważam, że nie wk***iam jak gejostico czy inne wielkie gwiazdunie i celebrytki na tym portalu ;)

EDIT:
w sumie to fantasticowi powinieneś napisać "więcej treści, mniej pie**olenia" hehe ;) jego styl za ch*j na przykład do mnie nie przemawia i nie mogę znaleźć logicznych powodów dla których nie dostał za to tutaj jeszcze bana przynajmniej k***a na samodzielne pisanie opisów do tworzonych tematów.
Ale on też mnie tu ch*j obchodzi. poza rzecz jasna sadisticowymi wrzutkami, ale to chyba jedyny plus z jego tutejszych osiągnięć


Dragi to dla mnie poważny temat. Pisałem tego posta falą od serca i dopieszczałem kilkoma piwami.. yy to znaczy editami :D
Pozdrawiam boleśnie

_Gentleman_

2018-07-20, 23:30
wiesnak66, ja całą wiadomość przeczytałem polecam się z nią zapoznać zaciekawionym tematem narkotyków. Pozdrawiam wszystkie lampucery.

garota

2018-07-21, 00:23
Ranhaid i wszyscy którzy polubili jego komentarz sami mają problem z myśleniem. To nie wyglądało jak masaż. Jemu MIAŁO coś się stać....

wiesnak66

2018-07-21, 00:34
Kacu63 napisał/a:

@wiesnak66
to niech sp***alają, ch*j mnie kwejcy obchodzą :D
nieczęsto sie udzielam na sadisticu, mam prawo pie**olić w tak skromnej skali. Uważam, że nie wk***iam jak gejostico czy inne wielkie gwiazdunie i celebrytki na tym portalu ;)

EDIT:
w sumie to fantasticowi powinieneś napisać "więcej treści, mniej pie**olenia" hehe ;) jego styl za ch*j na przykład do mnie nie przemawia i nie mogę znaleźć logicznych powodów dla których nie dostał za to tutaj jeszcze bana przynajmniej k***a na samodzielne pisanie opisów do tworzonych tematów.
Ale on też mnie tu ch*j obchodzi. poza rzecz jasna sadisticowymi wrzutkami, ale to chyba jedyny plus z jego tutejszych osiągnięć


Dragi to dla mnie poważny temat. Pisałem tego posta falą od serca i dopieszczałem kilkoma piwami.. yy to znaczy editami :D
Pozdrawiam boleśnie


tak naprawdę uważam, że zwróciłeś uwagę na bardzo ważną sprawę i fajnie ubrałeś ją w tekst, niemniej jest tylko jedno ale,,,,,,,,,,,,czytelnicy, niemniej,
ciemne, miodowe piwko dla Ciebie

Kacu63

2018-07-21, 01:34
@wiesniak66
ehh przezywasz tych czytelników. Pozwól, że wystrugam wersje specjalnie specjalną specjalnie dla nich, żeby mogli to zabrać na kweika i wszystkim przekazać najlepiej z moim ciepłym błogosławieństwem na twarz. Mam szczere chęci poprawy życia na sadisticu i może teraz w końcu mi się uda. A mianowicie:
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Osobiście nie próbowałem helenki, ale w wielu przypadkach uzależnień, na jakie się natknąłem, to taki wpierdul możliwe, że nie ma szans z widocznym na filmiku poziomem zaj***nia bitego (a ten bankowo wpuszczał w kanał, jego współfaziennicy szybciej się podnieśli i nawet dali rade sp***olić, gdy ten jeszcze leżał i ogarniał, że jednak nie klepią go w akcie pobudki tylko "jak to sie stało, że mam przerąbane").
Gdyby za każdym hajem musiała nadejść chwila leżenia we własnej krwi z powywracanymi organami, to tacy woleli by serio zaj***ć kolejną dawkę niż dać zjazdowi zjechać. ch*j z tym, że leżałby we krwi (w sumie poniekąd tak właśnie jest ^^) nadchodzący nieubłaganie smaczek, a raczej głód heroinowy jest kurewsko bardziej zajmujący, reszta niedogodności to taka tam mała przeszkadzajka, do przeżycia :mrgreen: .


