18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Płonący nieoznakowany radiowóz

MotoPirat • 2019-01-24, 20:30
Dnia 3 sierpnia 2018 puławska drogówka wybrała się na łowy do m. Kurów (lubelskie). Paląc papierosy w aucie zaprószyli ogień w efekcie czego auto zaczęło się fajczyć (oficjalnie zwarcie instalacji). Film niestety urwany przed głównym seansem.

Gaśnicy na stanie radiowozu najwyraźniej brak - obywatel dostałby mandat (do 500zł).

W międzyczasie przewinęło się ze 30 aut i prócz szofera z kamerą żadne się nie zatrzymało. Nie wiedzieć czemu policjanci sami nie zatrzymali kogoś z gaśnicą.











Być może było, ale jak zwykle nie idzie się dokopać.

Hasslich

2019-01-24, 20:34
Tera to już jest wóz operacyjny w 100% wszędzie się wtopią :-P

panta_rhei

2019-01-24, 20:44
MotoPirat napisał/a:

Nie wiedzieć czemu policjanci sami nie zatrzymali jakiegoś auta z gaśnicą.


Wymagałoby to małej inicjatywy, odrobiny zdrowego rozsądku i szczypty logicznego myślenia, a jak powszechnie wiadomo w policji to towar deficytowy ;)

T3RMINATOR

2019-01-24, 20:46
Za sfajczony radiowóz oczywiście browar.

St...........on

2019-01-24, 21:00
Mam chopla na punkcie łopla, ale i tak ktoś powie, że łope som zajebiste, a passat to ciota i ch*j :amused: A swoją drogą nie widziałem jeszcze w drogówce japońskich aut typu Subaru , Mitsubishi . W Islandii drogówka zapie**ala tym





mygyry

2019-01-24, 21:57
MotoPirat napisał/a:

Nie wiedzieć czemu policjanci sami nie zatrzymali kogoś z gaśnicą.



Bo to nie ich auto...

jakubczyk1985

2019-01-24, 22:16
To auto zostało kupione i wyposażone za nasze pieniądze.Tu nie ma się z czego śmiać.Ci dwaj panowie powinni oddać pieniądze z własnej kieszeni

kamuha

2019-01-24, 23:16
„Od papierosa... policjanci zapruszyli”. Dziwnym trafem pozar pochodzil z pod przedniej maski.

„Nie mieli gasnicy i nie chcieli zatrzymywac innych pojazdow zeby pozyczyc”.
Włącz byle jaki filmik czym konczy sie otwieranie maski z plonącym przedzialem silnikowym.
Aplikuj na staz do tvnu. Same fakty , calą dobę.

Hrabia Drapula

2019-01-24, 23:36
alexandrus napisał/a:

Mam chopla na punkcie łopla, ale i tak ktoś powie, że łope som zajebiste, a passat to ciota i ch*j A swoją drogą nie widziałem jeszcze w drogówce japońskich aut typu Subaru , Mitsubishi . W Islandii drogówka zapie**ala tym



młody jesteś widocznie, kiedyś jeździły Carismy i cywilny Lancer evo oraz L200 i Pajero , teraz od jakiegoś niedwnego czasu Aurisy mają i trochę dłużej HiLux, a z takich ciekawszych nowych to kia stinger gt

taka ciekawostka, może nie każdy wie , ale gaśnica nie musi mieć ważnego przeglądu, ma być sprawna przepisy mówią

~PowerBoBass

2019-01-25, 00:15
kamuha napisał/a:

Włącz byle jaki filmik czym konczy sie otwieranie maski z plonącym przedzialem silnikowym.



Przecież w tym oplu nie ma maski :amused:

A serio to bez otwierania łupiesz gaśnicą we wszystkie możliwe otwory typu grill, spód auta by zdusić ogień. No chyba, że wolisz stać i czekać, aż spłonie całe, bo maski się nie otwiera... :facepalm:

bakus1233

2019-01-25, 00:17
Skąd wiesz, że od papierosa? Co przyznali Ci się?? :mrgreen:

DanJ93

2019-01-25, 01:29
I co z tego, że się spalił? Skoro na jego miejsce dostaną Insignię, albo BMW

JedkerTC

2019-01-25, 09:03
Ciekawe skąd takie fakty masz, że to od papierosa i, że nie mieli gaśnicy. Mógłbyś być dziennikarzyną w wybiórczej. A inni kierowcy to straszne ch*je, że po za jednym, nie zatrzymali się by pomóc.

MotoPirat

2019-01-25, 09:05
DanJ93 napisał/a:

Skąd wiesz, że od papierosa? Co przyznali Ci się??



To tylko miejscowa plotka, ogólnie wiadomo, że w dzisiejszych czasach nikt już raczej nie pali w autach służbowych.