18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pitbull nie odpuszcza

Macx83wwww • 2020-07-19, 11:36
Good morning Vietnam


Halman

2020-07-19, 11:38
do uśpienia wszystko jak leci na tym filmie...

luja27

2020-07-19, 11:50
Banda debili do utylizacji.

Zbyszek.

2020-07-19, 11:56
Halman napisał/a:

do uśpienia wszystko jak leci na tym filmie...



Ale kozy to ty zostaw barany też bym oszczedził ale za to baranom sroga kara w postaci deskoterapii,

Macx83wwww

2020-07-19, 11:56
~Halman napisał/a:

do uśpienia wszystko jak leci na tym filmie...



Chociaż się ,,starali"... :D

Tom9310

2020-07-19, 12:15
Gdyby to było moje stado piesek dostałby drągiem po mordzie a właściciel prawdopodobnie też :->

dantee

2020-07-19, 12:24
k***a jak ja nienawidzę tych kundlów, i ich właścicieli. OBAJ DO UTYLIZACJI

boo

2020-07-19, 12:32
Tom9310 napisał/a:

Gdyby to było moje stado piesek dostałby drągiem po mordzie a właściciel prawdopodobnie też



Ja zalozylbym kundlowi petle na szyje albo kosa pod zebra.

outline

2020-07-19, 13:25
a to zabić nie można? Tylko trzeba napie**alać klapkiem? Uśmiercić gówno, prętem w łęb nak***iac aż w końcu ta czacha pęknie, albo nożem podciąć tę sk***iałą szyję tego pitbulowego kundla. Nienawidzę tego ścierwa

cedrikk

2020-07-19, 13:44
outline napisał/a:

a to zabić nie można? Tylko trzeba napie**alać klapkiem? Uśmiercić gówno, prętem w łęb nak***iac aż w końcu ta czacha pęknie, albo nożem podciąć tę sk***iałą szyję tego pitbulowego kundla. Nienawidzę tego ścierwa



Sam się zastanawiam. Jeśli była by to moja koza , to biorą pierwszy lepszy nòż i tnę po szyjce i oczach. Właściciel psa nie ogarnął? Zaraz można wyjaśnić jak psu

ohmybudda

2020-07-19, 15:17
A co wy k***a, pies to pies, jak go wychowają taki będzie.Gdyby miał normalnego właściciela to wystarczyłoby podniesienie głosu i pies sie kuli. Laczkiem go nak***ia :-/ co za świat. Dlatego zjeby nie powinny mieć psów, a na pewno nie takich groźnych.
jebac was pedały.

Myxxer

2020-07-19, 16:33
ohmybudda napisał/a:

A co wy k***a, pies to pies, jak go wychowają taki będzie.Gdyby miał normalnego właściciela to wystarczyłoby podniesienie głosu i pies sie kuli. Laczkiem go nak***ia co za świat. Dlatego zjeby nie powinny mieć psów, a na pewno nie takich groźnych.
jebac was pedały.



Widać że ciebie odpowiednio nie wychowano.

daniel1040

2020-07-19, 16:43
Porada jeśli sami będziecie w podobnym przypadku - nie ciągnąć psa bo tylko bardziej zaciśnie szczęki
1. kop w jajca (czubkiem buta i z całej siły)
2. kurtka bądź koszulka na oczy psa i dusić smyczą badź liną lub czymkolwiek co macie mocnego ( z całej siły) zapierając się kolanem
3.jeśli nie macie nic innego, cios kamieniem w sam czubek czaszki psa - za linią oczu (jeśli nie usłyszycie echa - za słabo)
4.bierzesz nogę psa, opierasz o kolano jak patyk na ognisko i z całej siły jednym ruchem łamiesz - zawsze puści - jeśli nie, kręcisz tą złananą nogą jak kołowrotkiem
Atakujesz aż pies albo ucieknie albo przestanie się ruszać - jeśli przestaniesz kiedy tylko puści ofiarę to albo wróci do niej albo zaatakuje ciebie
Mojego labradora już 3 razy zaatakował pies (2x amstaff 1x pitbull) - i wszyskie 3 mam na sumieniu.

petru23

2020-07-19, 16:53
Koza wołająca o pomoc. Od 2.37 krzyczy Help

przewodnik_elektryczny

2020-07-19, 17:34
daniel1040 napisał/a:

Porada jeśli sami będziecie w podobnym przypadku - nie ciągnąć psa bo tylko bardziej zaciśnie szczęki
1. kop w jajca (czubkiem buta i z całej siły)
2. kurtka bądź koszulka na oczy psa i dusić smyczą badź liną lub czymkolwiek co macie mocnego ( z całej siły) zapierając się kolanem
3.jeśli nie macie nic innego, cios kamieniem w sam czubek czaszki psa - za linią oczu (jeśli nie usłyszycie echa - za słabo)
4.bierzesz nogę psa, opierasz o kolano jak patyk na ognisko i z całej siły jednym ruchem łamiesz - zawsze puści - jeśli nie, kręcisz tą złananą nogą jak kołowrotkiem
Atakujesz aż pies albo ucieknie albo przestanie się ruszać - jeśli przestaniesz kiedy tylko puści ofiarę to albo wróci do niej albo zaatakuje ciebie
Mojego labradora już 3 razy zaatakował pies (2x amstaff 1x pitbull) - i wszyskie 3 mam na sumieniu.



Popieram. A właściciele też do uśpienia