Plastikowe jezioro

73
piwo
GlassEdi  @ 2018-01-11, 21:43
Ludzie to sk***ysyny matki natury.

krzyks 

5
2018-01-11, 21:51 [link]
HAL9000/2 napisał/a:
oooo... indie...

Fierza, Albania.. wygoogluj, podobno niesamowite miejsce :kawa:

HAL9000/2 

5
2018-01-11, 21:52 [link]
krzyks napisał/a:

Fierza, Albania :kawa:

ale zupełnie jak w kupastanie

mygyry 

3
2018-01-11, 21:53 [link]
Plastik się nie rozpuszcza więc te butelki to jest mniejszy problem, gorszy jest syf jaki tonami wlewają fabryki z krajach 3 świata...

Putikonto 

2018-01-12, 02:23 [link]
dobrze, że jestem czarny i ten obrzydliwy tytuł mnie nie dotyczy.

Abraxus 

9
2018-01-12, 08:06 [link]
Zaraz jakiś katolik napisze, że pam buk pozwolił robić ludziom ziemię sobie poddaną wiec wszystko jest ok :-D
A jak komuś przeszkadza wpie**alanie śmieci do jeziora to jest lewak i ekozjeb.

Bizior4 

2018-01-12, 08:50 [link]
Skoro ludzie to sk***ysyny, to wychodzi na to ze matka natura to k***A!

janlew 

36
2018-01-12, 09:48 [link]
Abraxus napisał/a:
Zaraz jakiś katolik napisze...

ch*j do tego, potomkom chrzczonych scyzorykiem bolszewickich hazarków, co piszą Polacy/katolicy. Nasz kraj, nasz język, nasza wiara, nasza sprawa. Jesteście tu jedynie niemile widzianymi gośćmi, jak żule na klatce w bloku. Więc przynajmniej morda w kubeł.

Abraxus 

21
2018-01-12, 10:07 [link]
janlew najwybitniejszy przedstawiciel polaczków na sadolu :-D
Lubię cię stary za to, że jesteś szczery w przeciwieństwie do innych polaczków. Oni na co dzień udają ludzi cywilizowanych. Chowają swoje prymitywne chamskie oblicze pod maską. Próbują udawać inteligentów, ludzi kulturalnych.
Ty się nie pie**olisz ze zbędną uprzejmością i poprawnością polityczną. Piszesz jak myślisz - nienawidzisz Żydów, murzynów, arabów, imigrantów, lewaków, ateistów, pedałów, ludzi sukcesu, somsiadów. Wszystkich nienawidzisz. Każdy to złodziej i wszędzie są spiski.
Prawdziwy polski patriota katolik.
Tak trzymaj stary. Zawsze się szczerze, tak serio serio szczerze uśmieję czytając twoje posty :amused:

janlew 

119
2018-01-12, 10:39 [link]
Nienawidzę? Ależ skąd, ja wielu z was lubię, miast pogardzać. Na przykład lubię:
- żydów, siedzących w Izraelu, czy synagodze.
- imigrantów, tych legalnych którzy trzymają się praw gościa
- pedałów, ukrywającym swą przypadłość
- murzynów, w Afryce
- arabów, trzymających siebie i swój islam na bliskim wschodzie
- ludzi sukcesu, którzy go osiągnęli uczciwą pracą
itd, itp.
Natomiast co innego chrzczona scyzorykiem bolszewicka swołocz, co przyjechała tu mordować i prześladować Polaków, na zlecenie sowietów. Inna inszość i ich dzieci, co kradły, oszukiwały, donosiły i tylko dzięki WSW i SB, ukradły majątek, tytuł sędziego czy profesora. I co innego ich wnuki, które zamiast marksistowskiej Moskwie, wierni są teraz marksistowskiej Brukseli. Uprawiają jawny antypolonizm, antykatolicyzm i to w Polsce. Propagują sodomii wśród naszych dzieci. W ramach walki z Polską i wiarą Polaków, planują zasiedlenie Polski, islamistami arabskimi, oraz milionami Afrykanów. I jak zawsze wszystkie trzy pokolenia, marzą by Polska przestała być suwerennym krajem.
Tak, tych sk***ysynów nie lubię, i wszystkim trzem pokoleniom życzę by stąd wreszcie wypie**alały pókiśmy dobrzy, bo są jak wyżej wspomniany żul na klatce, jak gówno na bucie, jak wrzód na dupie.

Profx5015 

2018-01-12, 20:37 [link]
Tam raczej mieszkają ogolone małpy, bo ludźmi bym tego nie nazwał.

Szparas 

6
2018-01-12, 20:50 [link]
@Abraxus o jezu, wpie**oliłeś swoim rodzicom za ten twój chrzest niechciany? Czy swoje niezadowolenie musisz wylewać cały czas sadolu? Ja też jestem chrzczonym ateistą/agnostykiem i nie mam jakoś problemów z bólem dupy, że komuś chcę się wierzyć w Boga czy tam Allaha. Do każdego postu się wpie**olisz i zaczniesz pie**olić o polityce albo o religii.

A co do tego o janlewie, podpisuję się obiema rękami.

Musashi_Miyamoto 

2018-01-12, 22:00 [link]
To nie ludzie... NIE OGÓŁ LUDZI! To tak jak by napisać że ludzie wycinają Dżunglę Amazońską... A TO GÓWNO PRAWDA za wszelkie szkody wyrządzone Matce Naturze odpowiada obecnie 1% Populacji Ludzkiej sprawujący Oligarchiczny Nadzór nad całą ludzkością... I to Ci ludzie w ramach lepszych obrotów dokonują dewastacji Natury... Pozostałe 99% Ludzkości ma ograniczone możliwości w przeciwdziałaniu temu.

To ten 1% czy tam 2% od niedawna z powodu Chin bo wcześniej bez Chin 1% Populacji miał wpływ na wszystko co się dzieje na Świecie... Te 2 czy tam 1% może zrobić wszystko i nie robi nic a jeszcze utrzymuje dewastacje Natury oczywiście składając to na pozostała część ludzkości a sami uważają siebie za tak wyjątkowych ze nawet myślą o depopulacji Ziemian gdyż uważają że dewastacja Natury to ich wina tym czasem jest jak opisałem.

AntosiuTakiJeden 

6
2018-01-12, 22:05 [link]
@janlew Wiara Polaków? Nie uogólniaj proszę. Kościół jest takim samym najeźdzcą i ciemiężycielem dla rdzennych mieszkańców tych ziem jak ciapaki dla zachodniej jewropy. Tak, zostałęm ochrzczony w obrządku katolickim. I musiałem się nieco nagimnastykować, żeby opuścić szeregi tej organizacji. Jestem Polakiemale KK to nie moja bajlka.
   Popularne tagi
blok ekipa