18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Płaska Ziemia ma się dobrze i robi postępy

No...........iX • 2020-05-15, 15:02
Dzbany od teorii spiskowych nie dadzą odpocząć :mrgreen:


informacja ze strony Polskiej Agencji Prasowowej SA
http://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,441237?fbclid=IwAR11NHj_3Ppcq15RvlfIreCtjYi170NSqBVPndRGv21oyoawChsGEJqFqlk

"KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 21 / 2020
Data sporządzenia: 2020-05-10
Skrócona nazwa emitenta
HEMP & WOOD S.A.
Temat
Podpisanie umowy dotyczącej zawiązania spółki biotechnologicznej produkującej implanty umożliwiające wczesne wykrywanie biomarkerów sygnalizujących m.in. infekcje wirusowe w tym Covid-19
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Emitenta informuje, że w dniu 10 maja 2020 roku zawarł z amerykańską firmą Alivecel LLC. _dalej "Alivecel"_ umowę Memorandum Of Understanding _dalej MOU_ na podstawie której Emitent oraz Alivecel przystąpią niezwłocznie do określenia warunków uczestnictwa w spółce joint venture z siedzibą w Polsce _dalej "JV"_.
Celem JV będzie oferowanie systemów monitorowania zdrowia w postaci implantu wszczepianego użytkownikom w dłoń między kciukiem a palcem wskazującym.
JV prowadzić będzie badania _R&D_ w zakresie produkcji żywych komórek w celu pomiaru i wykrywaniu białek wytwarzanych przez wirusy COVID/SARS/MERS, a także markerów glukozy, insuliny, nowotworów, zawału serca i innych. Monitorowanie "in vivo" będzie się odbywać w czasie rzeczywistym.
Testy wczesnego wykrywania zostaną opracowane przy użyciu technik biologii syntetycznej oraz nano- i biotechnologii, oraz skupią się na monitorowaniu zmian RNA i DNA użytkowników, którymi mogą być pacjenci, pracownicy wszelkiego typu firm, czy nawet cała populacja, jak również systemy opieki zdrowotnej, użytkownicy obiektów wojskowych i wiele innych.
Oczekuje się, że po opracowaniu i uzyskaniu odpowiednich rejestracji implantu jako urządzenia medycznego, system zapewni użytkownikom nowe opcje długoterminowego ciągłego monitorowania stanu zdrowia, umożliwiając transmisję sygnału wczesnego ostrzegania do aplikacji mobilnej, która z kolei może być monitorowana w czasie rzeczywistym bezpośrednio przez użytkowników systemu, jak również ich lekarzy, czy też instytucje opieki zdrowotnej, agencje monitorujące zdrowie czy też szpitale badawcze.
Markery zastosowane w implancie będą umożliwiały natychmiastowe wykrycie ognisk wirusowych czy też innych chorób. Opracowywana technologia będzie bardziej skuteczna i wydajna niż obecnie oferowane na rynku czujniki, m.in. ze względu na zwiększoną dokładność i przewidywaną dłuższą żywotność funkcji implantu w porównaniu do obecnie oferowanych na rynku czujników, które wymagają wymiany co trzydzieści _30_ do sześćdziesięciu _60_ dni. Implanty docelowo oferowane przez JV będą wymagały wymiany nie częściej niż co 6-12 miesięcy lub nawet dłużej.
JV planuje prowadzić R&D w Polsce oraz w USA we współpracy z amerykańskimi centrami i agencjami badawczymi.
JV będzie działać pod kierunkiem Marka Glazera jako Dyrektora ds. Technicznych, Gerarda Bencena jako dyrektora generalnego oraz Prezesa Zarządu Emitenta Leszka Borkowskiego.
Docelowo JV będzie udzielać licencji i dostarczać technologie do spółek Alivecel LLC, Hemp & Wood S.A. oraz do firm medycznych i farmaceutycznych na całym świecie. Zgodnie z ustaleniami Alivecel LLC zajmie się komercjalizacją technologii przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, podczas gdy Emitent będzie mieć wyłączne prawa do dystrybucji produktów w Polsce i na rynkach europejskich.
Emitent będzie pierwszym inwestorem finansowy w JV, oraz ma zadanie pozyskać dodatkowy kapitał od polskich i europejskich instytucji, takich jak NCBiR _Polskie Narodowe Centrum Badań i Rozwoju_ lub NCN _Polskie Narodowe Centrum Nauki_ _, a także od amerykańskich i europejskich inwestorów Venture Capital."

