18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Plug in

mygyry • 2020-03-09, 14:51
Kiedy twoja dziewczyna mówi, że jej nie zaskakujesz..


Hrabia Drapula

2020-03-09, 21:01
Doktorzyna napisał/a:

Jakim cymbałem trzeba być aby myśleć że zwarte wyjścia baterii są w stanie zrobić komuś krzywdę... prędzej odniesiesz obrażenia w skutek oparzenia... ale na pewno i tak już byś dawno dostał od niej za samo zbliżenie się.



myślę że prąd przepływający przez kolczyk był by wystarczający bo go dość mocno rozgrzać i przy smolić nochal

koras24 napisał/a:

Jakoś tak wszystko na tym zdjęciu jest obleśne w h*j.



nie przesadzaj, całkiem normalnie ta bateria wygląda

Doktorzyna

2020-03-09, 21:36
opór kolczyka jest zbyt mały aby bateria mogła go rozgrzać do nieznośnej temperatury..

ManiacGregor

2020-03-09, 22:13
Przestań się afiszować z tym heteryzmem. Tfu, obrzydliwość. Nie obchodzi mnie co robicie i gdzie, i się z tym nie afiszujcie. Bkeh, obrzydliwe.

Mez

2020-03-09, 23:59
Doktorzyna napisał/a:

opór kolczyka jest zbyt mały aby bateria mogła go rozgrzać do nieznośnej temperatury..

im wyższy opór tym mniejszy prąd i napięcie. Dla celów badawczych weź se drucik wolframowy ze zwykłej żarówki i mocno przyciśnij palcami do takiej baterii. Przeprowadzisz bardzo ciekawe badanie zjawiska przewodnictwa elektrycznego.


Da...........n2

2020-03-10, 03:44
krzysztof3011 napisał/a:

A nie lepiej po prostu spuścić się na ryj albo do nosa?



A tata jak zwykle to robił? Do nosa gdy spałeś?

Pedofilek

2020-03-10, 09:56
Karboksylator napisał/a:

ehh, a ja klikam i klikam i film mi się nie odtwarza



U mnie wszystko działa

Da...........n2

2020-03-10, 10:00
A ja mam wrażenie że to niezła dupa i się dobrze r*cha tylko zdjęcie jest z ch*jowej perspektywy.

radek225

2020-03-10, 11:30
Zawulon napisał/a:

sprawdzałem, niestety, 9V choćby i nowa ch*ja daje. Tylko w język lekko łaskocze



To prawda. W podstawówce wziąłem płaską baterię 4,5V, rozkręciłem długopis, wyjąłem sprężynę i zwarłem wyjścia baterii. Sprężyna rozgrzała się do czerwoności. Wtedy takiego "psikusa" można by tej lasce zrobić.