18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pizda piździe pizdą

~Velture • 2019-07-28, 12:26
Nie wietrz p*zdy drugiemu niemiło.


Essent

2019-07-28, 12:29
Hop ! Ryjem o asfalt, k***a bęc :krejzi:

McQurwa

2019-07-28, 12:41

Strielok1

2019-07-28, 13:20
Zupełnie jak za gówniarza na pierwszym góralu.

Byku35

2019-07-28, 14:21
miałem identyczną sytuacje
jadę se skuterem centrum wachowa ja chcem sie włóczyć do ruchu na głównym skrzyżowaniu po mojej lewej jedzie skoda i mruga że skrenca w moją to mówię jadę a ona jeb prosto i wemnie
na szczęście wychamowałem i nic się nie stało

Wojtaswp11

2019-07-28, 15:00
Byku35 napisał/a:

miałem identyczną sytuacje
jadę se skuterem centrum wachowa ja chcem sie włóczyć do ruchu na głównym skrzyżowaniu po mojej lewej jedzie skoda i mruga że skrenca w moją to mówię jadę a ona jeb prosto i wemnie
na szczęście wychamowałem i nic się nie stało



A szkoda że nic Ci się nie stoło. Bo Twoja pisownia sprawia ból.

Gerwazy Waligóra

2019-07-28, 15:23
Bardzo sprawne hamulce i refleks.
Gość uratował i motor i pewnie swoje zdrowie.

pekka satan

2019-07-28, 15:30
Wojtaswp11 napisał/a:

A szkoda że nic Ci się nie stoło. Bo Twoja pisownia sprawia ból.



Jak skręca w lewo lub w prawo to "skrenca", jak skręca blanta to "skręca" :) A "wemnie" to być może jakiś neologizm LGBT :D
"Wychamował", czyli zaj***ł gościowi ze skrencajacej SKODY :)

Może na siłowni powinni mówić: "jeśli będziesz mówić chcem i tak kaleczyć nasz język, to ci nie urośnie... k***aaaa (żeby zrozumiał)"

Juzef_Rzelazin

2019-07-28, 15:38
Stojąc w korku słuchając muzyczki w klimatyzowanym pojeździe często podziwiam jak głęboko pozbawieni wyobraźni są niektórzy motocykliści. Sznur samochodów, co chwilę widać jak ktoś zmienia pas, ludzie się pchają a taki tępak na dwóch kółkach od niemca za 5 tys jedzie 40 km/h między samochodami. Zdaje sobie sprawę z tego, że to z pogardy dla tych w "puszkach", że muszą tkwić w korkach , ale żeby w tym tępackim umyśle nie zrodziło się pytanie: a co jak ktoś mi zajedzie drogę? A zdarza się również, że kulturalnie, w koreczku, stoi sobie facet, na motocyklu za kilkadziesiąt klocków , posuwając się w tempie korka. Klasa sama w sobie. miłego popołudnia.

BanujNasNieMichalka

2019-07-28, 16:02
Maciek_z_Grosaru napisał/a:

Stojąc w korku słuchając muzyczki w klimatyzowanym pojeździe często podziwiam jak głęboko pozbawieni wyobraźni są niektórzy motocykliści. Sznur samochodów, co chwilę widać jak ktoś zmienia pas, ludzie się pchają a taki tępak na dwóch kółkach od niemca za 5 tys jedzie 40 km/h między samochodami. Zdaje sobie sprawę z tego, że to z pogardy dla tych w "puszkach", że muszą tkwić w korkach , ale żeby w tym tępackim umyśle nie zrodziło się pytanie: a co jak ktoś mi zajedzie drogę? A zdarza się również, że kulturalnie, w koreczku, stoi sobie facet, na motocyklu za kilkadziesiąt klocków , posuwając się w tempie korka. Klasa sama w sobie. miłego popołudnia.



Widzisz, a w szwablandi jak byłem z dobre 3 lata zawsze auta zjeżdżają jak najbliżej siebie żeby motocykliści mogli przejechać, bo jak nie musi stać to po ch*j? To samo dotyczy jeżdżenia na suwak, nie ma blokowania pasa tylko jedzie jeden z jednego pasa i za nim z drugiego. Ale do takich prostych rzeczy jeszcze nam sporo brakuje.

Juzef_Rzelazin

2019-07-28, 16:45
Rannhide napisał/a:

Widzisz, a w szwablandi jak byłem z dobre 3 lata zawsze auta zjeżdżają jak najbliżej siebie żeby motocykliści mogli przejechać, bo jak nie musi stać to po ch*j? To samo dotyczy jeżdżenia na suwak, nie ma blokowania pasa tylko jedzie jeden z jednego pasa i za nim z drugiego. Ale do takich prostych rzeczy jeszcze nam sporo brakuje.



masz rację, ale nawet jeśli jest "duzo miejsca", to szybka jazda między samochodami zawsze jest skrajnie niebezpieczna i głupia

Wojtaswp11

2019-07-28, 20:03
pekka satan napisał/a:

Jak skręca w lewo lub w prawo to "skrenca", jak skręca blanta to "skręca" A "wemnie" to być może jakiś neologizm LGBT
"Wychamował", czyli zaj***ł gościowi ze skrencajacej SKODY
Może na siłowni powinni mówić: "jeśli będziesz mówić chcem i tak kaleczyć nasz język, to ci nie urośnie... k***aaaa (żeby zrozumiał)"



chcem sie włóczyc do ruchu... Jak to wyjaśnisz?

loda_szmato

2019-07-28, 22:57
debil, debilowi, debilem.

BanujNasNieMichalka

2019-07-29, 00:06
Maciek_z_Grosaru napisał/a:

masz rację, ale nawet jeśli jest "duzo miejsca", to szybka jazda między samochodami zawsze jest skrajnie niebezpieczna i głupia



No ja nie mówię że tam ktokolwiek jechał szybciej niż 5-10 km/h. Po prostu pewne jest że w Polsce nawet jak by było miejsce żeby mógł sobie przejechać to jakiś baran drogę i tak zajedzie.

Justynka99

2019-07-29, 12:48
Motocykl można przepuścić. Gorzej, jak ktoś na kiblu próbuje wjechać przed, bo potem ze świateł wystartować nie można, bo rozpędza się to do 40km/h w 10 lat.