Wielu, którzy spróbowali i nie przestawali próbować
heroiny (od wersji dla początkujących rzecz jasna czyli żołądek czy w płucko) nadchodzi prędzej czy później moment j***nia igłą po kablu by dogonić power, który raz za razem z podbijaną tolerancją fiz. i psych. próbujesz osiągnąć (wszak niedosycona fazunia daje taki wk***iający jak ch*j cień efektu, dla którego znowu przecież zaj***łeś to gówno).
Swoją drogą niektórzy skończeni idioci dają się od razu namówić na dożylny strzał. Fakt - kraina jednorożców i haremów jest na wyciągnięcie ręki w sposób przez twój biedny mózg kosmicznie niespotykany, ale słabsze jednostki raczej ledwie przezywają zjazd. To jest robienie z siebie chyba stujednoprocentowego ćpunka na samym starcie. Żeby było śmieszniej to zaczynanie od dawkowania dla początkujących (jak wspominałem - żołądek czy tam w płucko) to dawanie sobie szans na bycie heroćpunkiem w.. noo.. jakichś na oko przeszło dziewięćdziesięciu procentach z niespodziewanymi tendencjami do wskakiwania do setki :D . O alternatywach w postaci przeciwbólowych opioidach do kupienia na receptę nie wspomnę, ale to też łatwa droga umysłu w szpony heroiny, bo chyba nic od niej lepszego nie ma pod względem zajebistości haju. A na pewno zaczniesz sięgać po lepsze i lepsze, bo odkryjesz, że to "coś" da rade w fazie chwycić, tylko potrzebujesz czegoś lepszego.

Przy zajebistości wszystkiego razem wziętego, co próbowałem w życiu, w tym drogi jak smok koks, helenka drogą kanałową bije to wszystko ponoć na głowę jak nie więcej.

Jak przy każdym narkotyku (nie będącym głównie lekiem z apteki, bo tam sprawy przybierają czasem inne tory, zaplanowane bardziej na leczenie a nie uzależnianie potencjalnych maszynek do pieniążków) im głupszy czy jakiś tam człowiek, tym podatniejszy. Im częstsze ćpanie, tym większe ilości toksyn trzeba w siebie pakować by osiągnąć ten sam efekt. Im większe ilości (przy combie z częstszym ćpaniem) tym gorzej dla organizmu i co gorsza WIĘKSZA zwała po wszystkim co najlepsze, która pomaga trzymać ćpunów w ich ukochanym przecież stylu życia.

Wyobraźcie sobie, że obok jakichś arachnofobii czy tam lękami wysokości, które moglibyście mieć, cierpielibyście też na przypadłość strachu przed kłuciem np. szczepienia czy pobierania krwi.
Wpadając w gonitwę za zajebistością po detoksie bądź legendarnego "pierwszego razu" z helenką w końcu sami nauczycie sobie wbijać sobie igłę w żyłę tak, że w przychodni do pokoju gdzie pobierana jest krew przynosilibyście już własne fiolki z pobraną przez siebie krwią.

Nie zmyślam. Nie ma nic do spożycia dla człowieka bardziej uzależniającego niż
to cudo. Każdego, nawet okazjonalnego heroinonaute, to gówno wciąga odpowiednim dla każdego indywidualnie tempem, jeśli nie przestanie powtarzać sesji z profesorem opioidem.
No.. może takiego kopa mieć jeszcze morfina, ale nie pamiętam już i nie chce mi się sprawdzać.
Z heroiny całkowicie wyszli chyba tylko ludzie, którzy w ogóle jej nie próbowali :-P


Mam nadzieję, że typ go zatłukł tam na śmierć.
Jakieś fifty-fifty na fazie, jakoś znieczulony, dalej w przekonaniu ze ćpanie to dobro dla samego siebie i może k***a jeszcze swoich najbliższych.
Ja bym na jego miejscu tego właśnie chciał, gdybym wiedział to co teraz wiem. Ciężko się niektórym odchodzi od helenki kiedy ta zamieniała się powoli, jeśli nie w codzienność.. to k***a sam fakt kłucia żył dla haju jest dla mnie no dnem, którego przysiągłem sobie nie osiągąć.
Zupełnie jak to coś w życiu..
Ooj ciężko....

