18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piwo waginalne

Miruu • 2018-07-18, 22:05
Pierwsze na świecie piwo z... waginy. :)



Było już piwo o smaku wodorostów, musztardowe czy ostrygowe. Wyobraźnia piwowarów jednak nie zna granic. Islandzki mikrobrowar produkuje sezonowe piwo z dodatkiem wielorybich jąder wędzonych dymem z suszonego owczego łajna. Dziwne? A co powiecie na trunek warzony z dodatkiem mrożonej pizzy i pieniędzy, albo połączony z jadalnymi płatkami złota. Beard Beer to piwo ze szczepem drożdży, które amerykański piwowar wyhodował na… swojej brodzie. To jednak nic wielkiego w porównaniu z polską fantazją.

W naszym kraju powstał bowiem złoty trunek, który twórcy określają jako „pierwsze na świecie waginalne piwo”. To projekt warszawskiej marki The Order of Yoni, w ramach którego uwarzono je z drożdży szampańskich i… bakterii kwasu mlekowego wyizolowanych z narządów płciowych kobiety.

Piwo będzie do kupienia pod koniec lipca w katowickim lokalu Biała Małpa. W dniu premiery zadebiutują dwa rodzaje, do których dodano bakterie pochodzące z dwóch różnych kobiet.
Spróbujecie ?

A tak btw. trochę offtopic - biały małpiszon to mój ulubiony multitap w Kato. Daje radę.

https://silesion.pl/pierwsze-na-swiecie-piwo-z-waginy-wypijemy-w-katowicach-18-07-2018

saves

2018-07-18, 22:10
Następne będzie analne. Do każdej butelki osobiście nasra Anja Rubik. Poj***ło tych ludzi do reszty.

Loaloa

2018-07-18, 22:14
Polskie specjalności:
- piwo z p*zdy
- piwo z dupy
- piwo z cebuli
- piwo z buraków

aaaaaaaaaaaaaa

2018-07-18, 22:33
Loaloa napisał/a:

Polskie specjalności:



i piwo ze zlewek...

Polska specjalność jeśli chodzi o piwo, to PORTER BAŁTYCKI.
No ale jak się robi na zmywaku to się k***a tyskie pije.

A jeśli chodzi o piwo z tematu, ja bym chciał obejrzeć jak Tomasz Kopyra otwiera to piwo i opisuje aromat....... :mrgreen:

freaky

2018-07-18, 22:35
Jak ładne i zgrabne to bym wypił.

~Velture

2018-07-18, 23:00
No super. Bardzo mi to jest koło ch*ja zwisające.

Tak się k***a tworzy marketing wirusowy. Doj***ć coś o czym każdy będzie gadał a w praktyce tworzą kolejnego harnasia czy tam lecha z darmową promocją jakiegoś tam klubu czy pabu czy co to tam jest za lokal.

BrzydkiBrzydal

2018-07-18, 23:02
Czy ja wiem czy pierwsze na świecie? Dałbym sobie ch*ja obciąć, że nawet tutaj były już prezentowane w przeszłości takie wynalazki.

EDIT:
W 2016 roku pojawił się artykuł o tym pomyśle i to właśnie ten artykuł zapamiętałem. I jestem pewien że to na sadisticu ktoś go udostępnił i tutaj go przeczytałem.

doopa

2018-07-18, 23:03
jakiś z p*zdy ten browar ;D

TłustyManat

2018-07-18, 23:05
Sorry Miruu ale to piwo już dawno było dostępne na rynku.
Proszę, w sam raz dla konesera kraftu:


ziomandrzej

2018-07-18, 23:06
No i teraz wchodzisz do alkoholowego i zaczynasz czytać te wszystkie wierszyki o piwie, żeby się upewnić czy aby jakaś p*zda czegoś tam nie dodała od siebie...

Ca...........on

2018-07-19, 00:22
No oczywiście skąd? Ze Śląska :D p*zdy to jego jedyny towar eksportowy poza wunglem :D Eksportują masowo nawet do UK, ku permanentnemu wk***ieniu miejscowych, którzy z nier*chania muszą robić dziury w ziemi i stąd cały śląski przemysł wydobywczy :D

doopa

2018-07-19, 00:39
@TłustyManat w tym.. jest wyciąg z sików

Ca...........on

2018-07-19, 05:13
@up Do Ciebie z takim piwem.

mygyry

2018-07-19, 08:20
Na hardzie już było pełno materiałów z piwem w piździe

czukczuk

2018-07-19, 08:38
Piwo ze ścieków z p*zdy.. :-?