18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Plaskacz

~Angel • 2017-10-25, 12:17
naj***ny szuka kumpli


overgod

2017-10-25, 14:24
Właśnie dlatego warto od czasu do czasu poćwiczyć.

mrnorris

2017-10-25, 15:18
To jest techno viking!

jbone

2017-10-25, 15:19
i tak szacun dla bramkarza.liść kontrolny mówi: opamiętaj się k***a za dużo wypiłeś.jak nie potrafisz zrozumieć to znaczy że będzie już tylko gorzej.

torbiasz

2017-10-25, 18:52
kto sie nie naj***l niech pierwszy rzuci kamieniem...
Bramkarza troche ponioslo - mogl odpuscic i lagodniej przekazac Panu, iz wieczor sie dla niego skonczyl..
Na podstawie takich zachowan ochrony mozna sklasyfikowac jakosc klubu i uslug w nim swiadczonych..

wir00z

2017-10-25, 19:41
@ up. wyj***ł mu poza drzwiami klubu,także poza miejscem pracy. To,że ochroniarz pie**olnął typowi z otwartej poza klubem,nie oznacza,ze jest on jakiejś kiepskiej jakości. Gorzej by było gdyby to właśnie "porażony" wyj***ł cepa ochroniarzowi,wtedy zastanawiałbym się nad usługami świadczonymi w tym klubie :D

ab...........85

2017-10-25, 21:34
torbiasz napisał/a:

Bramkarza troche ponioslo - mogl odpuscic i lagodniej przekazac Panu, iz wieczor sie dla niego skonczyl..



Ty chyba nigdy nie miałeś na trzeźwo do czynienia z naj***nymi. Jak się jest naj***nym to ci to nie przeszkadza, ale jak jesteś trzeźwy, a dookoła same najebusy, to się czujesz jak pośród upośledzonych dzikich zwierząt. Wtedy każde słowo, każdy gest najebusa utwierdza Cię w tym, że to podludzie i prawdopodobnie czekają cały tydzień na piątek żeby się doprowadzić do takiego stanu i popisywać przed znajomymi.
Dobrze zrobił, takim nie ma co tłumaczyć, bo do takich nie dociera. Zresztą ch*j wie ile on tam z nim gadał, może już 20 minut mu tłumaczył żeby sp***alał. A jak mu się pedalska miłość włączyła i zaczął go po ryju głaskać to chyba każdy normalny by takiemu wyj***ł. Chyba że wy się tulicie z kolegami po pijaku to już wasza sprawa.

S.Cat

2022-08-29, 09:10
torbiasz napisał/a:

kto sie nie naj***l niech pierwszy rzuci kamieniem...
Bramkarza troche ponioslo - mogl odpuscic i lagodniej przekazac Panu, iz wieczor sie dla niego skonczyl..
Na podstawie takich zachowan ochrony mozna sklasyfikowac jakosc klubu i uslug w nim swiadczonych..



Raz w życiu mnie wyj***li z klubu.Ktoś tam podbijał do mojej panny to się zacząłem pruć.Podchodzi do mnie ochroniarz, nie próbowałem go w ogóle prowokować, a tym bardziej dotykać i mówi, że "chyba pora iść do domu.".Odpowiedziałem, że "Fatycznie może troche za dużo wypiłem.Dzięki i dowodzenia.". Spakowałem dziewczynę w plecak i wróciłem do domu.Nawet nie chodziło o strach, a o najzwyklejszą kulturę, a chłop proboje prowokować na siłę kogoś, kogo praca jest ustawianie takich przygłupów noc w noc.Reakcja jak najbardziej słuszna, lep też jak najbardziej (Tym bardziej, że nie dostał buly.)