18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pobicie i łamanie rączek

Su...........wn • 2020-09-13, 13:39
Łamanie rąk od 2:20

sanctusdiavolos napisał/a:

Przerzuciłem na nasz serwer. Takie rzeczy szybko znikają na youtube.


tomilol

2020-09-13, 16:34
Najprawdopodobniej bijący to jakiś lokalny watażka dlatego ochrona bała sie interweniować. Swoją drogą trzeba mieć niesamowita osobowość aby tak komuś kulturalnie dwie rączki połamać

sarenkowy

2020-09-13, 17:39
zwykla k***a bez zasad do utylizacji

Machado666

2020-09-13, 19:30
Typ dostanie w ch*j duże odszkodowanie. Myśle ze ten klub albo ten zjeb będą mu płacić rente do konca życia

lysyjr

2020-09-13, 19:35
On mu tych rąk nie złamał. Zwichnął mu je w stawach łokciowych.

silwerbalk

2020-09-13, 20:57
Sk***ysyn jak walka to walka jak typ przesadza bo już przesadzał jak j***ł buły typowi jak już miał dość... To na końcu jeszcze wykonał fatality na typie łamiąc mu ręce.... Powonien za to zostać przekopany przez reszte współbiesiadników bo tak się po prostu nie robi.... :-/

karakal

2020-09-14, 12:17
boo napisał/a:

Co za cwe*e w tej ochronie. Juz ch*j z tym, ze dopuscili do kopania lezacego przez drugiego zjeba. Ale za to napie**alanie nieprzytomnego i lamanie rak przez psychozjeba powinni wisiec. Dobry material poza tym. Piwko



Ochrona bała się ruszać gościa. Domyśl się z jakich powodów.

Adae

2020-09-14, 16:51
Celowo mu polamal grabie, nie z padaki. To dal mnie oznacza, ze pan lezacy podnosil je gdy nie powinien lub moze wyskoczyl na kogos z kosa. Tez raz moj kolegha opowiadal, ze widzial jak ktos w klubie wyskoczyl do goscia z kosa. Jego koles to zauwazyl, zaj***l mu butelka w glowe, a gdy nozownik lezal na glebie ofiara zabrala kose i zrobil mu z dloni resztki kebaba.

Nowo powstaly Jezus przez dlugi czas o ile kiedykolwiek nie scisnie noza w dloni.


sadzanet

2020-09-15, 22:34
nano50 napisał/a:

Po czymś takim, wydobrzałbym, znalazł tego gościa i przestrzelił mu oba kolana.



Zesrał byś się...