18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Płonący TIR

Driver19cm • 2022-02-20, 17:14
W 23 sekundzie ewidentnie słychać wystrzały


ququa

2022-02-20, 17:37
k***a na placu kilkadziesiąt tirów a ja widzę 3 gaśnice ?? solidarni w h*j koledzy kierowcy, czy gaśnica to tylko do dekoracji ??

Incubus2

2022-02-20, 17:49
ququa napisał/a:

k***a na placu kilkadziesiąt tirów a ja widzę 3 gaśnice ?? solidarni w h*j koledzy kierowcy, czy gaśnica to tylko do dekoracji ??



Tak. Gaśnice to głównie dekoracja. Zwykłą samochodową pół kg to możesz peta ugasić. Taką 4kg z ciężarówki to może paczkę fajek się ugasi.

ra0mir

2022-02-20, 17:57
Ja pie**ole jak na ameykanskim fylmie.
Pałzę pewnie miał a pałza to rzecz świenta.

hektograf

2022-02-20, 18:52
I tak p*zda "Sorry, że nagrywam, ale muszę nagrać"... Pewnie w szkole nagrywali go podczas obrabiania gały kolegom. Dno.

pro_avenger

2022-02-20, 18:55
Tak jak w Smoleńsku, tam też były strzały :-P

jozue

2022-02-20, 19:08
co tu się stało ... kakaowe oko twojej matce wyj***ło

radek225

2022-02-20, 19:09
A ten tym Mercedesem czeka, aż jego zestaw się ogniem zajmie?

ququa napisał/a:

k***a na placu kilkadziesiąt tirów a ja widzę 3 gaśnice ?? solidarni w h*j koledzy kierowcy, czy gaśnica to tylko do dekoracji ??



Te gaśnice to sobie może panna z bardziej rozepchaną kuciapą właśnie w nią wsadzić, by jej przyjemnie było. Jak się jara zestaw, to w miarę możliwości odpinasz konia i nim uciekasz. Jak się jara naczepa oraz koń, to oddalasz się jak najdalej i wzywasz straż.

Kurde26

2022-02-20, 19:16
radek225 napisał/a:

A ten tym Mercedesem czeka, aż jego zestaw się ogniem zajmie?
Te gaśnice to sobie może panna z bardziej rozepchaną kuciapą właśnie w nią wsadzić, by jej przyjemnie było. Jak się jara zestaw, to w miarę możliwości odpinasz konia i nim uciekasz. Jak się jara naczepa oraz koń, to oddalasz się jak najdalej i wzywasz straż.



Ten Mercedes spalił się razem z DAFem bo to koledzy z jednej firmy i zajarali naczepy bo coś gotowali między autami.

A co do gaśnic. Potrzeba aż 4 gaśnic żeby ugasić płonący zestaw ubrań roboczych. Kiedyś robiliśmy próbę na warsztacie. Zajaraliśmy stary kombinezon i buty mechanika co poszedł w turbo i stary kazał zrobić porządek w jego szafce. 4 gaśnica dopiero dała radę.

WiesławPaleta

2022-02-20, 19:25
j***ny polski wsiur podnieca się, jakby modelkę r*chał. Gdyby to był jego własny TIR, to by zapie**alał z gaśnicą i ryczał "chłopaki pomóżcie ugasić"...

Pewnie jakiś cymbał tirowski nie dostał wypłaty już drugi miesiąc u Janusza, to się wk***ił i podpalił flotę szefa.

Jeśli zajęło kabinę, a pewnie zajęło, to 150 - 200 tysi poszło się j***ć. Ktoś wie, jaki to model (IVECO?) i ile dokładnie wart?

Kurde26 napisał/a:

koledzy z jednej firmy i zajarali naczepy bo coś gotowali między autami.



Gotowali między TIRami, no k***a nie wierzę, że można być aż takim j***nym cymbałem... :szloch: Może jeszcze ognisko rozpalali między naczepami, żeby kiełbaski upiec?
Jebie celowym podpaleniem...

racing

2022-02-20, 19:27
WiesławPaleta napisał/a:

j***ny polski wsiur podnieca się, jakby modelkę r*chał. Gdyby to był jego własny TIR, to by zapie**alał z gaśnicą i ryczał "chłopaki pomóżcie ugasić"...
Pewnie jakiś cymbał tirowski nie dostał wypłaty już drugi miesiąc u Janusza, to się wk***ił i podpalił flotę szefa.
Jeśli zajęło kabinę, a pewnie zajęło, to 150 - 200 tysi poszło się j***ć. Ktoś wie, jaki to model (IVECO?) i ile dokładnie wart?



Przyglupie, ten biały to DAF 106 a nie żadne Iveco. :-?

Takafura

2022-02-20, 19:27
WiesławPaleta napisał/a:


Gotowali między TIRami, no k***a nie wierzę, że można być aż takim j***nym cymbałem... Może jeszcze ognisko rozpalali między naczepami, żeby kiełbaski upiec?
Jebie celowym podpaleniem...


Pewnie schowali sie przed wiatrem...


OpenStreetMaps

2022-02-20, 20:00
A jednak można na Tik Taku nagrywać normalne filmiki na poziomie.

WiesławPaleta

2022-02-20, 20:08
racing napisał/a:

Przyglupie, ten biały to DAF 106 a nie żadne Iveco.


Dzięki cymbale. Nie znam się na sprzęcie, którym śmigają TIRowskie ułomy.


Takafura napisał/a:

Pewnie schowali sie przed wiatrem...


Niezłe ochłapy muszą zarabiać TIRowcy, skoro nie stać ich nawet na michę spyry w tanim barze, tylko muszą odpie**alać jakieś maniany i podgrzewać żarcie ze słoików na parkingu między naczepami, a do tego srają w krzakach, szczają na oponę, myją się... raz na 2 tygodnie, jak zajadą do chaty, a z tym r*chaniem kurew na trasie to też bajki. Jedyna, na jaką stać te brudasy to Renia Rączkowska...

Driver19cm

2022-02-20, 20:52
@up WIESLAW NAPLETEK

Panie Napletek, kierowcy TIRow zarabiają miesięcznie tyle,

ile ty na zmywaku w dojczach nie zarobisz przez kwartał

Gotują sami, bo jest to zwyczajnie ekonomiczne, zdrowsze,

bezpieczniejsze. I moga zjeść zawsze wtedy, kiedy mają

na to ochotę. A nie wtedy, kiedy trafią na szemranej jakości bar