18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piwo waginalne

Miruu • 2018-07-18, 22:05
Pierwsze na świecie piwo z... waginy. :)



Było już piwo o smaku wodorostów, musztardowe czy ostrygowe. Wyobraźnia piwowarów jednak nie zna granic. Islandzki mikrobrowar produkuje sezonowe piwo z dodatkiem wielorybich jąder wędzonych dymem z suszonego owczego łajna. Dziwne? A co powiecie na trunek warzony z dodatkiem mrożonej pizzy i pieniędzy, albo połączony z jadalnymi płatkami złota. Beard Beer to piwo ze szczepem drożdży, które amerykański piwowar wyhodował na… swojej brodzie. To jednak nic wielkiego w porównaniu z polską fantazją.

W naszym kraju powstał bowiem złoty trunek, który twórcy określają jako „pierwsze na świecie waginalne piwo”. To projekt warszawskiej marki The Order of Yoni, w ramach którego uwarzono je z drożdży szampańskich i… bakterii kwasu mlekowego wyizolowanych z narządów płciowych kobiety.

Piwo będzie do kupienia pod koniec lipca w katowickim lokalu Biała Małpa. W dniu premiery zadebiutują dwa rodzaje, do których dodano bakterie pochodzące z dwóch różnych kobiet.
Spróbujecie ?

A tak btw. trochę offtopic - biały małpiszon to mój ulubiony multitap w Kato. Daje radę.

https://silesion.pl/pierwsze-na-swiecie-piwo-z-waginy-wypijemy-w-katowicach-18-07-2018

nowynick

2018-07-19, 08:42
polski pomysł? Kpisz chyba :D Na rynku Yoni jest już ponad dwa lata z p*zdy jakiejś Czeszki... zresztą zdjęcie które wstawiłeś to promo tamtej firmy. A że browar w Katowicach kopiuje to na polski rynek? Cóż wyraźnie jest wzięcie na piwo po 10 Euro/szt. :shock: Chociaż ja osobiście wolę wypić na to konto 20 normalnych piw i lizać prawdziwą cipę mojej żony...

aaaaaaaaaaaaaa

2018-07-19, 09:41
UP
Za 2,20 nie kupisz normalnego piwa....

No i Kopyra się wypowiedział...


Pa...........or

2018-07-19, 09:51
Na pewno znajdą się jakieś wytatuowane zjeby z brodami do ramion, które będą się zachwycały wędzonym owczym łajnem. Popijając szczyny wieloryba będą odprawiać dysputy nad plebsem z 500+.

Volfodzio

2018-07-19, 11:21
Laseczki i cipeczki to jedno, ale przed degustacją warto by było się zainteresować, jakie usługi świadczyły wcześniej, bo może owe białe mleczko ma więcej wspólnego z ich ostatnimi partnerami seksualnymi...

DoktorAlban

2018-07-19, 12:43
nowynick napisał/a:

polski pomysł? Kpisz chyba :D Na rynku Yoni jest już ponad dwa lata z p*zdy jakiejś Czeszki... zresztą zdjęcie które wstawiłeś to promo tamtej firmy. A że browar w Katowicach kopiuje to na polski rynek? Cóż wyraźnie jest wzięcie na piwo po 10 Euro/szt. :shock: Chociaż ja osobiście wolę wypić na to konto 20 normalnych piw i lizać prawdziwą cipę mojej żony...



Ja też

Abadab 666

2018-07-19, 20:45
Piwo z cip modelek? To tak naprawdę, syrop z wszystkich ch*ji jakie je zaliczyły od jedenastego roku życia!

gabrychchch

2018-07-19, 20:59
No chyba im się w głowach popie**oliło

Hrabia Drapula

2018-07-20, 01:18
ja pie**ole, czym się jarać, przecież to są czyste bakterie kwasu mlekowego, takie same jak wpie**ala każdy od młodego do starego, takie same jak w kefirach czy nawet w popularnych " osłonach " które zażywa się przy antybiotyku, ale pewnie znajdzie się nie jeden co liżąc szyjkę (od butelki oczywiście) zamknie oczy i będzie wyobrażał sobie p*zdę, a browar zadowolony będzie liczył kasiorę

The_Generat

2018-07-20, 10:23
"Ja też " ... też wolisz lizać cipę jego żony ? jakaś popularna czy co ?

voytas0

2018-07-20, 10:43
Ja pie**ole. Z tym piwem i jaraniem się nim to jakas moda porownywalna z hipsterstwem. Ludzie interesują się różnymi rzeczami i nie domagają się wszechobecnego podziwu. Miłośnicy piw kraftowych (poza garstką prawdziwych koneserów, ktorzy byli pewnie juz od b dawna) to ludzie, którzy w inny sposób nie potrafili nigdy zaistnieć w ekipie. Idzie taki na piwko z kolegami i pie**oli cały czas....

Ca...........on

2018-07-20, 10:48
Za 2,20 da się kupić normalne piwo w promocji. Bywa w tej cenie Żatecki Svetly Leżak.

licho_nie_spi

2018-07-20, 10:51
piwo z p*zdy :D :D :D whisky z ch*ja :D dramat :roll:

gonzales1988

2018-07-20, 10:57
Idealne piwo dla prawiczków, i biedaków którymi kobiety po prostu się nie interesują. Powinno być bezalkoholowe bo target raczej dla stulejarzy.