PurzelT

2020-05-16, 16:48
Ten yt ber s**** temat jest o chipach a temu płaska ziemia się przypomniała. Szczerze to tak działa prowokacja odwraca się uwagę od tematu i dodatkowo ośmiesza cokolwiek po za telewizornią. Oczywiście temat dyskusyjny jak kogoś boli myślenie i to że taka tematyka wylądowała na sadolu to niech idzie kucyki pony czesać. Przechodząc do meritum czytałem to już wczoraj źródło jak najbardziej sprawdzone z treści wynika że osoby na terenie polski przekonają się o tym już w czerwcu.
Doradcy Ministra Zdrowia dodam są równie interesujący polecam sprawdzić. PS sram na troliska

sa...........el

2020-05-16, 17:06
"Monitorowanie "in vivo" będzie się odbywać w czasie rzeczywistym."
Jeżeli są tutaj ludzie, którzy lubią sobie więcej niż normalnie chlapnąć, czy też lubią palić zielsko, albo spożywać większe ilości tłuszczu, to wyobraźcie sobie taką sytuację, gdy w systemie wyskoczy info, że tego i tego dnia chip wykrył to i to. Za kilka h będzie w domu policja, albo opieka społeczna, albo dziwnym trafem kredyty, które posiadacie na swoim koncie niewolnika, nie będą wam chciały sprzedać pizzy.
Jeżeli nawet teraz tak nie będzie, to wystarczy zmiana na jakiegoś debila z zapędami dyktatorskimi (jakby teraz tak nie było?) i będziecie żyć w jednej wielkiej klatce.
Nawet nigdzie nie uciekniecie, bo zapewne chip da się też namierzyć.
Jednym słowem, będziecie zwierzętami, które w imię bezpieczeństwa oddadzą całą swoją wolność i będą wierzyć we wszystko co idzie z samej góry. Gardzę takimi ludźmi, nieważne, czy mają doktorat, czy są uczonymi, którzy to wciskają, czy pelikanem, który pie**oli coś o nowej technologii.

No...........iX

2020-05-16, 17:07
PurzelT napisał/a:

Ten yt ber s**** temat jest o chipach a temu płaska ziemia się przypomniała. Szczerze to tak działa prowokacja odwraca się uwagę od tematu i dodatkowo ośmiesza cokolwiek po za telewizornią. Oczywiście temat dyskusyjny jak kogoś boli myślenie i to że taka tematyka wylądowała na sadolu to niech idzie kucyki pony czesać. Przechodząc do meritum czytałem to już wczoraj źródło jak najbardziej sprawdzone z treści wynika że osoby na terenie polski przekonają się o tym już w czerwcu.
Doradcy Ministra Zdrowia dodam są równie interesujący polecam sprawdzić. PS sram na troliska



a może ta spółka to jest właśnie trolowanie poziom "Expert" ?

;-)

homorek

2020-05-16, 18:39
Ziemia musi być płaska, inaczej woda spłyneła by na południe.

Hektor

2020-05-16, 18:42
JaTylkonaChwile napisał/a:

co za inteligent
Jak chcesz to mozesz sobie nano nadajnik wszczepic w swojego mikro penisa - Twoj wybor. Tutaj chodzi o przymus. Jesli bym chcial pobiegac na swiezym powietrzu, zaden idiota nie powinien mi nakazywac biegania w kasku - bo moze sie przewroce... czipy mozesz sobie montowaz zardzewiala igla prosto w oko - Twoj wybor i ja - przeciwny takim praktykom, nie mam prawa Ci zakazywac. Nie mam prawa Ci nakazywac - wiec jesli dobrowolnie chcesz cos sobie uczynic - droga wolna przyjacielu. Jesli jednak bedziesz chcial na sile, bez mojej zgody cos zrobic moim dzieciom - to powinienes odejsc z tego swiata w honorowy sposob poprzez sekuku - albo ja Ci powinienem pomoc - np. poprzez eutamazje (wstrzykniecie smiertelen dawki marichuany)
trzymaj sie pelikanie



