18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pobieraczek

Specialized_DEMO • 2013-03-17, 17:14
Ostatnio coraz więcej informacji ze strony pobieraczek.pl przychodzi na mojego maila.. Niby nic specjalnego bo już od dawna mówi się że to tylko naciąganie itd... ale ja sądzicie ? Czy możliwe jest aby ten portal miał prawo do wyciągnięcia ode mnie i innych osób jakich kolwiek pieniędzy czy tylko pie**olą jak potłuczeni i mogą laskę zrobić przedstawiając się jako Spółka Eller Service S.C. Rafał Peisert, Iwona Kwiatkowska z siedzibą w Sopocie, Al. Niepodległości 658/3, która jest właścicielem serwisu Pobieraczek.pl. Czekam na odpowiedzi, hejty nie hejty ważne zależy mi na odpowiedziach do tego tematu

Sessvisto

2013-03-17, 17:24
A podpisywałeś jakąś umowę? No to masz odpowiedź.

skurczybyk1990

2013-03-17, 17:27
Ktoś kiedyś miał podobny problem.Chcieli żeby zapłacił za korzystanie z serwisu.Zeskanował banknot i wysłał i mailem.
Nie przejmuj się i wyjeb na to jajca.

BongMan

2013-03-17, 17:31
W średniowieczu oszustom wydłubywało się oczy i/lub obcinało języki. Wiele złego można o średniowieczu powiedzieć, ale ta kara byłaby wprost idealna dla takich gnid. Mnie wych*jała strona karierowo.com. Też kazali płacić. Maila olałem, to przysłali list pełen zawoalowanych gróźb. Odpisałem krótko, że są parszywymi złodziejami, że nic im nie zapłacę i że nie mają prawa czegokolwiek ode mnie żądać. Takie sk***ysyny polegają na tym, że ludzie się boją i płacą żeby uniknąć problemów.

Specialized_DEMO

2013-03-17, 17:35
Umowy nie podpisywałem, jedynie rejestracja na samym portalu. Niestety przy rejestracji podawałem nie prawdziwe dane i nie za bardzo teraz się w tym wszystkim odnajduje... Fakt jest taki że oni ''zawarli ze mną umowę'' kiedy ja jeszcze nie miałem skończonych 18 lat co daje podstawę z tego co czytałem do unieważnienia samej umowy bo takiego czegoś nie można zrobić, jest to nie zgodne z prawem. To ''zawarcie umowy'' to zaakceptowanie regulaminu itd

~Velture

2013-03-17, 17:51
Cytat:

Wiek: 18 lat


I wszystko jasne.

Nie sraj sie. Mogą conajwyżej ci gałe opie**olić jeśli sobie zęby umyją. Ani 1 osoba ,która im nie zapłaciła nie miała sprawy w sądzie i nigdy mieć nie będzie ponieważ to co robią jest niezgodne z prawem i dobrze o tym wiedzą. To co tobie wysyłają to ich interpretacja prawa i tyle.

sa...........os

2013-03-17, 17:59
ch*ja zrobią. Zresztą kto by tam prawdziwe dane wpisywał. ;-)
Swoją drogą wypadałoby opisać ich przypadek w prasie, wraz z podaniem imienia, nazwiska i adresu. Może odstraszyłoby to podobnych cwaniaczków żerujących na naiwności.

Specialized_DEMO

2013-03-17, 17:59
Yhy, no to wielkie dzięki wam wszystkim. Dzięki za info o tym co robić a w zasadzie czego nie robić ;-) Muszę to w takim razie skasować i kłaść na to lagę dalej

mrsnooker

2013-04-01, 15:56
teraz są jako plikostrada.pl
to samo co pobieraczek
rachunki przysyłane są na maila a jak się go usunie to co ???????

~Blackhunter

2013-04-01, 16:09
Olać sikiem prostym ewentualnie napisać im jakiegoś miłego maila. Jak już w 2011 roku dostałem maila odpisałem odpowiednio i do tej pory spokój.


~Angel

2013-04-01, 17:38
UOKiK wygrywa w sądzie apelacyjnym z portalem pobieraczek.pl


Sąd Apelacyjny potwierdził, że właściciele portalu pobieraczek.pl wprowadzali konsumentów w błąd. Utrzymane zostały również kary finansowe nałożone na przedsiębiorców w wysokości blisko 240 tys. zł. Zdaniem sądu ich działanie miało charakter umyślny, dlatego wysokość kary finansowej, którą nałożył Urząd była prawidłowa.

Może to wykończy takich cwaniaków jak twórcy pobieraczka spółka Eller Service..

Spółka płacze ze kara 240 tysięcy to za wysoka kara bo ich działanie nie było za szkodliwe ..