18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Plażowicze wyklęci

Pawian • 2018-08-11, 01:22


Parawanem osłonięci
plażowicze wyklęci
strzeżona przez husarza
chrześcijańska, biała plaża
i araba i murzyna
ten parawan wnet zatrzyma!

ag...........th

2018-08-12, 08:05
Czy zwrócił ktoś uwagę na zieloną grzywę na głowie dziecka?

intermag

2018-08-12, 08:14
i k***a stało się, pie**olnol patola buraków i cebulakow lewicowych opanowała sadola. k***a Amerykanin ma swoją flagę przed domem i na gaciach, brawo dla niego, brytol w koszulce z własną flaga i flaga na gaciach ok w koncu Brytyjczyk. Polak ma na parawanie zdjecie jednej z najpotężniejej formacji bojowej ( tak się składa że polskiej) co za pojeby jak tak można, sebik, kibol, Maryna wykleta.
Serio myślałem że lewackie sp***olenie umysłowe nie dotrze do sadola jednak się mylilem

FransFr

2018-08-12, 08:28
Groszeksam napisał/a:

Najmniej wartościowym natomiast rodzajem dumy jest duma narodowa. Kto bowiem nią się odznacza, ten zdradza brak cech indywidualnych, z których mógłby być dumny, bo w przeciwnym wypadku nie odwoływałby się do czegoś, co podziela z tyloma milionami ludzi. Kto ma wybitne zalety osobiste, ten raczej dostrzeże braki własnego narodu, ponieważ ma je nieustannie przed oczyma. Każdy jednak żałosny dureń, który nie posiada nic na świecie, z czego mógłby być dumny, chwyta się ostatniej deski ratunku, jaką jest duma z przynależności do danego akurat narodu; odżywa wtedy i z wdzięczności gotów jest bronić πυξ και λαξ [rękami i nogami] wszystkich wad i głupstw, jakie naród ten cech*ją".

Arthur Schopenhauer



To wytłumacz jak to się stosuje do niemieckiego nacjonalizmu doby XIX wieku ;-)

jotunic

2018-08-12, 10:23
Degenerat, uczy dzis Nas I bawi,
O problemach z męską erekcją nam dzisiaj prawi,
Skąd zna te zjawisko tak doskonale?
Na te pytanie odpowiedź znają jego Panie,

Dziś Polak Polaka za poglądy gotów zabic,
Co się z nami dzieje jak temu zaradzić?
Stanmy wszyscy ponad te czcze poglądy,
Nie chce już słuchać, że z nas zdradzieckie mordy,
Po co społeczeństwo dzielić tak podle,
Kto na tym korzysta, czy to są chęci dobre?

Wszystko drożeje kraj już w ruinie...
Benzyna 5 zł powiedzą za chwilę,
Lewak I prawak płacić za to muszą,
Więc na ch*j te waśnie I razem głowa ruszą,

Powiem wam tylko jeszcze jedno,
Poglądy i wiara to dno,
Uwolnij się człowieku ponad te zabobony,
Bądź sobą A będziesz zbawiony!

The_Generat

2018-08-12, 11:55
- Poglądy i wiara to dno,
- Bądź sobą A będziesz zbawiony!

Jak zaorać debila... zacytować mu jego własne poglądy

jotunic

2018-08-12, 12:23
Up ty chyba paski do tvp piszesz... Frustracja Lvl 100... Bądź człowiekiem... Jesteś mało śmieszny a wysublimowany humor cenie sobie na tej stronie najbardziej idź precz na inny portal może jakiejś gazety prawakowej;)

Bielasso

2018-08-12, 12:51
Jak dla mnie to nic dziwnego i nadzzwyczajnego w tym nie ma. Jak koles w USA propaguje w jaki kolwiek sposob symbole patriotyczne to jest ok ale jak juz polak to samo robi to juz jest wiesniaakiem i malozasciankowcem. Widze ze siedza tu ludzie naprawde poj***ni.

spoons

2018-08-12, 14:43
Bielasso napisał/a:

Jak dla mnie to nic dziwnego i nadzzwyczajnego w tym nie ma. Jak koles w USA propaguje w jaki kolwiek sposob symbole patriotyczne to jest ok ale jak juz polak to samo robi to juz jest wiesniaakiem i malozasciankowcem. Widze ze siedza tu ludzie naprawde poj***ni.



