Plastikowe jezioro

73
piwo
GlassEdi  @ 2018-01-11, 21:43
Ludzie to sk***ysyny matki natury.

krzyks 

5
2018-01-11, 21:51 [link]
HAL9000/2 napisał/a:
oooo... indie...

Fierza, Albania.. wygoogluj, podobno niesamowite miejsce :kawa:

HAL9000/2 

5
2018-01-11, 21:52 [link]
krzyks napisał/a:

Fierza, Albania :kawa:

ale zupełnie jak w kupastanie

mygyry 

3
2018-01-11, 21:53 [link]
Plastik się nie rozpuszcza więc te butelki to jest mniejszy problem, gorszy jest syf jaki tonami wlewają fabryki z krajach 3 świata...

Putikonto 

2018-01-12, 02:23 [link]
dobrze, że jestem czarny i ten obrzydliwy tytuł mnie nie dotyczy.

Abraxus 

9
2018-01-12, 08:06 [link]
Zaraz jakiś katolik napisze, że pam buk pozwolił robić ludziom ziemię sobie poddaną wiec wszystko jest ok :-D
A jak komuś przeszkadza wpie**alanie śmieci do jeziora to jest lewak i ekozjeb.

Bizior4 

2018-01-12, 08:50 [link]
Skoro ludzie to sk***ysyny, to wychodzi na to ze matka natura to k***A!

janlew 

36
2018-01-12, 09:48 [link]
Abraxus napisał/a:
Zaraz jakiś katolik napisze...

ch*j do tego, potomkom chrzczonych scyzorykiem bolszewickich hazarków, co piszą Polacy/katolicy. Nasz kraj, nasz język, nasza wiara, nasza sprawa. Jesteście tu jedynie niemile widzianymi gośćmi, jak żule na klatce w bloku. Więc przynajmniej morda w kubeł.

Abraxus 

21
2018-01-12, 10:07 [link]
janlew najwybitniejszy przedstawiciel polaczków na sadolu :-D
Lubię cię stary za to, że jesteś szczery w przeciwieństwie do innych polaczków. Oni na co dzień udają ludzi cywilizowanych. Chowają swoje prymitywne chamskie oblicze pod maską. Próbują udawać inteligentów, ludzi kulturalnych.
Ty się nie pie**olisz ze zbędną uprzejmością i poprawnością polityczną. Piszesz jak myślisz - nienawidzisz Żydów, murzynów, arabów, imigrantów, lewaków, ateistów, pedałów, ludzi sukcesu, somsiadów. Wszystkich nienawidzisz. Każdy to złodziej i wszędzie są spiski.
Prawdziwy polski patriota katolik.
Tak trzymaj stary. Zawsze się szczerze, tak serio serio szczerze uśmieję czytając twoje posty :amused:

janlew 

119
2018-01-12, 10:39 [link]
Nienawidzę? Ależ skąd, ja wielu z was lubię, miast pogardzać. Na przykład lubię:
- żydów, siedzących w Izraelu, czy synagodze.
- imigrantów, tych legalnych którzy trzymają się praw gościa
- pedałów, ukrywającym swą przypadłość
- murzynów, w Afryce
- arabów, trzymających siebie i swój islam na bliskim wschodzie
- ludzi sukcesu, którzy go osiągnęli uczciwą pracą
itd, itp.
Natomiast co innego chrzczona scyzorykiem bolszewicka swołocz, co przyjechała tu mordować i prześladować Polaków, na zlecenie sowietów. Inna inszość i ich dzieci, co kradły, oszukiwały, donosiły i tylko dzięki WSW i SB, ukradły majątek, tytuł sędziego czy profesora. I co innego ich wnuki, które zamiast marksistowskiej Moskwie, wierni są teraz marksistowskiej Brukseli. Uprawiają jawny antypolonizm, antykatolicyzm i to w Polsce. Propagują sodomii wśród naszych dzieci. W ramach walki z Polską i wiarą Polaków, planują zasiedlenie Polski, islamistami arabskimi, oraz milionami Afrykanów. I jak zawsze wszystkie trzy pokolenia, marzą by Polska przestała być suwerennym krajem.
Tak, tych sk***ysynów nie lubię, i wszystkim trzem pokoleniom życzę by stąd wreszcie wypie**alały pókiśmy dobrzy, bo są jak wyżej wspomniany żul na klatce, jak gówno na bucie, jak wrzód na dupie.

Profx5015 

2018-01-12, 20:37 [link]
Tam raczej mieszkają ogolone małpy, bo ludźmi bym tego nie nazwał.

Szparas 

6
2018-01-12, 20:50 [link]
@Abraxus o jezu, wpie**oliłeś swoim rodzicom za ten twój chrzest niechciany? Czy swoje niezadowolenie musisz wylewać cały czas sadolu? Ja też jestem chrzczonym ateistą/agnostykiem i nie mam jakoś problemów z bólem dupy, że komuś chcę się wierzyć w Boga czy tam Allaha. Do każdego postu się wpie**olisz i zaczniesz pie**olić o polityce albo o religii.

A co do tego o janlewie, podpisuję się obiema rękami.

Musashi_Miyamoto 

2018-01-12, 22:00 [link]
To nie ludzie... NIE OGÓŁ LUDZI! To tak jak by napisać że ludzie wycinają Dżunglę Amazońską... A TO GÓWNO PRAWDA za wszelkie szkody wyrządzone Matce Naturze odpowiada obecnie 1% Populacji Ludzkiej sprawujący Oligarchiczny Nadzór nad całą ludzkością... I to Ci ludzie w ramach lepszych obrotów dokonują dewastacji Natury... Pozostałe 99% Ludzkości ma ograniczone możliwości w przeciwdziałaniu temu.

To ten 1% czy tam 2% od niedawna z powodu Chin bo wcześniej bez Chin 1% Populacji miał wpływ na wszystko co się dzieje na Świecie... Te 2 czy tam 1% może zrobić wszystko i nie robi nic a jeszcze utrzymuje dewastacje Natury oczywiście składając to na pozostała część ludzkości a sami uważają siebie za tak wyjątkowych ze nawet myślą o depopulacji Ziemian gdyż uważają że dewastacja Natury to ich wina tym czasem jest jak opisałem.

AntosiuTakiJeden 

6
2018-01-12, 22:05 [link]
@janlew Wiara Polaków? Nie uogólniaj proszę. Kościół jest takim samym najeźdzcą i ciemiężycielem dla rdzennych mieszkańców tych ziem jak ciapaki dla zachodniej jewropy. Tak, zostałęm ochrzczony w obrządku katolickim. I musiałem się nieco nagimnastykować, żeby opuścić szeregi tej organizacji. Jestem Polakiemale KK to nie moja bajlka.
   Popularne tagi
wkurwiająca trąbka  pakistance  zszywanie  ate  goering  wysypisko  tak to fake  traba powietrzna  dziadzio  geriatria  łono natury  yet anothe fucked up day  bisexual  brzyda  zjedzony kot  fort  terreblanche  roulette  spot wyborczy
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]