18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Płcie

Ra...........hi • 2016-12-16, 14:25
Płcie są jak wieże World Trade Center.

Były dwie, a teraz jak o tym wspominasz to ktoś czuje się obrażony. :roll:

nowynick

2016-12-16, 15:00
Jak dla mnie płcie do dziś są tylko dwie

krzyks

2016-12-16, 17:06
Ratoshi napisał/a:


Były dwie, a teraz jak o tym wspominasz to ktoś czuje się obrażony. :roll:



Były i będą dwie.
Ludzie kiedyś uważali, że ziemia jest płaska.... czy to znaczy, że była? Wiem, niektórzy dalej tak uważają... :kawa:

mygyry

2016-12-16, 18:12
@up było i nima

grudzin7

2016-12-16, 21:46
krzyks napisał/a:



Były i będą dwie.
Ludzie kiedyś uważali, że ziemia jest płaska.... czy to znaczy, że była? Wiem, niektórzy dalej tak uważają... :kawa:



Serio są dwie? Już abstrah*jąc od udowodnionych medycznie przypadków obojnaczego człowieka, weź mi powiedz - do której z nich zaliczasz tych zjebów, którzy wpie**alają hormony i robią operacje plastyczne aby upodobnić się do kobiet? Nazwiesz go mężczyzną? Bo chyba k***a nie kobietą. :-x

pawlito011

2016-12-16, 22:02
Myslalem, ze byly dwie puki zydzi sie za nie nie wzieli, ale twoja wersja chyba lepsza :)

mit2

2016-12-17, 00:12
@grudzin7, płeć określa się zaraz po narodzinach. To, czy po dwudziestu latach będzie dany osobnik wpie**alać hormony, nic nie zmieni. Osoby zmieniające swoją płeć są najzwyczajniej w świecie chore psychicznie.

natking

2016-12-17, 00:55
Zespół Klinefeltera

HalfGod

2016-12-17, 01:37
Można być zjebem? Moszna.

krzyks

2016-12-17, 13:50
grudzin7 napisał/a:



Serio są dwie? Już abstrah*jąc od udowodnionych medycznie przypadków obojnaczego człowieka, weź mi powiedz - do której z nich zaliczasz tych zjebów, którzy wpie**alają hormony i robią operacje plastyczne aby upodobnić się do kobiet? Nazwiesz go mężczyzną? Bo chyba k***a nie kobietą. :-x



Przeczytaj definicję obojnactwa i pomyśl skąd taka nazwa.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Obojnactwo

Obojnak to nie płeć, to osoba posiadająca cechy obu płci.
Do reszty się nie odnoszę, płeć się określa przy urodzeniu. :kawa:

smyndryl

2016-12-17, 16:41
Płcie, a nie picie. A ja kminię, o ch*j Ci chodzi.

Imb

2016-12-18, 13:15
grudzin7 napisał/a:

Nazwiesz go mężczyzną? Bo chyba k***a nie kobietą. :-x



Normalnie, nazwę go zjebem. :amused:
Albo człowiekiem, któremu od nadmiaru wolnego czasu i z braku jakichkolwiek problemów w dupie się poprzewracało i teraz wymyśla sobie kolejne płcie, upodobania i Bóg wie, co jeszcze, żeby tylko czuć się zauważonym i nadać sobie jakiś (choćby nie wiem, jak głupi) sens. Czyli w sumie na jedno wychodzi. ;)

Jednak rację mieli filozofowie Kościoła, że człowiek powinien się umartwiać. Bez zmartwień i pokory jest tylko fiu-bździu w głowie :amused: