18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Płaska Ziemia - Poważna Analiza (cz.3)

ePeeL • 2018-02-19, 23:54
Całkiem logiczne i sensowne (jeśli ktoś serio się waha) obalenie teorii płaskiej Ziemi. Polecam też dwie poprzednie części.


dhex

2018-02-19, 23:58
juz starozytni wiedzieli jaka ta ziemia na prawde jest....
plasko k***a glowie i ciemnota

Halman

2018-02-20, 00:11

bakus1233

2018-02-20, 01:20
Znacie osobiście kogoś kto twierdzi, że ziemia jest płaska? Bo ja nie. Ludzie w internecie dla żartów to piszą.

pi...........ja

2018-02-20, 11:48
Wdawanie się w dyskusje z tym upośledzeniem jest niepoważne. Wrzucanie tego tu jest niepoważne.

Cara_Al_Sol

2018-02-20, 16:21
pietras_ja napisał/a:

Wdawanie się w dyskusje z tym upośledzeniem jest niepoważne.


Bez tego, (bez głupich, durnych dyskusji) ten portal straciłby sens.
Całe godziny można czytać upośledzone repliki upośledzonych ripost 8-)

KorkyTaczer

2018-02-20, 21:09
bakus1233, ja znam, pracuje z takim. Z poczatku myslalem, ze sobie jaja robi... potem k***a nie wierzylem...

Belial

2018-02-20, 23:03
Zdjęcie potwierdzające rzeczoną tezę:



Zdjęcie potwierdzające, że teza przeciwna [tezie pierwszej], jest fałszywa (oraz dowód potwierdzający, że wszelkie jej świadectwa [tezy przeciwnej tezie pierwszej] są mistyfikacją):


~Velture

2018-02-21, 06:47
Nie odpalam nawet filmiku ale zastanawia mnie po ch*j w ogóle ktoś się pie**oli i robi filmiki o tym, że ziemia nie jest płaska... Może ktoś jeszcze niech nagra filmik o tym, że woda jest mokra.

poligon6

2018-02-21, 11:08
Niedługo ktoś udowodni że woda jest mokra.

Sosna84

2018-02-25, 22:16
Zawsze była przyjęta ogólna teoria (geocentryzm/heliocentryzm), która jest teorią.

"W przestrzeni nauki teoria nigdy nie przesądza, jaki jest stan faktyczny. Jeśli praktyka dowodzi czegoś innego, wtedy teoria upada albo jej stosowanie zawęża się do określonych warunków."

Ale nauczyłem się w kwestii kulistej/płaskiej Ziemi jednego - nie ma co dyskutować z internetowymi astronomami, geologami, kartografami którzy edukację ukończyli na poziomie gimnazjum. Bo jedyne "argumenty" tak z jednej jak i drugiej strony to:
- jesteś zjebem
- jesteś niedorozwinięty
- ch*ja wiesz
- ch*j ci w dupie niedojebie...

Ludzie ze strony teorii o kulistości Ziemi uważa, że taka jest bo tak od dawna mówią, przez co nie przyjmuje jakiejkolwiek możliwości polemiki z drugą stroną.
Z mojej strony powiem jedno - mam wyj***ne czy jest kulista czy płaska, bo nijak nie wpływa to na moje zycie codzienne. Ale ten "konflikt" idealnie pokazuje jak zj***ne i łatwe do manipulacji jest współczesne społeczeństwo - w obydwu przypadkach.

TEERRAZ

2018-02-26, 14:54
@Sosna84
jesteś zjebem, ch*ja wiesz

RoboCat

2018-02-27, 08:18
A wedlug mnie to jest pol prawda... ziemia jest okragla ale my zyjemy na jej polowie oddzielonej od drugiej wielkimi lodowymi gorami :D A po drugiej stornie jest inny swiat :D

ePeeL

2018-03-03, 13:40
Sosna84 napisał/a:

Zawsze była przyjęta ogólna teoria (geocentryzm/heliocentryzm), która jest teorią.

"W przestrzeni nauki teoria nigdy nie przesądza, jaki jest stan faktyczny. Jeśli praktyka dowodzi czegoś innego, wtedy teoria upada albo jej stosowanie zawęża się do określonych warunków."

Ale nauczyłem się w kwestii kulistej/płaskiej Ziemi jednego - nie ma co dyskutować z internetowymi astronomami, geologami, kartografami którzy edukację ukończyli na poziomie gimnazjum. Bo jedyne "argumenty" tak z jednej jak i drugiej strony to:
- jesteś zjebem
- jesteś niedorozwinięty
- ch*ja wiesz
- ch*j ci w dupie niedojebie...

Ludzie ze strony teorii o kulistości Ziemi uważa, że taka jest bo tak od dawna mówią, przez co nie przyjmuje jakiejkolwiek możliwości polemiki z drugą stroną.
Z mojej strony powiem jedno - mam wyj***ne czy jest kulista czy płaska, bo nijak nie wpływa to na moje zycie codzienne. Ale ten "konflikt" idealnie pokazuje jak zj***ne i łatwe do manipulacji jest współczesne społeczeństwo - w obydwu przypadkach.



Teoria naukowa to nie jest to samo co zwykła teoria wysnuta przez szarego Kowalskiego. Teorie naukowe są poparte wieloma badaniami i obliczeniami fizyczno-matematycznymi. Wiele teorii płaskoziemców nie pokrywa się z obserwacjami (np. zachody czy też wschody słońca).