A kto do ch*ja powiedział że koleś z USA z flagą USA na piździe, jest ok? To jest Polska, i wyj***ne mam co noszą amerykańce, brytole itp. Nie znam na tyle ich kultury żeby to komentować. Za to w Polsce żyje 32 lata, mieszkałem i na zadupiu, i na ch*jowych dzielnicach (Łódź Bałuty), znam ludzi kulturalnych, i znam bydło, i mogę śmiało powiedzieć że, gdy "Polak ma na parawanie zdjecie jednej z najpotężniejej formacji bojowej" to jest to dość ch*jowy widok patrząc na okoliczności, które tej formacji uwłaczają. Polskie flagi, wyklęci, husaria nie powinny służyć do zasłaniania tłustych spoconych dupsk, jebiącej browarem i szlugami hołoty. To już zaczyna mieć więcej wspólnego z dildo w kształcie krucyfiksu. I nie waż się k***a krytykować tego dildoka, co!? przeszkadza Ci że ktoś jest wierzący i się tego nie wstydzi, j***ny lewaku?

The_Generat

2018-08-12, 16:25
jotunic napisał/a:

Up ty chyba paski do tvp piszesz... Frustracja Lvl 100... Bądź człowiekiem... Jesteś mało śmieszny a wysublimowany humor cenie sobie na tej stronie najbardziej idź precz na inny portal może jakiejś gazety prawakowej;)



żeby docenić humor to trzeba go zrozumieć, skoro piszesz, że wiara to dno, jaki sens ma odwoływanie się do zbawienia ? domeny wiary ?

ja ponad podziałami twierdzę, że jesteś debilem, nie tam jakimś prawicowym, czy lewackim... ot takim zwyczajnym, przeciętnym... bardzo przeciętnym

Wiewór

2018-08-12, 17:03
Niestety tacy właśnie polscy plebejusze plażują nad Bałtykiem. Siedzą takie świnie opasłe, wlewają w siebie harnasia beczkami, bekają, przeklinają, rzucają wszędzie kiepy i śmieci.
Bałtyk w lecie jest kiepskim miejscem dla ludzi kulturalnych.

zubrwygrany

2018-08-12, 18:36
Własnie w takiej chwili wstydzę się, że jestem Polakiem. Jest mi wstyd za głupotę mego narodu a jestem patriotom.

janlew

2018-08-12, 21:29
Nie ma nic złego w nawet przesadnym patriotyzmie, patrz USA. Tylko k***a lewacka, sowiecka, żydowska albo nazistowska ma z tym problem.

The_Generat

2018-08-12, 21:59
zubrwygrany napisał/a:

Własnie w takiej chwili wstydzę się, że jestem Polakiem. Jest mi wstyd za głupotę mego narodu a jestem patriotom.



Prawdziwy patriota to raczej sobie chwili nie wybiera, jak jest dumny z bycia Polakiem, to żaden przygłup tego nie zmieni... natomiast co innego taki co jest patriotom-idiotom co to nawet poprawnie się rozpisać nie potrafi o swoim patriotyzmie.

p4nk1

2018-08-18, 23:30
A ja tam odkopując temat przyznam, że gównoburza wszystkich przeciwników parawanów mnie zlewa. Sam, jakbym jeszcze jeździł plażować, bym brał parawan. Ile to razy, po zostawieniu ręcznika, ktoś albo przesuwał sobie, albo k***a cały uj***ny w piachu, a jak leżałem, to jakiś bachor przebiega i chlapie na rozgrzane cielsko, albo telefon, albo piachem po mordzie z pod klapka sypnie, albo piłka gdzieś na łeb poleci, kluczyk od samochodu przydepcze i grzeb w piachu, a tak k***a spokój. Jak gównoburzę coś takiego u debili wywołuje, bo "We Włoszech to nie do pomyślenia, w Tajlandii też tak nikt nie pomyślałby robić, Hiszpania ma zakaz stosowania parawanów! etc." to mam jedno rozwiązanie, wypie**alać do Włoch, Tajlandii, Hiszpanii czy j***nego Tadżykistanu, a od parawanów się ludziom odpie**olcie. Lewaki do wszystkiego, czego w zagramanicznej telewizyji nie zobaczyli od cebuli wyzywają, a prawda jest taka, że parawany, to zajebisty pomysł...