18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Piwo - zanim postawisz, pomysł czy sam byś je wypił

RYHOO • 2022-05-11, 14:50
Dbajmy o siebie l lejmy w ryj sadyzm bo tak szybko odchodzi.




baronturbina

2022-05-11, 14:54
Rzetelna i fachowa recenzja szczyn w puszce. Teraz to tego już napewno nie kupię!

RYHOO

2022-05-11, 15:03
baronturbina napisał/a:

Rzetelna i fachowa recenzja szczyn w puszce. Teraz to tego już napewno nie kupię!



Nie bądź od razu na nie - ta podróż do piekła jest jakaś nadzieją i w mojej ocenie niesie wieść,że trunek ma coś do powiedzenia

Kriski

2022-05-11, 16:00
RYHOO napisał/a:

Nie bądź od razu na nie - ta podróż do piekła jest jakaś nadzieją i w mojej ocenie niesie wieść,że trunek ma coś do powiedzenia



Widać żeś weteran tanich napitków. A nie prościej zamiast wydawać pieniądze na to coś, zwyczajnie poprosić pierwszego lepszego menela żeby naszczał do ryja?

Anal_Intruder_69

2022-05-11, 16:00
Co to jest? Autentycznie żałuję czasu, który poświęciłem na przeczytanie tego gówna. Awatar autora postu ze zdjęcia od początku alarmował, że to jakieś gówno, ale patrzę: 6 piw, 2 komentarze... Nie może być tak źle.

Otóż jest źle, nie czytać, a najlepiej ususzyć. Humor z kwejka i to sprzed 10 lat.

RYHOO

2022-05-11, 16:11
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Co to jest? Autentycznie żałuję czasu, który poświęciłem na przeczytanie tego gówna. Awatar autora postu ze zdjęcia od początku alarmował, że to jakieś gówno, ale patrzę: 6 piw, 2 komentarze... Nie może być tak źle.
Otóż jest źle, nie czytać, a najlepiej ususzyć. Humor z kwejka i to sprzed 10 lat.



Oprócz paru sekund zmarnowałeś kolejna minutę lub dwie na komentarz z żalem - cierpienia młodego anala z romantyzmu

:oops:

Anal_Intruder_69 napisał/a:

Co to jest? Autentycznie żałuję czasu, który poświęciłem na przeczytanie tego gówna. Awatar autora postu ze zdjęcia od początku alarmował, że to jakieś gówno, ale patrzę: 6 piw, 2 komentarze... Nie może być tak źle.
Otóż jest źle, nie czytać, a najlepiej ususzyć. Humor z kwejka i to sprzed 10 lat.



Oprócz paru sekund zmarnowałeś kolejna minutę lub dwie na komentarz z żalem - cierpienia młodego anala z romantyzmu

:oops:



Kriski napisał/a:

Widać żeś weteran tanich napitków. A nie prościej zamiast wydawać pieniądze na to coś, zwyczajnie poprosić pierwszego lepszego menela żeby naszczał do ryja?



Żryj gówno przez rure

:-)

nowynick

2022-05-11, 16:11
:roll:

przecież i tak nie macie życia, co Wam tak szkoda tych kilku sekund?

Kriski

2022-05-11, 16:49
RYHOO napisał/a:



Żryj gówno przez rure



Zrób jakiś tutorial


Perhydrol

2022-05-11, 19:37
Uwielbiam tą miłość w komentarzach

ritu4l

2022-05-11, 19:47
Polecam przeczytać komentarze tego piwska na ocen-piwo.pl. Można się nieźle uśmiać :-D

Anal_Intruder_69

2022-05-11, 19:53
RYHOO napisał/a:

Oprócz paru sekund zmarnowałeś kolejna minutę lub dwie na komentarz z żalem - cierpienia młodego anala z romantyzmu

Oprócz paru sekund zmarnowałeś kolejna minutę lub dwie na komentarz z żalem - cierpienia młodego anala z romantyzmu

Żryj gówno przez rure



Przecież nawet na pierwszy rzut oka widać, że autor tematu ma to w dupsku. Tutaj powyżej w komentarzu dubel, nie wspominając już o tytule: "Piwo - zanim postawisz, pomysł czy sam byś je wypił"

Sam sobie "pomysł", czy ilość baboli na jeden twój post nie przekracza wartości krytycznej. Czy zredagowanie 10 słów na krzyż po ich wyp***zeniu na sadola, to dla ciebie zbyt wiele? Wiesz, że dziecko w pierwszej klasie podstawówki dostałoby minusa za to, czym próbujesz tu błyszczeć? :P

Także do idź do kąta i przemyśl swoje zachowanie.

Bul_od_bytu

2022-05-12, 00:23
Dziś w Żabce jeden koneser przede mną brał 2 Rompery, ale do zestawu wziął jeszcze 200 ml Łęckiej więc nie wiem które to popitka.
Bardzo rzetelna opinia :D

RYHOO

2022-05-12, 02:23
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Przecież nawet na pierwszy rzut oka widać, że autor tematu ma to w dupsku. Tutaj powyżej w komentarzu dubel, nie wspominając już o tytule: "Piwo - zanim postawisz, pomysł czy sam byś je wypił"
Sam sobie "pomysł", czy ilość baboli na jeden twój post nie przekracza wartości krytycznej. Czy zredagowanie 10 słów na krzyż po ich wyp***zeniu na sadola, to dla ciebie zbyt wiele? Wiesz, że dziecko w pierwszej klasie podstawówki dostałoby minusa za to, czym próbujesz tu błyszczeć?
Także do idź do kąta i przemyśl swoje zachowanie.



Rozumiem,że stara nie dała

Bul_od_bytu napisał/a:

Dziś w Żabce jeden koneser przede mną brał 2 Rompery, ale do zestawu wziął jeszcze 200 ml Łęckiej więc nie wiem które to popitka.
Bardzo rzetelna opinia



Zapytałeś go czym jest piekło?

Figlarz_

2022-05-12, 04:53
Zabawne jak życie w Polsce…

czarnyrlz

2022-05-12, 10:27
Ja się nie zgodzę, Romper Extreme jest spoko. Nie zna się zaj***ny smakosz