18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Piwo waginalne

Miruu • 2018-07-18, 22:05
Pierwsze na świecie piwo z... waginy. :)



Było już piwo o smaku wodorostów, musztardowe czy ostrygowe. Wyobraźnia piwowarów jednak nie zna granic. Islandzki mikrobrowar produkuje sezonowe piwo z dodatkiem wielorybich jąder wędzonych dymem z suszonego owczego łajna. Dziwne? A co powiecie na trunek warzony z dodatkiem mrożonej pizzy i pieniędzy, albo połączony z jadalnymi płatkami złota. Beard Beer to piwo ze szczepem drożdży, które amerykański piwowar wyhodował na… swojej brodzie. To jednak nic wielkiego w porównaniu z polską fantazją.

W naszym kraju powstał bowiem złoty trunek, który twórcy określają jako „pierwsze na świecie waginalne piwo”. To projekt warszawskiej marki The Order of Yoni, w ramach którego uwarzono je z drożdży szampańskich i… bakterii kwasu mlekowego wyizolowanych z narządów płciowych kobiety.

Piwo będzie do kupienia pod koniec lipca w katowickim lokalu Biała Małpa. W dniu premiery zadebiutują dwa rodzaje, do których dodano bakterie pochodzące z dwóch różnych kobiet.
Spróbujecie ?

A tak btw. trochę offtopic - biały małpiszon to mój ulubiony multitap w Kato. Daje radę.

https://silesion.pl/pierwsze-na-swiecie-piwo-z-waginy-wypijemy-w-katowicach-18-07-2018

olo_witek

2018-07-20, 11:31
Niestety nie pierwsze już 4 lata temu czytałem że któraś aktoreczka użyczyła swej p*zdy by stworzyć piwo z dodatkami złota

avic

2018-07-20, 13:17
A propos piwnych purystów z tygodniowym stażem, którzy gardzą masówką: jak zapytasz jednego z drugim jakie pije piwo to w 90% przypadków będzie to IPA, APA albo AIPA... k***a, jak mię mierzi to pozerstwo...

radek225

2018-07-20, 13:20
Spóźnili się i to kilkanaście lat. Piwo o smaku niepodmytej p*zdy i szczyn powstało już dawno temu.



spoons

2018-07-20, 13:43
Hranipex napisał/a:



i piwo ze zlewek...

Polska specjalność jeśli chodzi o piwo, to PORTER BAŁTYCKI.
No ale jak się robi na zmywaku to się k***a tyskie pije.

A jeśli chodzi o piwo z tematu, ja bym chciał obejrzeć jak Tomasz Kopyra otwiera to piwo i opisuje aromat....... :mrgreen:



Tomasz Kopyra miał by to testować? To by pewnie było jego pierwsze doświadczenie z c*pką :D

Justynka99

2018-07-20, 14:25
Pewnie piwo waginalne miałoby dużo większe wzięcie jako sposób podania, niż jako technologia produkcji :D

MadDave

2018-07-20, 14:26
Kurła już widzę tłum prawiczków ustawionych w kolejce, koczujących 2 dni przed premierą pod lokalem :D każdy z nich w myślach już sobie wyobraża jak może smakować, w końcu c*pka, może nie żywa ale coś związanego i tak się wszyscy ekscytują, w okolicy kioski opustoszone z chusteczek jednorazówek :D
Widzę że moja teoria się potwierdza- chęć obcowania z vaginą jest dla niektórych tak ogromna że są w stanie zapłacić za jakiś lipny wynalazek ładnie wypromowany i opakowany marketingiem :D

miksuss

2018-07-20, 16:28
Istnieją już piwa, które zawierają te same bakterie dzięki czemu mają kwaśny smak. Zresztą dokładnie to samo jest w jogurtach i innych przetworach mlecznych, mięsach, zbożach. Ta bakteria znajduje się również w jelitach.

Więc to jest po prostu zwykłe marketingowe pieprzenie. Nie ma znaczenia skąd pobierzesz tę bakterię, Lactobacillus acidophilus z waginy jest taka sama jak z każdego innego miejsca.

Więc nie jest to żaden wynalazek ani nowość. Bakterie, które zostaną użyte do stworzenia piwa w życiu nie widziały żadnej waginy, bo po ich pobraniu będą namnażane w laboratoriach.

noir

2018-07-20, 16:48
Wszystko zależy czyja to c*pka. Bo jest roznica miedzy michałem szpakiem a nie przymierzając dodą czy inna moniką beluczi.

DoubleBorger

2018-07-20, 20:47
Uważam, że to dyskryminacja mężczyzn, powinno być piwo z nasienia. - nie powie nikt nigdy

Ronoaro

2018-07-20, 21:53
Nie o taka piwna rewolucje walczyłem.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-07-22, 15:36
spoons napisał/a:



Tomasz Kopyra miał by to testować? To by pewnie było jego pierwsze doświadczenie z c*pką :D



Sugerujesz, że bliźniaki zrobił listonosz?? :mrgreen: