18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Po złapaniu go na kradzeniu jest bity

fantastico • 2017-01-16, 10:10
Młody Taj pochwycony robiąc kradzież, zostaje ukarany znokautowaniem go.


Al...........go

2017-01-16, 10:14
Nawet w Tajlandii mają swoich bohaterskich sebixów.

janlew

2017-01-16, 10:15
Rozumiem ucięcie za kradzież palucha/paluchów, a jeśli to dzieciak rozumiem i chłostę. Ale linczu i skakania po głowię, nie rozumiem. Ojciec chłopaka powinien teraz zatłuc gnoja, który tak skopał tego małolata. To ojciec lub sąd jest od wymierzania kary, a nie motłoch.

kalijanek

2017-01-16, 10:38
ci co go pobili powinni zostać ukarani

parolpl

2017-01-16, 11:40
E tam pie**olicie, nieprzewidziane skutki linczu ulicznego są najlepszą formą odstraszania/przeciwdziałania.

el...........wy

2017-01-16, 14:30
@UP
No chyba, że mowa o Danielu wyklętym w kebabie owiniętym z Ełka, to wtedy nie. Wtedy wszystko sprowadza się do tego, że arab zabił polskiego patriotę, który tylko chciał pożyczyć puszkę coli.

~Velture

2017-01-16, 14:47
Cytat:

Rozumiem ucięcie za kradzież palucha/paluchów, a jeśli to dzieciak rozumiem i chłostę. Ale linczu i skakania po głowię, nie rozumiem. Ojciec chłopaka powinien teraz zatłuc gnoja, który tak skopał tego małolata. To ojciec lub sąd jest od wymierzania kary, a nie motłoch.


Cytat:

ci co go pobili powinni zostać ukarani


Cytat:

Nawet w Tajlandii mają swoich bohaterskich sebixów



Widzę zjazd pedałków w rurkach na sadolu.


ch*j mnie jebie czy okrada mnie 50 letni Janusz z wąsem czy 30 letni młody boski adonis czy nastoletni dzieciak. Kradzież to kradzież i powinno się tak karać każdego złodzieja aby potem 20 razy się zastanowił czy znów czegoś nie podpie**olić komuś.

Ja szanuję cudzą własność tak samo jak chciałbym aby ktoś szanował moją. Nigdy w życiu niczego nie ukradłem i wk***ia mnie jak ktoś kradnie coś.

Szanuj zjebie to, że ktoś ciężko zapie**ala w życiu aby cos mieć i cos sobie kupić a nie pie**olenie później, że taki j***ny cwe*bąk kradziej miał ciężko w życiu i musiał.

Ja rozumiem jak ktoś ukradnie żarcie ze sklepu bo nie ma co jeść on i\lub jego rodzina i kradnie aby przeżyć ale każdy kto robi sobie zawód z kradzieży jest dla mnie zwykłym śmieciem.

pieprzeadmia

2017-01-16, 15:26
powinni jeszcze go przejechac autobusem

bioweapon

2017-01-16, 15:46
ma fart ,że mu płytą chodnikową nie przyj***li

ProVVe

2017-01-16, 15:59
janlew napisał/a:

Rozumiem ucięcie za kradzież palucha/paluchów, a jeśli to dzieciak rozumiem i chłostę. Ale linczu i skakania po głowię, nie rozumiem. Ojciec chłopaka powinien teraz zatłuc gnoja, który tak skopał tego małolata. To ojciec lub sąd jest od wymierzania kary, a nie motłoch.





Problem w tym, że u nich jak i u nas średnio ten sąd działa... Dlatego robią sobie namiastkę sprawiedliwości. Natomiast mi go ni ch*ja nie jest szkoda. Niczego w życiu nie ukradłem, a miałem wiele możliwości, sposobności (pamiętam jak sprzedawczyni siedziała na zapleczu i czekałem z 5 minut z towarem na ladzie i po nią poszedłem, a mogłem wyjść bez pie**olenia nawet by nie wiedziała). Także jak ktoś mi powie, że okazja czyni złodzieja mogę mu odpowiedzieć, że to zawsze zależy od człowieka i wychowania.

kalijanek

2017-01-16, 16:11
up@ bo strach ci nie pozwolił

diegodm

2017-01-16, 18:45
Pani od nauki j. Polskiego jest z ciebie dumna :)

barszczzuszkami

2017-01-16, 20:00
Już nawet nie czytam tych opisów, ale materiały sadystyczne. Piwo zasłużone.