Mom and Death

2018-07-21, 05:42
Kacu63 napisał/a:

@Caramon
Osobiście nie próbowałem helenki, ale w wielu przypadkach uzależnień, na jakie się natknąłem, to taki wpierdul możliwe, że nie ma szans z widocznym na filmiku poziomem zaj***nia bitego (a ten bankowo wpuszczał w kanał, jego współfaziennicy szybciej się podnieśli i nawet dali rade sp***olić, gdy ten jeszcze leżał i ogarniał, że jednak nie klepią go w akcie pobudki tylko "jak to sie stało, że mam przerąbane").
Gdyby za każdym hajem musiała nadejść chwila leżenia we własnej krwi z powywracanymi organami, to tacy woleli by serio zaj***ć kolejną dawkę niż dać zjazdowi zjechać. ch*j z tym, że leżałby we krwi (w sumie poniekąd tak właśnie jest ^^) nadchodzący nieubłaganie smaczek, a raczej głód heroinowy jest kurewsko bardziej zajmujący, reszta niedogodności to taka tam mała przeszkadzajka, do przeżycia :mrgreen: .


Wielu, którzy spróbowali i nie przestawali próbować heroiny (od wersji dla początkujących rzecz jasna czyli żołądek czy w płucko) nadchodzi prędzej czy później moment j***nia igłą po kablu by dogonić power, który raz za razem z podbijaną tolerancją fiz. i psych. próbujesz osiągnąć (wszak niedosycona fazunia daje taki wk***iający jak ch*j cień efektu, dla którego znowu przecież zaj***łeś to gówno).
Swoją drogą niektórzy skończeni idioci dają się od razu namówić na dożylny strzał. Fakt - kraina jednorożców i haremów jest na wyciągnięcie ręki w sposób przez twój biedny mózg kosmicznie niespotykany, ale słabsze jednostki raczej ledwie przezywają zjazd. To jest robienie z siebie chyba stujednoprocentowego ćpunka na samym starcie. Żeby było śmieszniej to zaczynanie od dawkowania dla początkujących (jak wspominałem - żołądek czy tam w płucko) to dawanie sobie szans na bycie heroćpunkiem w.. noo.. jakichś na oko przeszło dziewięćdziesięciu procentach z niespodziewanymi tendencjami do wskakiwania do setki :D . O alternatywach w postaci przeciwbólowych opioidach do kupienia na receptę nie wspomnę, ale to też łatwa droga umysłu w szpony heroiny, bo chyba nic od niej lepszego nie ma pod względem zajebistości haju. A na pewno zaczniesz sięgać po lepsze i lepsze, bo odkryjesz, że to "coś" da rade w fazie chwycić, tylko potrzebujesz czegoś lepszego.
Przy zajebistości wszystkiego razem wziętego, co próbowałem w życiu, w tym drogi jak smok koks, helenka drogą kanałową bije to wszystko ponoć na głowę jak nie więcej.

Jak przy każdym narkotyku (nie będącym głównie lekiem z apteki, bo tam sprawy przybierają czasem inne tory, zaplanowane bardziej na leczenie a nie uzależnianie potencjalnych maszynek do pieniążków) im głupszy czy jakiś tam człowiek, tym podatniejszy. Im częstsze ćpanie, tym większe ilości toksyn trzeba w siebie pakować by osiągnąć ten sam efekt. Im większe ilości (przy combie z częstszym ćpaniem) tym gorzej dla organizmu i co gorsza WIĘKSZA zwała po wszystkim co najlepsze, która pomaga trzymać ćpunów w ich ukochanym przecież stylu życia.

Wyobraźcie sobie, że obok jakichś arachnofobii czy tam lękami wysokości, które moglibyście mieć, cierpielibyście też na przypadłość strachu przed kłuciem np. szczepienia czy pobierania krwi.
Wpadając w gonitwę za zajebistością po detoksie bądź legendarnego "pierwszego razu" z helenką w końcu sami nauczycie sobie wbijać sobie igłę w żyłę tak, że w przychodni do pokoju gdzie pobierana jest krew przynosilibyście już własne fiolki z pobraną przez siebie krwią.

