18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Płaska ziemia

~Velture • 2017-12-18, 04:27
Nawet nie wiem od czego zacząć więc wam skrócę a źródło podam na dole.



Zwolennicy teorii spiskowej dotyczącej kształtu ziemi wkroczyli na nowy poziom debilizmu.

“Mad Mike Hughes" zbudował rakietę za jedyne 20 tysięcy dolarów którą postanowił polecieć i udowodnić wszystkim raz na zawsze, że ziemia jest płaska.
:homer:

Lot miał się odbyć 25 listopada ale niestety został opóźniony.

Testy sprzed 2 lat:
[YouTube]http://www.youtube.com/watch?v=3feaiPcv6yE[/youtube]

Nasz dziarski 61 latek ma zamiar kiedyś przy pomocy tej rakiety udowodnić wszystkim, że ziemia jest płaska...




źródło: http://www.iflscience.com/space/flatearthers-plan-to-launch-himself-in-rocket-suffers-a-setback/


Dwa słowa: "Ja pie**olę"

Mam nadzieję, że albo w końcu udowodni tym zjebom podstawy geografii albo dostarczy nam dobry materiał na harda.

MadDave

2017-12-18, 23:27
Chyba wiem co jest powodem wysypu płaskoziemców i innych dziwolągów na światło dzienne.
Przesyt informacji- ludzie już od dłuższego czasu zatracili zdolność do weryfikowania informacji w internecie przez co łatwo nimi manipulować.
Prości mało inteligentni ludzie potrzebują sensacji ponieważ mają braki w edukacji. Być może nie rozumieli przedmiotów ścisłych mieli z nimi problemy więc zjawiska tłumaczyli sobie po swojemu - zupełnie jak te 2 tysiące lat temu. Potem tacy debile zebrali się w coraz to większa społeczność wymyślając sobie chemtrails, harp, autystyczne szczepionki, iluminati i inne płaskie ziemie - ponieważ potrzeba im jakiejś sensacji. Mój ulubiony argument to jest ten gdy k***a jeden z drugim mówi że "no przecież na jutubie jest! są badania prowadzone! proszę, zespół niezależnych naukowców z czego żaden nie ma tytułu naukowego a przeważnie są to jacyś sekciarze jak ci baptyści czy inni drący ryja manipulatorzy.
Istnieje spora grupa ludzi którym się znudził postęp technologiczny i poszukiwanie wiedzy. Zamiast tego bardziej atrakcyjne dla nich jest szukanie coraz to bardziej wywrotowych teorii spiskowych. Im bardziej poj***ne tym lepiej - a inne głąby im przytakują.
Smutne to. Ostatnio dyskutowałem z kolegą który uważa że ziemia ma 6 tyś lat... i on w to wierzy. ch*j że wiele badań było prowadzonych przez Polaków i innych znamienitych naukowców którzy poświęcili temu życie. W bilbi tak napisali i ch*j...a tamci to oszuści i oni specjalnie to robią, specjalnie falsyfikują żebyś nie wiedział!
Japie**ole, no po prostu ja pie**ole nie mogę. k***a XXI wiek, wiek rozumu... ch*ja nie rozumu- wojny religijne i płaskoziemcy... ciekawe kidy palenie na stosie powróci (poza afryką, oczywiście)

greony12

2017-12-19, 03:37
@MadDave ciekawe kto i ile płaci tym "manipulatorom" za pie**olenie jak naj***ny, tak jak pytano na końcu powyższego filmu

Wiewór

2017-12-19, 08:00
doopa napisał/a:

@Abraxus
k***a głąbie naucz się czytać, albo zamilcz

co za ćwierć mózg, to ja pie**ole

chyba 93 ten rocznik, a nie 83?


A nie lepiej żebyś nauczył się pisać po polsku, żebym nie musiał zgadywać o co ci chodzi?

AdiOsAmigos

2017-12-19, 19:15
Moja ziemia jest płaska, sąsiada ziemia też, kuzyn ma trochę pofałdowaną bo mieszka na Podhalu. Tak że ziemia jest płaska, chyba że będzie mnie kiedyś stać na jakąś całą planetę to będę mówił że mam ziemie kulistą ;D :mrgreen: