Po trupach do celu

freaky • 2019-10-09, 15:16
Najpierw ojciec Kornel, teraz minister Szyszko... Widzę, że premier nie przebiera w środkach, by zmobilizować swoich wyborców :trollencjusz:

mygyry

2019-10-09, 15:24
Szyszkę od kilku lat niezmiernie szanuje, udowodnił, że w kraju baranów danie jakiejkolwiek wolności, nawet względem drzewa na swojej posesji, jest k***a ekstremalnie nie trafiony, bo to stado jełopów profilaktycznie wyjebie wszystko do ostatniego pnia.

sensualna

2019-10-09, 15:29
mygyry napisał/a:

Szyszkę od kilku lat niezmiernie szanuje, udowodnił, że w kraju baranów danie jakiejkolwiek wolności, nawet względem drzewa na swojej posesji, jest k***a ekstremalnie nie trafiony, bo to stado jełopów profilaktycznie wyjebie wszystko do ostatniego pnia.to płać co rok nie mały podatek od czegoś czego użytkować nie możesz a nadleśnictwo o ile będzie chciało to odkupić to zrobi to za grosze i typ miał racje żeby na swoim wycinać ;)

mygyry

2019-10-09, 15:36
sensualna napisał/a:

to płać co rok nie mały podatek od czegoś czego użytkować nie możesz a nadleśnictwo o ile będzie chciało to odkupić to zrobi to za grosze i typ miał racje żeby na swoim wycinaćMiał racje a ty nie rozumiesz o czym pisze, bo nawet niektórzy się za pomniki przyrody zabrali, wręcz zdziczeli i zamiast umiarkowanie i z rozsądkiem gospodarować , to rzucili się jak arab na kozę i ch*j nowe prawo strzelił szybciej niż weszło w życie, ale taka to u nas mentalność, jak coś wolno to trzeba wycisnąć do ostatniej kropli

freaky

2019-10-09, 15:37
Ilu jeszcze ludzi musi zginąć, aby wzrosły sondaże dla Morawieckiego i Kaczyńskiego i zaspokoiły rządzę władzy tych psychopatów?

mygyry

2019-10-09, 15:48
Mieli 9 lat przerwy to muszą nadrobić :amused:

r061071

2019-10-09, 16:10
j***ć szyszki i innych baranow

sensualna

2019-10-09, 16:51
mygyry napisał/a:

Miał racje a ty nie rozumiesz o czym pisze, bo nawet niektórzy się za pomniki przyrody zabrali, wręcz zdziczeli i zamiast umiarkowanie i z rozsądkiem gospodarować , to rzucili się jak arab na kozę i ch*j nowe prawo strzelił szybciej niż weszło w życie, ale taka to u nas mentalność, jak coś wolno to trzeba wycisnąć do ostatniej kroplinie na pomniki przyrody a na drzewa które takimi mogły by być ;) i to miało miejsce na prywatnych działkach i taka osoba dożywotnio musi płacić za nieużytek bo nic nie może zrobić bo ekoc**y z bloków się jak zwykle wtrącają w nie swoje koryto

mygyry

2019-10-09, 16:56
sensualna napisał/a:

nie na pomniki przyrody a na drzewa które takimi mogły by być i to miało miejsce na prywatnych działkach i taka osoba dożywotnio musi płacić za nieużytek bo nic nie może zrobić bo ekoc**y z bloków się jak zwykle wtrącają w nie swoje korytoDlatego jak najbardziej uważam że prawo było dobre tylko ludzie to debile woleli wywalczyć zakaz, najgłośniej drą ryj ci co nawet trawnika nie mają

Wacław.Milczek

2019-10-09, 21:58
mygyry napisał/a:

Dlatego jak najbardziej uważam że prawo było dobre tylko ludzie to debile woleli wywalczyć zakaz, najgłośniej drą ryj ci co nawet trawnika nie mająNiestety ale ekolodzy ( w dzisiejszych czasach mianem ekologów określają się również osoby niepotrafiące rozróżnić sosny od świerku lub płaza od gada) to banda debili (z wyjątkiem tych odpowiednio wykształconych), każdy kto ich słucha powinien zostać pie**olnięty w łeb a następnie powinno mu się odebrać prawa wyborcze. Nikt nie bierze pod uwagę faktu, ze gdyby ludzie mogli swobodnie gospodarować swoją ziemią w tym i wycinać drzewa to również by je sadzili, gdyż nie obawiali by się, że jakiś debil przyjebie im mandat za to. Jak ktoś chce się pozbyć drzewa to i tak to zrobi. Już się popisali w puszczy, teraz kornik opie**oli większość drzew. Nie po to mamy osoby wykształcone i specjalizujące sie w ochronie drzew i gospodarowaniem drewnem (leśników) żeby słuchać się pseudo poparańców, którzy z ekologią mają tyle wspólnego, że lubią chodzić na spacery do lasów. Tak samo z prądem, pękają im dupy, że elektrownie węglowe dają większość prądu lub samochody dymią ale sami zapie**alają samochodami a w nocy po ciemku nie siedzą.

emperorzbigniew

2019-10-09, 22:12
^^ exactly tak jest. Bycie ekologiem kończy się dla większości jak wyciągną im prąd z gniazdka.

kamuha

2019-10-09, 22:18
mygyry napisał/a:

Dlatego jak najbardziej uważam że prawo było dobre tylko ludzie to debile woleli wywalczyć zakaz, najgłośniej drą ryj ci co nawet trawnika nie mają


Czytając powyższe komentarze odnoszę wrazenie że mało kto orientuje się jak obecnie wygląda kwestia wycinki drzewa na własnym terenie. „Prawo było dobre”.
Prawo musi być dostosowane do społeczeństwa, a to widocznie nie dorosło do tego prawa dlatego musialo zostac uszczelnione. Prawo zostało jakis czas temu znowelizowane, ale nowelizacja nie krzywdzi osób fizycznych.
Nadal jest możliwość wycinki drzew na swojej działce bez zezwolenia. Nie ma z tym problemu. Deklarujesz że nie będziesz tego robił dla celów komercyjnych przez min. 5 lat. Wycinkę robi się na zgłoszenie. Po 14 dniach od zgłoszenia decyzja uznawana jest za prawomocną.

Ryszardowo

2019-10-09, 22:24
Gość się nazywał Szyszko a i temat szybko zboczył do lasu :lol:

siwybis

2019-10-09, 22:47
Za każdą zdechłą polityczną świnię wznoszę toast - za nas z wami i za ch*j z nimi :)

Momonti

2019-10-09, 22:58
sensualna napisał/a:

to płać co rok nie mały podatek od czegoś czego użytkować nie możesz a nadleśnictwo o ile będzie chciało to odkupić to zrobi to za grosze i typ miał racje żeby na swoim wycinaćNie mam k***a pojęcia o jakim płaceniu nadleśnictwu piszesz. Podatek płacisz do jednostki samorządowej. Nadleśnictwo może odkupić tylko po cenie na jaką ty się zgadzasz. Prawo pierwokupu to nie prawo wykupu na przymus i jest niezwykle rzadko wykorzystywane(brak pieniędzy w planie rocznym nadleśnictwa, trudne do uzasadnienia przed NIK nabycie, narażanie się na podejrzenia w sprawie przejęć działek i ogółem bezużyteczność większości działek- nie wznowione granice, 500m długości i 3m szerokości).