18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Płomienie ojcowskiej miłości

MisDetonator • 2021-02-07, 18:58
Młody mężczyzna jechał sobie z Tatusiem w kierunku toledo kiedy to stracił kontrolę nad kółkiem i zaj***ł w naczepę ciężarówy prowadzonej przez tatę. Jak ktoś zna hiszpański może nam przetłumaczyć co tam gościu krzyczy, dla mnie to brzmi jak "aj lowe ewrybady". Profesjonalna akcja ratunkowa taty nie dała efektu, no bo niby co byście k***a sami zrobili w takiej sytuacji? Jedyne co to wyciągnąć klamkę i dobić synka co by się nie męczył.

Swoją drogą, warto zauważyć że hiszpanie mają na tyle ciemną karnację że podobnie jak gównoskórzy gremialnie biorą udział w profesjonalnej akcji ratunkowej, raptem jeden się zatrzymał i to żeby nagrać wideo dla lajków.

Na filmiku gość jeszcze nie :dead: , tak mówię zanim ktoś nadgorliwy usunie/da na harda żeby zrobić miejsce na słodkie kotki. Narzekaczom proponuję przeczytać nazwę strony i :idzwch*j: na joezdzidy.




spoiler

dżonyłojlker

2021-02-07, 19:10
MisDetonator napisał/a:

"aj lowe ewrybady"



Wesoły z Ciebie gostek :piwo:

StereoTyp

2021-02-07, 19:10
Współczuje mu w ch*j. Patrzysz jak Twój syn płonie żywcem i jeszcze nie masz jak mu pomóc - psychika rozdarta.

Lololoney

2021-02-07, 19:25
Ja jebie, wystarczyło zatrzymać 1 ciężarówkę, żeby zablokować ruch (jak widać dość spory), to ludzie sami wyskakiwaliby z gaśnic, byleby szybciej przejechać... Tak, wiem, że samochodowe gaśnice wobec takiego pożaru to ch*j, no ale cokolwiek...

MisDetonator

2021-02-07, 19:32
Gmork napisał/a:

Wesoły z Ciebie gostek



Sprawdź 0:31, ewidentnie krzyczy " I love Every boooody".

paczfiko

2021-02-07, 19:40
StereoTyp napisał/a:

Współczuje mu w ch*j. Patrzysz jak Twój syn płonie żywcem i jeszcze nie masz jak mu pomóc - psychika rozdarta.



Żebyś k***a wiedział. Przeżyłem wypadek syna, i nie mam nic gorszego niż patrzenie na krzywdę własnego dziecka. Szkoda ojca.

:-(

Zbysław

2021-02-07, 20:49
Ja pie**ole aż mi łzy poszły
o k***a

poj***na akcja

poj***na akcja

michal257

2021-02-07, 20:52
Ani śmieszne ani zabawne. Po prostu smutne....

zbynekmaslanka

2021-02-07, 20:56
Zbysław napisał/a:

Ja pie**ole aż mi łzy poszły
o k***a
poj***na akcja
poj***na akcja



Ten co filmuje tez niby coś marudzzi pod nosem "mój Boże" (czy coś), ale ręka nawet nie drgnie ... tak jak moja gdy piszę tego komenta ... filmik przypomniał mi tylko że pizze trzeba odgrzać

el_kadafi

2021-02-07, 21:24
1. Nie wyobrażam sobie uczucia słyszeć jak twój dzieciak płonie żywcem.
2. Dlaczego nie odjechał do przodu swoją ciężarówką? Przecież przez drzwi go nie wyciągnie.

Budrys2000

2021-02-07, 21:37
To nie jest hiszpański, to bardziej jakiś caló czyli romski z domieszką hiszpańskiego albo jeszcze coś innego, da się usłyszeć "Dios mío, motorista hay dentro" czyli "Boże, w środku jest kierowca".

Irokez

2021-02-07, 21:43
el_kadafi napisał/a:

2. Dlaczego nie odjechał do przodu swoją ciężarówką?



No właśnie też nie mogę tego zrozumieć. Dałbym do przodu to może kabina sama by się rozsypała i dało by się go wyciągnąć, poparzonego ale może by przeżył.

DAAB20

2021-02-07, 22:07
paczfiko napisał/a:

Żebyś k***a wiedział. Przeżyłem wypadek syna, i nie mam nic gorszego niż patrzenie na krzywdę własnego dziecka. Szkoda ojca.



wyłudzasz współczucie ...

mocz_

2021-02-07, 22:16
Budrys2000 napisał/a:

To nie jest hiszpański, to bardziej jakiś caló czyli romski z domieszką hiszpańskiego albo jeszcze coś innego, da się usłyszeć "Dios mío, motorista hay dentro" czyli "Boże, w środku jest kierowca".



Krealoski?

100imiQtas

2021-02-07, 22:26
Nie mógł trochę odjechać tą swoją ciężarówka? Chyba się aż tak nie zakleszczyły? Byłoby łatwiej chyba przodem wyciągać.