18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pizza przyszła

~Sunday • 2019-07-15, 14:35

Zaj***ć to mało :gniew:

Wiewór

2019-07-15, 14:37
Za takie zbezczeszczenie pizzy należy się kara bez zawieszenia dwa tygodnie jedzenia wegańskich sałatek z orzeszkami pini ch*jini i innego pedalstwa.
Niech wpie**ala zieleninę jak gad skoro nie potrafi obchodzić się z szacunkiem do świętego pokarmu.

shewush

2019-07-15, 15:01
Nie ma czego żałować, to i tak tylko dominos

SZ...........GU

2019-07-15, 15:03
a taki suchar mi się przypomniał - przepis na napęd antygrawitacyjny: bierzemy kota, zwykłego sierściucha. Nie za dużego, nie za małego. Bierzemy kromkę chleba i smarujemy ją grubo masłem. Następnie przywiązujemy tą kromkę masłem do góry do grzbietu kota i całość zestawu wypieprzamy oknem. I teraz - kot zawsze spada na 4 łapy a kromka masłem do dołu. Perpetuum mobile. Napęd antygrav

r061071

2019-07-15, 15:08
stop stop, powinno być p*zda przszyła

SupremeLeader

2019-07-15, 15:46
Dajcie spokój, trzymam się zasady 5 sekund. Zdazylbym ojebac co najmniej że trzy kawałki zanim bym uznał że już po niej.

mieszał

2019-07-15, 16:10
SZARY_Z_SZEREGU napisał/a:

a taki suchar mi się przypomniał - przepis na napęd antygrawitacyjny: bierzemy kota, zwykłego sierściucha. Nie za dużego, nie za małego. Bierzemy kromkę chleba i smarujemy ją grubo masłem. Następnie przywiązujemy tą kromkę masłem do góry do grzbietu kota i całość zestawu wypieprzamy oknem. I teraz - kot zawsze spada na 4 łapy a kromka masłem do dołu. Perpetuum mobile. Napęd antygrav



Gruba rozkmina .

sa...........os

2019-07-15, 16:17
Cytat:

Za takie zbezczeszczenie pizzy należy się kara bez zawieszenia dwa tygodnie jedzenia wegańskich sałatek z orzeszkami pini ch*jini i innego pedalstwa.
Niech wpie**ala zieleninę jak gad skoro nie potrafi obchodzić się z szacunkiem do świętego pokarmu.



Hahaha! Kilkanaście lat temu jak jeszcze studiobiedowałem na jakiejś stancji, tuż przed zamknięciem pizzerii sobie zamówiłem na chałupę hostię w postaci dużej Capricciosy i podobnie mi się wypie**oliła, oczywiście pieczarkami i papryką do dołu prosto w największe kłębowisko pajęczyn. Nigdy chyba w zwykłym słowie "k***a" nie zawarłem tyle nienawiści do świata.

Cz...........as

2019-07-15, 16:42
SZARY_Z_SZEREGU napisał/a:

a taki suchar mi się przypomniał - przepis na napęd antygrawitacyjny: bierzemy kota, zwykłego sierściucha. Nie za dużego, nie za małego. Bierzemy kromkę chleba i smarujemy ją grubo masłem. Następnie przywiązujemy tą kromkę masłem do góry do grzbietu kota i całość zestawu wypieprzamy oknem. I teraz - kot zawsze spada na 4 łapy a kromka masłem do dołu. Perpetuum mobile. Napęd antygrav




pi...........ie

2019-07-15, 16:45
Całe szczęście, że piwa nie trzymał w tych niezdarnych łapach...

krasnal_hałabała

2019-07-15, 19:36
@AyCaramba

No! i tak powinno być, koty, chleby, masło, pralka, wszystko jest! trzeba tylko zbudować a nie wynglem polić ha ha haha k***a twoja w te i nazad!

PhantomMask

2019-07-15, 20:26
Wiewór napisał/a:

Za takie zbezczeszczenie pizzy należy się kara bez zawieszenia dwa tygodnie jedzenia wegańskich sałatek z orzeszkami pini ch*jini i innego pedalstwa.
Niech wpie**ala zieleninę jak gad skoro nie potrafi obchodzić się z szacunkiem do świętego pokarmu.



Ciebie chyba dwój facetów zrobiło, tak męska jest twoja wypowiedź

:shock:

AN...........or

2019-07-15, 20:40
za coś takiego powinna założyć gumowego dildosa, i cwe*a ostro w dupsko zr*chać, oczywiście po same kule bo inaczej się nie liczy

BajecznyKrzysztof

2019-07-15, 21:36
pewnie się j***li przed chwilą i po sutym 40 sekundowym numerku, przyszedł czas na ucztę

Smoku

2019-07-15, 22:57
@AyCaramba
Więc to jest ten słynny inżynier z Afryki? Cwana Merkelowa wiedziała co robi...