a gdzie i kto, durniu, pisal o przymusie wszczepiania czegokolwiek i komukolwiek? bo nie ja...
ba, przeciez pisalem nawet o umierajacych foliarzach, leczacych sie na wlasna reke, wiec czlowiek srednio rozgarniety wywnioskowalby po przeczytaniu posta, ze nie chodzi mi o przymus. no ale wlasnie - srednio rozgarniety...
sam sobie postawiles teze o przymusie, o ktorym ja nie pisalem w ogole, no i bohatersko ta teze obaliles w swoim wywodzie, jeszcze mnie obrazajac i... robiac z siebie debila. gratuluje, 'inteligencie' :v

alucard321

2020-05-16, 19:24
Już? Kłótnia skonczona? I tak ch*ja z tym zrobicie i tak. Każdy taki mądry a żaden nie wie, że choćby niewiadomo jak się starał, to i tak będzie malutkim trybikiem, nic nieznaczącą mrówką w tej maszynie jaką jest po prostu świąt. Teraz żyjecie, za x lat już nie i tylko rodzinka będzie o Was pamiętać.

zlylukasz

2020-05-16, 20:09
surojak napisał/a:

Uwaga bo będe mówił. Widzę tutaj po komentarzach, że odpaliło tutaj się sporo agentów nieznanej nacji i mącicieli. To z tą firmą to jest fakt a nie jakiś pseudo spisek. To jest faktyczny spisek. Wieć poczytajcie i nie dajcie się wyrolować agentom i o płacanym zdrajcom. To się dzieje.



Lubie takich co wszedzie spiski widzą.Nie zesraj sie z tym bzdurami .Pewnie twoja stara tez należy do tego spisku może ci sie wydaje że piszesz komentarze teraz a w rzeczywistości targasz kitajca staremu .

mr-dupa

2020-05-16, 21:48
Generalnie to technologia pozwala na totalną kontrole.... Macie telefony- daliscie swoje dane biometryczne w postaci odcisku palca :)
Elon Musk wystrzelił pełno latającego gówna ze współpracą Pentagonu - niby pod przykrywką internetu....- tak naprawdę to co ma penagon do internetu....?
Jest sporo możliwości technologicznych....

Sonal

2020-05-19, 09:12
mr-dupa napisał/a:

Generalnie to technologia pozwala na totalną kontrole.... Macie telefony- daliscie swoje dane biometryczne w postaci odcisku palca
Elon Musk wystrzelił pełno latającego gówna ze współpracą Pentagonu - niby pod przykrywką internetu....- tak naprawdę to co ma penagon do internetu....?
Jest sporo możliwości technologicznych....



Przepraszam, nie mogłem się oprzeć - chyba chodziło Ci o technikę?
Mylisz "technologia" z "technika" jak Karyny "przynajmniej" z "bynajmniej".

AdamBrown

2020-05-26, 22:17
Sonal napisał/a:

"Taki, że to ważna informacja, którą należy rozprowadzać, widocznie Ty tego nie rozumiesz i pewnie przyklepujesz wszystko co leci!
@gressive
A co tu jest takiego ważnego (oczywiście dla normalnych ludzi - nie foliarzy powstałych z spermy Zięby)?
NIE PIERWSZA i nie ostatnia firma, która chce wejść w chipy RFID.
Cytat: "Stacja ABC w znanym amerykańskim programie Good Morning America z 30 sierpnia 1998 pokazała pierwszego człowieka z wszczepionym biochipem"
Chyba już z 10 lat minęło od możliwości wszczepienia chipów by móc płacić czy identyfikować się w strefach o ograniczonym dostępie.
Technika jak każda inna - może się przyjmie - może nie.
Zadanie dla twojego Kółka Foliarzy: jaki zasięg ma RFID i czy z takim zasięgiem wasze teorie dla idiotów o używaniu tego do komunikacji przy zastosowanie internetu 5Generacji ma w ogóle sens.
Tu masz tez fajny test - ale raczej nie da foliarzy, którzy chyba zejdą na zawał. Ktoś już 4 lata temu sobie sam wszczepił implant - idiota nie wiedziało 5G? hahahahah
Na pohybel idiotom=tropicielom spisków



To jest z 2016 roku ?????