18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Płaczące ikony na ukrainie i w rosji.

dawid11333 • 2014-03-03, 14:17
Ktoś mi to wyjaśni?


Na wschodzie ikony zaczęły płakać. W tradycji kościoła wschodniego to wyraźny znak od Boga oraz wezwanie do nawrócenia - pisze Tomasz Terlikowski na łamach fronda.pl. Łzy na ikonach to również ostrzeżenie przed zbliżającymi się trudnymi czasami.

W Rosji i na Ukrainie, w kilku klasztorach i cerkwiach, ikony zaczęły toczyć łzy. Ikony mają obecnie płakać m.in. w Rostowie nad Donem, Odessie, Równym, Nowokuzniecku. Wcześniej podobne zjawiska, w Rosji i na Ukrainie, miały miejsce przed rewolucją październikową i upadkiem caratu, a także tuż przed rozpadem Związku Sowieckiego.


źrodło: niezalezna.pl

al...........10

2014-03-03, 16:47
Wyjrzałem za okno, a tam znów słońce zachodzi krwawo. Jak u Sienkiewicza...

Dziamian

2014-03-03, 18:36
nasze ikony powinny płakać ale dosłownie hektolitrami łez, za to że mamy takie zj***ne rządy :homer:

ulifont

2014-03-03, 19:33
poszedłbym to takiej cerkwii. Muszę poszukać czy na Śląsku są jakieś albo w okolicy bo do hołoty na wschodzie lepiej nie jechać bo mnie zajebią. Poza tym tyle k***a lat minęło a za granicą dalej dzicz.

noszkurwamac

2014-03-04, 01:00
Potwierdzam zaistniały cud, podobny wystąpił również w naszym kraju. W mojej parafii z tyłu świetnej figurki Matki Bosej zaczęła wydobywać się brązowa substancja o woni ekskrementów. kilku parafian po spożyciu cudownie ozdrowiało.

Zachowałem na sprzedaż słoik ze wspomnianą wydzieliną - cena 3 000 PLN
Posiadam również obcęgi którymi uwolniono Chytrusa z krzyża - cena do negocjacji
akceptuje płatności w niewolnikach