18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

=CAMEL=

2019-12-15, 20:55
Wujek Steven znowu miażdży logiką.
P.S.
Zastanawiam się skąd biorą się ameby umysłowe pokroju tej dziewczyny... Zapewne z "uniwersytetów".

mygyry

2019-12-15, 20:58
=CAMEL= napisał/a:

Wujek Steven znowu miażdży logiką.
P.S.
Zastanawiam się skąd biorą się ameby umysłowe pokroju tej dziewczyny... Zapewne z "uniwersytetów".



Akurat ja odnoszę tutaj dwa wrażenia po pierwsze dziewczyna nie była głupia, jedynie zapętlona w proste populizmy bez własnej refleksji czy to faktycznie takie proste i etyczne a po drugie od połowy jej spojrzenie sugerowało że chciałaby z nim fuck right in the pussy

Miles87

2019-12-15, 21:04
Aborcja to straszne zło bo bozia "paczy". A jak katarek to na 3 paciorki do piekarnika. Ogólnie to na naszej płaskiej ziemi najbardziej niebezpieczne są szczepionki bo to spisek masonów by nas najpierw kontrolować a później zniszczyć. Jednak my rodzina radia maryja tworzymy wspólnotę dzięki której zwyciężymy ze zgnilizną zachodu - nie wiecie jak? Zrób przelew to się dowiesz.

r061071

2019-12-15, 21:10
sprawy rodzenia zostawcie babom niech one decydują takie jest moje zdanie

pazuzu

2019-12-15, 21:12
Swoją drogą trochę jest hipokryzja w naszym kraju z tą aborcją, niby nie można bo "zabijasz człowieka" ale z drugiej strony jak kobieta poroni to jakoś nie przybiega prokurator i nie bada okoliczności śmierci czy w skutek naturalny czy przyczyniły sie osoby trzecie, dodatkowo chyba kościół nie pozwala chować na cmentarzu poronionych "dzieci". Wiec zdecydujmy się traktujemy płód jako człowieka czy jako bezosobowy zarodek

Frankorus_YT

2019-12-15, 21:13
Miles87 napisał/a:

Aborcja to straszne zło bo bozia "paczy". A jak katarek to na 3 paciorki do piekarnika. Ogólnie to na naszej płaskiej ziemi najbardziej niebezpieczne są szczepionki bo to spisek masonów by nas najpierw kontrolować a później zniszczyć. Jednak my rodzina radia maryja tworzymy wspólnotę dzięki której zwyciężymy ze zgnilizną zachodu - nie wiecie jak? Zrób przelew to się dowiesz.



A może dla odmiany coś merytorycznego? Przecież w całej dyskusji nie padł nawet żaden "argument" religijny, same fakty. Ale lewagi oczywiście zamiast merytoryki wolą wyzwiska, łatki i odwracanie kota ogonem.

shoe5maker

2019-12-15, 21:14
Chrzanić skrajności, tych co chcą się skrobać kiedy tylko chcą i tych co chcą zakazywać w ogóle skrobanek.

=CAMEL=

2019-12-15, 21:15
r061071 napisał/a:

sprawy rodzenia zostawcie babom niech one decydują takie jest moje zdanie



Proponuję Ci kolego metodę "baby steps". Zamiast sparaw rodzinnych zacznij zostawiać babie (jeżeli takową posiadasz) szeroko rozumiany własny "portfel" zobaczymy jak na tym wyjdziesz...

Mrrm

2019-12-15, 21:19
Jak jakiś niedoj***ny z zespołem downa murzyn wydupczy komuś babę, mamę, siostrę i potem będzie musiał żyć z niedoj***nym Murzynem pod jednym dachem to wtedy może się okazać ze aborcja to jednak nie taka zła.

donkapusta

2019-12-15, 22:07
mygyry napisał/a:

Akurat ja odnoszę tutaj dwa wrażenia po pierwsze dziewczyna nie była głupia, jedynie zapętlona w proste populizmy bez własnej refleksji czy to faktycznie takie proste i etyczne a po drugie od połowy jej spojrzenie sugerowało że chciałaby z nim fuck right in the pussy



Zgadzam się. Dyskutowała, to wymaga odwagi. Prowadzący był doświadczony w dyskusji. Dziewczyna mówiła spokojnie, nie spinała się czy kszczała jak pje bane lewaczki. Oceniam, że nie miała racji, ale to nie znaczy, że jest głupia. Głupia to jest Środa z tytułem profesora, która publicznie mówi o obywatelstwie dla zwierząt, czy Spurek opowiadającą androny o gwałconych krowach.

mazga50

2019-12-15, 22:07
Dlatego powinno się udoskonalać taniej metody niezawodnej antykoncepcji, żeby nie dochodziło do zapłodnienia. Wtedy aborcja w ogóle nie byłaby potrzebna. Proste.

Lizka

2019-12-15, 22:24
pazuzu napisał/a:

Swoją drogą trochę jest hipokryzja w naszym kraju z tą aborcją, niby nie można bo "zabijasz człowieka" ale z drugiej strony jak kobieta poroni to jakoś nie przybiega prokurator i nie bada okoliczności śmierci czy w skutek naturalny czy przyczyniły sie osoby trzecie, dodatkowo chyba kościół nie pozwala chować na cmentarzu poronionych "dzieci". Wiec zdecydujmy się traktujemy płód jako człowieka czy jako bezosobowy zarodek



Poronione dziecko może być pochowane na cmentarzu,nawet bez obecności księdza lub po prostu je "zutylizują" lub wezmą płód do badań.

KOSS

2019-12-15, 22:35
Uważam że żadną ustawą nie można zmusić ludzi do wiary i jej przestrzegania, a jeśli kler chce żeby ludzie nie dopuszczali się aborcji to niech ich nauczą (przekażą) miłość do Boga i jego praw. Nie jestem zwolennikiem aborcji ale każdy ma swoje sumienie i przekonania i wara nam wszystkim od tego. Można się rozpisywać ale jeśli ktoś decyduje się na aborcję to ma jakiś poważny powód, którego nie znamy nie jesteśmy w lego skórze i nie dowiemy się nigdy jakie tą kobietą szarpią myśli.

robsonx79

2019-12-15, 22:37
Naszą sytuację trzeba łączyć z naukami kościoła, bo na wiochach ksiądz z ambony głosi prawdy objawione i nikt nawet nie piśnie - taki mamy klimat. Ale największe sk***ysyństwo, gdy odmawia się badań, które mogą pokazać, że dziecko będzie ciężko upośledzone, a jednocześnie nie ma żadnego programu wsparcia dla takich rodziców. Rodzisz, rezygnujesz z pracy by się opiekować, droga terapia i opieka, wpadasz w nędzę - Ty i Twoje inne dzieci, jeśli je masz. Chcą zabraniać aborcji? Super - to niech dają darmowe pielęgniarki 24H, żeby człowiek mógł pracować, i terapeutów potrzebnych przy wielu schorzeniach.