18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Manolito666

2022-07-06, 00:15
Nagrywający mistrz. Ma w sobie to coś. Wyczucie dramaturgii, pewną rękę i głębię spojrzenia. Do tego nie boi się znaleźć w centrum zdarzeń (gdzie można wyłapać przypadkowego luja-ogłuszacza) Hollywood powinno go dostrzec, a ja nie to ch*j tym Żydom w dupę. Ja biorę się za pisanie scenariuszy, bo te które obecnie realizują to litość i trwoga. A jak mnie nie docenią to wiecie co im w co.

julek1947

2022-07-06, 00:41
Jak j***ne małpy.

feniks_01

2022-07-06, 01:15
I pomyslicie,ze sciemniam... ale akurat bylem w Austin i stalem obok jak mu gosc zaj***l... Przechodzilismy ze znajomymi.

OdRydzykaZpolecenia

2022-07-06, 04:00
Austin TX przepiękne miasto ,byłem 3 tygodniami temu na weekend . To się dzieje na 6th St . Mega zajebeana ulica barami, pubami. Rożnego rodzaju klimatu od wesernow do techno .

S_Z_A_L_O_N_Y

2022-07-06, 06:48
feniks_01 napisał/a:

I pomyslicie,ze sciemniam... ale akurat bylem w Austin i stalem obok jak mu gosc zaj***l... Przechodzilismy ze znajomymi.



Wstawaj! Zesrałeś się!

woytasw

2022-07-06, 08:04
Jeszcze meksykanów w sombrerro brakuje i cyrk z małpami gotowy.



~Velture

2022-07-06, 09:33
feniks_01 napisał/a:

I pomyslicie,ze sciemniam... ale akurat bylem w Austin i stalem obok jak mu gosc zaj***l... Przechodzilismy ze znajomymi.



Przekonałeś mnie. :krejzi: Łap piwko :amused:

siwakzera

2022-07-06, 09:41
feniks_01 napisał/a:

I pomyslicie,ze sciemniam... ale akurat bylem w Austin i stalem obok jak mu gosc zaj***l... Przechodzilismy ze znajomymi.



zajebiście, a nie strach tam chodzić bo tyle potencjalnych zjebów z klamkami?

d-_-bE.Prigozhin61

2022-07-06, 09:48
siwakzera napisał/a:

zajebiście, a nie strach tam chodzić bo tyle potencjalnych zjebów z klamkami?



Właśnie wtedy jest najbezpieczniej. Żadna małpa nie wyciągnie noża klamki tak jak w lewackim NY bo wie że zaraz ją odjebią

ritu4l

2022-07-06, 10:44
BarmanInternetu napisał/a:

Właśnie wtedy jest najbezpieczniej. Żadna małpa nie wyciągnie noża klamki tak jak w lewackim NY bo wie że zaraz ją odjebią



Przecież Teksas to tez juesej, w dodatku dużo bardziej zaludniony jak NY.

dżonyłojlker

2022-07-06, 11:04
Karmazon napisał/a:

Przecież Teksas to tez juesej, w dodatku dużo bardziej zaludniony jak NY.



Jeśli chodzi o prawo itd, to między stanami ameryki są dużo większe różnice niż między krajami unii jewroPejskiej.

luxpiotr

2022-07-06, 16:44
Nie wiem czym nagrywane ale wygląda zajebiście.

ProVVe

2022-07-06, 17:39
Gdzieś pisli, że napadów w tekście jest mało na sklepy itp itd ponieważ każdy w sklepie praktycznie ma klamkę... Potencjalna kolejka do kasy to szereg ludzi podkreślam potencjalnie gotowych Cie kropnąć. Wchodzi koles w kapeluszu zaraz drugi, który cale życie używa klamki, jest z nią obyty to raczej złodzieje, którzy wpadają na sklepik/stacje nie werbują 10 ludzi do pilnowania pleców. A nikt nie chce mieć bandy teksanczykow za sobą, którzy wtedy maja święte prawo ubić na miejscu delikwenta bo kuzyn Jerry stoi za kasa, a kuzyn Mike jest tu szeryfem :-D