Nie zmyślam. Nie ma nic do spożycia dla człowieka bardziej uzależniającego niż to cudo. Każdego, nawet okazjonalnego heroinonaute, to gówno wciąga odpowiednim dla każdego indywidualnie tempem, jeśli nie przestanie powtarzać sesji z profesorem opioidem.
No.. może takiego kopa mieć jeszcze morfina, ale nie pamiętam już i nie chce mi się sprawdzać.
Z heroiny całkowicie wyszli chyba tylko ludzie, którzy w ogóle jej nie próbowali :-P


Mam nadzieję, że typ go zatłukł tam na śmierć.
Jakieś fifty-fifty na fazie, jakoś znieczulony, dalej w przekonaniu ze ćpanie to dobro dla samego siebie i może k***a jeszcze swoich najbliższych.
Ja bym na jego miejscu tego właśnie chciał, gdybym wiedział to co teraz wiem. Ciężko się niektórym odchodzi od helenki kiedy ta zamieniała się powoli, jeśli nie w codzienność.. to k***a sam fakt kłucia żył dla haju jest dla mnie no dnem, którego przysiągłem sobie nie osiągąć.
Zupełnie jak to coś w życiu..
Ooj ciężko....



Ale ty pie**olisz banały o których wie praktycznie każdy kto ma chociażby powyżej 15 lat... W dodatku tonem wujaszka pouczającego jakieś dzieciaki i miną profesora kliniki leczenia uzależnień :homer:

wiesnak66

2018-07-21, 07:03
Mom and Death napisał/a:



Ale ty pie**olisz banały o których wie praktycznie każdy kto ma chociażby powyżej 15 lat... W dodatku tonem wujaszka pouczającego jakieś dzieciaki i miną profesora kliniki leczenia uzależnień :homer:


dla Ciebie jest to oczywiste choćby z racji wieku, natomiast nie zapominaj że są wakacje i średni wiek, korzystającego z portalu znacznie się obniżył

gustav665

2018-07-21, 12:05
pod koniec słychać angielski - "That's the sick motherfucker who's been in my niece" - Pytanie czy zgwałcił czy erasmusowe love

ValvePlsFix

2018-07-21, 13:06
Dajcie to na harda, bo to jest zwykłe morderstwo.

Ca...........on

2018-07-21, 18:26
@Kacu63

Ptaszyno, przeczytałem i doceniam. Pisałeś na cioci-kodzi, czy speedball z trampkiem? ;-) A może już ziarenka z Biedronki gotujesz i 2-3 szklaneczki przed pisaniem? ;-) Wiesz, to co napisałeś przypomina jako żywo najdłuższe wątki kodziarzy z hyperreala :D Tamte, gdzie co 10 stron zaczynają pie**olić o tym samym od nowa i kłócą się o każdy wtrącony temat (nie szczegół) ;-)

Do rzeczy... Ja znam osobiście 3 osoby, które całkowicie wyszły z heli@kabel. Jeden ponad 20 lat temu, druga 15, trzeci 14. Ten trzeci miał potem chwilkę z trampkiem, ale to podobno pomogło zapomnieć.

Mnie to nigdy nie grzało. Nie lubię opiatów, próbowałem i jest to dla mnie gówno odbierające człowiekowi jego osobowość. Przyjemne jest to może dla ludzi, którzy ch*jowo postępują w życiu i utrata osobowości jest dla nich bezcenna, ale ja np. lubię swoje "ja" i jak zobaczyłem, że to mu zagraża, to sobie darowałem.

@Mom and Death

Masz do czynienia ze średnio doświadczonym użytkownikiem, więc nie wkurzaj się na niego, bo po prostu podaje swój punkt widzenia, co jest dla badaczy bezcenne... Tak, właśnie są prowadzone programy zbierania takich wyznań i potem anonimowo się je analizuje, zbierając dane do opracowania naukowej metody zwalczania uzależnienia.

dziadek8724

2018-07-22, 03:56
Cóż za samiec alfa. Kolegom będzie opowiadał jak to sam sprał agresywnego napastnika. Nie wiem, co musiał odj***ć śniadoskóry, żeby dostać taki wpie**ol po zażyciu, ale dla naszego boksera musiał być zajebiście groźny, bo wpie**olił mu dopiero wtedy, kiedy był na odlocie i ni ch*ja nie mógł się bronić, bo pierwszy strzał padł jeszcze jak tamten spał. To jest sk***ysyństwo i niczym się dla mnie nie różni od napie**alania dzieciaka.

14.Gumiś

2018-07-22, 08:29
Porządny materiał, szkoda że murzyn z balonem z wodą i kura z psem mają dwa razy większe poparcie. pie**olone gimbusy, kiedyś to był portal z klasą, teraz burdel na kółkach, poza hardem