18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Frankorus_YT

2019-12-15, 22:54
robsonx79 napisał/a:

Naszą sytuację trzeba łączyć z naukami kościoła, bo na wiochach ksiądz z ambony głosi prawdy objawione i nikt nawet nie piśnie - taki mamy klimat. Ale największe sk***ysyństwo, gdy odmawia się badań, które mogą pokazać, że dziecko będzie ciężko upośledzone, a jednocześnie nie ma żadnego programu wsparcia dla takich rodziców. Rodzisz, rezygnujesz z pracy by się opiekować, droga terapia i opieka, wpadasz w nędzę - Ty i Twoje inne dzieci, jeśli je masz. Chcą zabraniać aborcji? Super - to niech dają darmowe pielęgniarki 24H, żeby człowiek mógł pracować, i terapeutów potrzebnych przy wielu schorzeniach.



Piszesz coś o wiochach i religii jakby to miało znaczenie w tej chwili. W materiale nie pada żaden religijny argument. Aborcjoniści zrobili z aborcji religię, której nie da się poprzeć naukowymi faktami. Są za aborcją, bo tak wygodniej - a gdzie odpowiedzialność?

Po drugie - jeżeli np. dziecko już się urodziło i po 2-3 latach okazuje się, że jest ciężko chore i wymaga opieki 24h plus drogiego leczenia to też możesz to dziecko zabić?

KOSS napisał/a:

Uważam że żadną ustawą nie można zmusić ludzi do wiary i jej przestrzegania, a jeśli kler chce żeby ludzie nie dopuszczali się aborcji to niech ich nauczą (przekażą) miłość do Boga i jego praw. Nie jestem zwolennikiem aborcji ale każdy ma swoje sumienie i przekonania i wara nam wszystkim od tego. Można się rozpisywać ale jeśli ktoś decyduje się na aborcję to ma jakiś poważny powód, którego nie znamy nie jesteśmy w lego skórze i nie dowiemy się nigdy jakie tą kobietą szarpią myśli.



Ale gdzie w materiale podano jakieś religijne argumenty? Widzę, że co niektórzy mają uczulenie na księży i wszędzie ich widzą. To już jakaś mania.

Jeżeli jest to człowiek to nie można go zabić, chyba, że zagraża życiu matki.
A jeżeli nie jest to człowiek to proszę mnie poinformować kiedy się nim staje.

~Velture

2019-12-15, 23:34
Ehhhh… temat rzeka.

Jak chcą się skrobać na życzenie to zawsze "moje ciało, moja macica".

Dobra. Załóżmy na potrzeby tej rozmowy, że dziecko jest kiedy wyjdzie z c**y a płód póki jest w środku. Niech będzie.
Tylko, że one nie pozwalają w żaden sposób mężczyźnie decydować o tym. Powiedzmy, że facet chce dziecko a baba nie i dlaczego pozwalać jej się skrobać skoro to ich wspólny płód? Albo jak urodzi a facet chciał aby skrobała to dlaczego on ma wtedy płacić alimenty?
Tak chcecie tych wszystkich dodatkowych przywilejów pod sloganami "równouprawnienie" to zróbmy prawdziwe równouprawnienie.

poligon6

2019-12-17, 09:33
Lewactwo musi zawsze kogos mordowac, maja to we krwi.

Hitler narodowy socjalista miiał zydów i pomniejsze rasy.

Hitler-kułaków, kapitalistów.

Pol-Pol, Mao dodatkowo intelektualistów.

obecne lewactwo wzieło sobie na tapete nienarodzonych ludzi, bo tacy im nie podskocza. ale żeby tego dokonać trzeba zastosować stara metode lewaków, czyli odczłowieczyć. Czyli mamy do czynienia nie z człowiekiem tylko ze zlepkiem komórek, porównywanym czasem do raka.

P.S. Do lewadctwa nalezy strzelać.

SQRW3L_ponury

2019-12-19, 03:11
poligon6 napisał/a:


Hitler-kułaków, kapitalistów.
Pol-Pol



jak sie za dużo jabola gul-gul to sie we łbie jeb-jeb i wychodzi pol-pol :lol:

bezjaj

2019-12-20, 20:45
Chciałabym zeby to piwniczaki rodziły małe piwniczaki.

sa...........os

2019-12-26, 00:26
poligon6 napisał/a:

Lewactwo musi zawsze kogos mordowac, maja to we krwi.
Hitler narodowy socjalista miiał zydów i pomniejsze rasy.
Hitler-kułaków, kapitalistów.
Pol-Pol, Mao dodatkowo intelektualistów.
obecne lewactwo wzieło sobie na tapete nienarodzonych ludzi, bo tacy im nie podskocza. ale żeby tego dokonać trzeba zastosować stara metode lewaków, czyli odczłowieczyć. Czyli mamy do czynienia nie z człowiekiem tylko ze zlepkiem komórek, porównywanym czasem do raka.
P.S. Do lewadctwa nalezy strzelać.