18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pobicie i łamanie rączek

Su...........wn • 2020-09-13, 13:39
Łamanie rąk od 2:20

sanctusdiavolos napisał/a:

Przerzuciłem na nasz serwer. Takie rzeczy szybko znikają na youtube.


Palczaty

2020-09-13, 13:51
Brawo ochrona, zadbali by wy walka była według starych dobrych zasad ulicznych. Jak solo to solo :lol:

boo

2020-09-13, 13:59
Co za cwe*e w tej ochronie. Juz ch*j z tym, ze dopuscili do kopania lezacego przez drugiego zjeba. Ale za to napie**alanie nieprzytomnego i lamanie rak przez psychozjeba powinni wisiec. Dobry material poza tym. Piwko

sard

2020-09-13, 14:24
boo napisał/a:

Co za cwe*e w tej ochronie. Juz ch*j z tym, ze dopuscili do kopania lezacego przez drugiego zjeba. Ale za to napie**alanie nieprzytomnego i lamanie rak przez psychozjeba powinni wisiec. Dobry material poza tym. Piwko



znając życie to jakiś ich ocipiały, spedalony dresiarski koleżka, z którym jak to pakujące zjeby r*chają się w dupę i dlatego nic mu nie zrobili przy tej akcji.

Cycu320

2020-09-13, 14:42
Nie ma piwa, k***a ten zj***ny jutub jeszcze muszę konto zakładać żeby oglądać filmik. Nie mam tam konta i nie będę zakładał bo dodający materiał jest leniwym śmierdzącym j***nym grubasem. To powinien być PIERWSZY PUNKT W REGULAMINIE, że za dodanie filmu w taki sposób ban na miesiąc. To już moja trzecia przeglądarka na fonie bo ciągle jakieś problemy z przeglądaniem lub ściąganiem filmów. Teraz tuman jeden z drugim dodaja materiał +18 i zadowolony. Przepraszam z góry wszystkich j***nych śmierdzących grubasów że nazwałem ich leniwymi :->




KANIBAL22

2020-09-13, 15:03
spiritquake napisał/a:

pie**olony j***ny smieć



no zamiast wstać to leży rozj***ny jak śmieć na asfalcie :D

Miles87

2020-09-13, 15:16
Zawsze przy takich filmach można sobie wyobrazić ze ten co dostał po ryju to prawicowy śmieć co by w pl głosował na konfederacje. Wtedy zawsze się uśmieszek pojawia.

ssman123

2020-09-13, 15:20
Miles87 napisał/a:

Zawsze przy takich filmach można sobie wyobrazić ze ten co dostał po ryju to prawicowy śmieć co by w pl głosował na konfederacje. Wtedy zawsze się uśmieszek pojawia.



Zacisnij drozdzowe pedale z LPG

boo

2020-09-13, 15:21
Cycu320 napisał/a:

Nie ma piwa, k***a ten zj***ny jutub jeszcze muszę konto zakładać żeby oglądać filmik. Nie mam tam konta i nie będę zakładał bo dodający materiał jest leniwym śmierdzącym j***nym grubasem. To powinien być PIERWSZY PUNKT W REGULAMINIE, że za dodanie filmu w taki sposób ban na miesiąc. To już moja trzecia przeglądarka na fonie bo ciągle jakieś problemy z przeglądaniem lub ściąganiem filmów. Teraz tuman jeden z drugim dodaja materiał +18 i zadowolony. Przepraszam z góry wszystkich j***nych śmierdzących grubasów że nazwałem ich leniwymi



W leb sie jebnij. Nie mam na yt zadnego konta a smiga mi tren filmik

sa...........os

2020-09-13, 15:27
Przerzuciłem na nasz serwer. Takie rzeczy szybko znikają na youtube.

geofa1

2020-09-13, 15:45
W pie**ol to w pie**ol ale łamanie rąk nieprzytomnemu to pojechał trochę, pewnie typowy bezmózgi steryd który żyje z socjalu i nawet nie wie która to prawa ręka, zwykły cwe* i pala j***ny i pewnie kozak przy kolegach, a ochroniarzowi za tą godna podziwu reakcje też powinni ręce połamać.
Oczywiście za film piwko leci ;-)

Tudeski

2020-09-13, 15:55
Jak ten naćpany kretyn go zabił najprawdopodobniej.

nano50

2020-09-13, 16:02
Po czymś takim, wydobrzałbym, znalazł tego gościa i przestrzelił mu oba kolana.