18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Po siódme: nie kradnij

phrontch • 2020-07-14, 21:43
da Silva otrzymuje karę za kradzież




aaaaaaaaaaaaaa

2020-07-14, 22:01
No niby dobrze... po h*j kradnie. Ale jak mu zniszczą łapska w ten sposób, to już pracować nie będzie mógł. A kraść tak, tyle sprawności mu w łapska wróci...
Czyli takie karanie nie jest skuteczne. Są skuteczniejsze metody by nie kradł, a w Brazylii to dość łatwe do zastosowania.

cedrikk

2020-07-14, 22:11
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

No niby dobrze... po h*j kradnie. Ale jak mu zniszczą łapska w ten sposób, to już pracować nie będzie mógł. A kraść tak, tyle sprawności mu w łapska wróci...
Czyli takie karanie nie jest skuteczne. Są skuteczniejsze metody by nie kradł, a w Brazylii to dość łatwe do zastosowania.



Do normalności w tym kraju należy Deskoterapia. Możesz znaleźć sporo filmów z sesji na Sadolu

:mrgreen:

kolosasz

2020-07-14, 23:17
Filmy pirackie w necie oglądał

solltys

2020-07-15, 02:32
Ten to chyba recydywa, normalnie by dostał deską po głowie.

Japiszon

2020-07-15, 05:16
j***ni bandyci. Sprawiedliwość k***a? Bydlęta i tyle.

Choć ogląda się przyjemnie :-D

SpeedyG

2020-07-15, 09:12
Deskoterapia w tym wypadku nie pomogłaby, więc koledzy dokonali kolejnego cudu robiąc ze złodzieja ojca Pio stygmatyka. :D

Presty

2020-07-15, 19:33
Co to za pistolet, że po pierwszym strzale dłonie nie przestrzeliła na wylot obie?
Wtatrówka to może zrobić, jak nie trafi na kość.

shoe5maker

2020-07-15, 23:18
Kiblodrzemek88 napisał/a:

Stygmaty zawsze modne



I dość dawno ich nie było.

damianpc4

2020-07-16, 00:15
[quote="cedrikk"]Do normalności w tym kraju należy Deskoterapia. Możesz znaleźć sporo filmów z sesji na Sadolu
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

aaa"]No niby dobrze... po h*j kradnie. Ale jak mu zniszczą łapska w ten sposób, to już pracować nie będzie mógł. A kraść tak, tyle sprawności mu w łapska wróci...
Czyli takie karanie nie jest skuteczne. Są skuteczniejsze metody by nie kradł, a w Brazylii to dość łatwe do zastosowania.





Uj***ne ścięgna to niejest takie łatwe żeby się szybko zagoiło, sam mam prloblem z palcem gdzie mi na w. Kontrolnej zerwali