18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nowynick

2017-05-26, 11:02
a niech sobie nazywają nas jak chcą od tego nie giną polskie dzieci...

Noside

2017-05-26, 12:32
Zabawne. Jak kozojebcy znajdą gdzieś na tamtej pustyni bombę atomową i postraszą troszkę obecnych "przywódców", to dzięki tym hordom, które teraz są wpuszczane właściwie już mają przejęte wszystkie te kraje, a przynajmniej Włochy, Niemcy Francję i Anglię.

Zawulon

2017-05-26, 13:10
Giną ale za granicami. A aktualna moda w internecie na rozprzestrzenianie mapki z zamachami gdzie Polska jest białą plamą , jest jak zaproszenie. Patrze na to i widzę jak w jakiejś ciapackiej głowie już się rodzi myśl "challenge accepted"

Anal_Intruder_69

2017-05-26, 14:11
A gdzie kreda!? Zapomniałeś o kredzie, bez tego będzie totalna dupa!

PolaczekRR

2017-05-26, 15:00
Uważam że te zamachy to pejsata ściema grubymi nićmi szyta, wiadomo że oni sponsorują ISIS wiadomo że organizacje Sorosa sponsorują ten cały transport czarnego bydła do europy, murzyny z racji tego że są jacy są idzie nimi bardzo łatwo sterować , im chodzi o to żebyśmy się z arabami napie**alali a oni jako naród wybrany będą nam tym którzy to przeżyją nowy porządek świata fundować bo przecież jest niebezpiecznie trzeba zaostrzyć przepisy itp przeciętny ciapak co ma swoj jakiś tam kebab biznes ma na nich wyj***ne, ale ich jest może 1% reszta to taka k***a j***na patola napędzana socjalem

KillerLaugh

2017-05-26, 16:28
W zamachach ginie przeważnie kilkadziesiąt osób. Aby załatać dziurę demograficzną należy ściągnąć jeszcze więcej uchodźców.

pi...........ja

2017-05-26, 17:03
DiKarpio napisał/a:

W zamachach ginie przeważnie kilkadziesiąt osób. Aby załatać dziurę demograficzną należy ściągnąć jeszcze więcej uchodźców.

No pewnie, ściągajmy pasożytów na zasiłki to nam całą ekonomię naprawią :-D

FanatiCS

2017-05-26, 17:10
Haha idioci! Zamachy robią ci sami ludzie którzy pchają tu hordy uchodźców a nie żadni przypadkowi wielbiciele państwa islamskiego. Gdyby jakieś isis chciało zrobić zamach to mając zwykłego kałacha mamy 30 ofiar przy jednym magazynku. Ile ludzi zabił breivik? To jest wszystko manipulacja w celu wprowadzenia kontroli. Ta wasza nienawiść do ludzi którzy zostali pozbawieni swoich domów i krajów a najgorsi z nich wysłani do europy powinna być skierowana na kogoś innego.
Cel jest jeden. Zniszczenie do reszty krajów islamskich nie będących pod kontrolą globalistów i przy okazji wprowadzenie totalnej kontroli nad nami. Wierzcie dalej tvn i innym gównianym mediom to zaraz razem z nato polscy żołnierze znowu będą ginąć niszcząc niewinny kraj który jest niewygodny dla globalistów tak jak wcześniej np Libia.

LordGuciol

2017-05-26, 19:33
a może muzułmanie się boja Polski? wiedzie bitwa po Wiedniem,zatrzymanie islamu w europie. wiedzą ze jak nas ruszą to skończy się tak samo a tak oglądamy sobie np. jak niemcy są rozsadzani przez ciapatych;)

Dżizas_kurde

2017-05-26, 19:37
Zamachy w Polsce nie mają żadnego sensu ... byłaby to straszna tragedia.. dla muzułmanów...
Przykład: wiedza doskonale że zachód to p*zdy... i że im wolno....

mazga50

2017-05-26, 20:40
jestem rasistom, ale nie uważam tego za ujmę. wręcz przeciwnie.

Black-Sheep

2017-05-26, 23:22
Zrobiłem mema dla was, podoba się? ;)
Haha zobaczcie ich jacy głupi, ściany malują!


Noside

2017-05-27, 01:58
Zawulon napisał/a:

Aktualna moda w internecie na rozprzestrzenianie mapki z zamachami gdzie Polska jest białą plamą , jest jak zaproszenie.


Zaproszenie do zebrania wpie**olu

Black-Sheep napisał/a:

Zrobiłem mema dla was, podoba się? ;)
Haha zobaczcie ich jacy głupi, ściany malują!



Yyyy :shock:
Jak ty żeś na taki sarkazm wpadł?
Czy może to na poważnie, skoro taki awatar?
:idzwch*j: