18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Po prostu nie zauważył

~Sunday • 2021-07-13, 16:14

Nieszczęście gotowe.

Driver19cm

2021-07-13, 16:34
k***a nie wystawiajcie takich filmów na sadolu :!:

Dopiero co obrońcy słodkich kotków mieli tutaj wielki

ból dupy, a zaraz się zacznie płacz zatroskanych tatuśków

contracts

2021-07-13, 16:38
Driver19cm napisał/a:

k***a nie wystawiajcie takich filmów na sadolu
Dopiero co obrońcy słodkich kotków mieli tutaj wielki
ból dupy, a zaraz się zacznie płacz zatroskanych tatuśków



Ty gnoju j***ny, ja jestem ojcem i mnie bulwersują takie materiały... czemu k***a nikt nie rozjechał moich kaszojadów?! Przynajmniej miałbym już spokoju troche

plastic

2021-07-13, 16:52
Driver19cm napisał/a:

k***a nie wystawiajcie takich filmów na sadolu
Dopiero co obrońcy słodkich kotków mieli tutaj wielki
ból dupy, a zaraz się zacznie płacz zatroskanych tatuśków



mylisz się. kotki i pieski są pod ochroną, a standardowy model rodziny jest pod ostrzałem politycznej poprawności. filmy z cierpiącymi zwierzętami znikają, a te z cierpiącymi ludźmi są OK. piesek jest twoim przyjacielem, to członek rodziny, jest jak człowiek, a ludzi j***ć, zwłaszcza tych najbliższych i najbardziej bezbronnych, bo to są demony, które cie zadręczą, wyssają młodość i pieniądze, a na koniec nasrają ci na głowę wiązanką przeczytaną na oko.press i pudelku.

dżonyłojlker

2021-07-13, 17:01
contracts napisał/a:

czemu k***a nikt nie rozjechał moich kaszojadów?! Przynajmniej miałbym już spokoju troche



Nie mogłeś gówniaków w beczkach na polu zakisić, czy babę zawczasu ze schodów zrzucić? Matka koleżki z podstawówki, zawsze mu powtarzała (jak jaszcze byliśmy gnojami), że jak jakaś dziewczyna zajdzie z nim w ciążę to niech ją ze schodów zrzuci, bo nie ma nic gorszego niż posiadanie gówniaka.

Payan

2021-07-13, 17:07
A wcześniej też nie zauważył, że dzieciak na drodze. :D Wyj***ne na dzieciaka.

ruddie

2021-07-13, 17:10
dzieci się pilnuje i od małego uczy, że na ulicę się nie wychodzi

McQurwa

2021-07-13, 17:16
no i zaczęła się gównoburza, chciałem tutaj zaznaczyć, że sytuacja ma Chinach, a tam życie się nie liczy

yoyobart

2021-07-13, 18:54
za przejechanego gówniaka, masz ode mnie czteropaka :shoty:

kamillo16

2021-07-13, 18:58
A wszystko przez te cholerne suwy

Blaster55

2021-07-13, 20:34
contracts napisał/a:

Ty gnoju j***ny, ja jestem ojcem i mnie bulwersują takie materiały... czemu k***a nikt nie rozjechał moich kaszojadów?! Przynajmniej miałbym już spokoju troche



Jestem ojcem dwójki dzieci i nie bulwersują mnie takie materiały co komentarze spermiarzy którzy nigdy nie będą mieć dzieci bo z psami nie mogą ich mieć...

xPaJaCx

2021-07-13, 21:09
contracts napisał/a:

Ty gnoju j***ny, ja jestem ojcem i mnie bulwersują takie materiały...



To usuń konto, Pan z wozu, koniom lżej


Admin a to niby mowa nienawiści nie była a moje to już tak? ssij
4.5 obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane.


Dupaapud

2021-07-13, 23:16
@upy wypadek to wypadek, po co się napinać i przekonywać że "muj bul jest wienkszy nisz tfuj" czy kogokolwiek tutaj (i gdziekolwiek indziej) interesują uczucia, odczucia, itp. Jest materiał, jest piwo. A jak ktoś wrażliwiec to niech na HARDA wypie**ala. Tam same pedały...

juderaus

2021-07-14, 01:47
Prawidłowa reakcja. Szybko cierpem pobiegł na chinski rynek opie**olić towar pod adrenochrom.

rzepek1

2021-07-14, 07:29
Jeśli to Chiny to zrobią jeszcze jednego.