18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pitbull nie odpuszcza

Macx83wwww • 2020-07-19, 11:36
Good morning Vietnam


Nyrewesa

2020-07-19, 18:11
No i dobrze. Piesek się wyszalal, zaspokoil swój instynkt, a pan żeby zapłacić właścicielowi za kozę będzie musiał sprzedać nerkę.

daniel1040

2020-07-19, 18:14
Nyrewesa napisał/a:

No i dobrze. Piesek się wyszalal, zaspokoil swój instynkt, a pan żeby zapłacić właścicielowi za kozę będzie musiał sprzedać nerkę.



oby taki piesek zaspokoił swój instynkt na tobie.
Powiedz mi, jak murzyn zgwałci ci córkę to też powiesz "ojej no cóż, zaspokoił tylko swój instynkt"
i dlatego baby nie powinny się wypowiadać gdy nie mają pojęcia o czym mówią - czyli zawsze.

Karboksylator

2020-07-19, 18:29
pies, który nie słucha się właściciela powinien zostać uśpiony. Miałem dobermana i jeśli kazałem mu siedzieć, to siedział. raz pobiegł za kotem, ale jak go zawołałem, to przybiegł od razu. to kwestia tresury, a nie rasy psa.

St...........on

2020-07-19, 18:35
j***ne skońe p*zdy

Ale bym tego kundla patroszył na żywca łooo

Nyrewesa

2020-07-19, 18:35
daniel1040 napisał/a:

oby taki piesek zaspokoił swój instynkt na tobie.
Powiedz mi, jak murzyn zgwałci ci córkę to też powiesz "ojej no cóż, zaspokoił tylko swój instynkt"
i dlatego baby nie powinny się wypowiadać gdy nie mają pojęcia o czym mówią - czyli zawsze.



Czytać cię nauczyli w szkole, chociaż łatwo pewnie nie było. Ale rozumieć co czytasz to już nie dali rady .

Bloblas

2020-07-19, 18:53
Zaj***łbym mu takiego kopa z rozbiegu aż by mu k***a żebra potrzaskały. Kiedyś u nas suka owczarka zaczęła rzucać w powietrzu jak szmatą na lewo i prawo starą , schorowaną pudlicą. Jak jej kopa zaj***łem , to kwiknęła, przeleciała przez taki murek do kolan co na tarasie był i kwiląc uciekła. Oddaliśmy później tego psa gdzieś na wieś i ch*j wie czy tam czegoś nie zagryzła...

rayner1790

2020-07-19, 20:08
k***a jak ja żałuje że nie jestem bogiem

latirro

2020-07-20, 00:03
Bloblas napisał/a:

Zaj***łbym mu takiego kopa z rozbiegu aż by mu k***a żebra potrzaskały. Kiedyś u nas suka owczarka zaczęła rzucać w powietrzu jak szmatą na lewo i prawo starą , schorowaną pudlicą. Jak jej kopa zaj***łem , to kwiknęła, przeleciała przez taki murek do kolan co na tarasie był i kwiląc uciekła. Oddaliśmy później tego psa gdzieś na wieś i ch*j wie czy tam czegoś nie zagryzła...



a wystarczyło wychować psa zamiast tylko hodować

macintosh

2020-07-20, 00:55
Nyrewesa napisał/a:

Czytać cię nauczyli w szkole, chociaż łatwo pewnie nie było. Ale rozumieć co czytasz to już nie dali rady .



zamknij morde ... :D

ManiacGregor

2020-07-20, 02:57
Te podludzie tylko patrzą jak to biedne zwierzę jest zjadane żywcem. Mogli by chociaż tą koze za jebac odrazu

warderen

2020-07-20, 07:29
k***a mam dwa pitbulle i nie ma takiej możliwości żeby kogoś lub jakieś inne zwierze zaatakowały . W stu procentach to wina właściciela nie psa .

ziomek53

2020-07-20, 14:36
piesek zajebiście wychowany.

cedrikk

2020-07-24, 14:49
warderen napisał/a:

k***a mam dwa pitbulle i nie ma takiej możliwości żeby kogoś lub jakieś inne zwierze zaatakowały . W stu procentach to wina właściciela nie psa .



I tak bym zaj***ł dla pewności