18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pitbull atakuje psa policyjnego

T3RMINATOR • 2018-08-10, 00:36
W YoungTown 4 sierpnia po godz 21 doszło do ataku pitbulla na psa policyjnego (owczarek niemiecki). Pomimo nawoływania policjanta o zabezpieczenie psa, pitbull zaatakował i został zastrzelony. Owczarek ucierpiał na pysku i na klatce piersiowej oraz stracił jeden ząb.




szeroksoci

2018-08-11, 01:41
A więc tak... nie jest to owczarek niemiecki tylko belgijski a dokładniej malinois


Co do agresji psów, tak jak wielu z was słusznie zauważyło bardzo dużo zależy od właściciela i w jaki sposób pies zostaje wychowany nie mniej jednak do różnych "odchyleń" przyczynia się również popularność danej rasy (popyt).
Jeżeli następuje moda na np pitbulle to zaczynają powstawać psełdo hodowle w których często dochodzi do kaziroctwa psów co skutkuje różnymi zaburzeniami np na tle psychicznym. Tego typu hodowle to masówka żeby stworzyć jak najwięcej psów.


Tak więc morał jest taki drodzy sadole wybierają daną rasę psa, zapoznajcie się z nią, do czego ta rasa została stworzona i czy wgl ten pies jest dla was np taki owczarek belgijski malinois nie jest dla pierwszej lepszej osoby, no i oczywiście wybierajcie odpowiednie hodowle.

Pozdrawiam :)

Nert

2018-08-11, 02:33
Hahaha sami eksperci :D a tych dwóch wyżej z kotami co psom gardła podrzynają to chyba zapomnieliście leków wziąć i wam się w głowach pie**oli do reszty.
Teraz jest nagonka na pitbulle, tak samo jak była wcześniej na rottweilery, owczarki niemieckie i dobermany. Jakby sadol wtedy istniał to gówno burze były równie tęgie :amused:
Jak wyżej ktoś napisał amerykańska policja lubi sobie postrzelać nie tylko do tarczy, wchodzi Ci na posesję i ma pretensje ze pies broni swojego terenu, ręce opadają od samego patrzenia. Oglądam na yt kanał gdzie są wrzucanie akcje tylko z policyjnych kamerek i jak widzę jak oni pracują to im się chyba zawody z katem popie**oliły, przykład? W Ameryce często jest tak że nie ma żadnych płotów itd, typowi pies wyszedł przez drzwi, co pan policjant zrobił? Zastrzelił psa :shock: wbija się typowi na jego teren, zabija mu psa i jeszcze mówi że może bo ma takie prawo :amused: Kiedyś marzyłem by mieszkać w stanach, ale patrząc co tam się odpie**ala, już nie chcę i nie mówię tu tylko o tym jak działa ich policja, a także o innych aspektach.

RzezniaZmasarnia

2018-08-11, 07:54
Cytat z wikipedii kiedy wpisując frazę Pitbull w przeglądarce ukazały słowa się następujące:


Długość życia: 8 – 15 lat
Usposobienie: Śmieszny, Uparty, Przyjazny, Czuły, Lojalny, Posłuszny, Inteligentny, Odważny

Dodatkowo napisane jest o agresji budzącej do innych zwierząt wyłącznie jak i tylko.

Recydywista

2018-08-11, 16:50
Nie rozumie tej calej gownoburzy, pies jak czlowiek jeden normalny drugi pok***iony. Moj 4 letni synek nie mial nigdy opiekunki bo pilnowal go 45 kilogramowy amstaff, moj pies nigdy nikogo nie ugryzl woli odejsc lub warknac zeby mu dali spokoj. Za to moja sasiadka ma sk***ionego 3 kilowego kundla ktory kazdemu w 6 mieszkaniowej klatce schodowej rzuca sie do kostek. Ktorego psa odstrzelicie?

CrazyD

2018-08-11, 17:27
LOOFAH napisał/a:



Bo K9 w policji mają być inteligentne. Mają się nauczyć i słuchać poleceń. Wykonywać pracę. Współpracować z policjantami. Widziałem też, że psy te uczone są obezwładniania ściganych ludzi.
Rozumiesz, po ch*j komu pies policyjny, który zagryzie potencjalnego informatora, bo jest debilem i tylko to potrafi? Po ch*j komu pies policyjny, który nie współpracuje i nie wykonuje komend i pod presją "traci głowę"? A pitbulle są gdzieś na poziomie tych kiboli z wywiadu.



Dokładnie to co napisał kolega, ale tak nawiasem, pies na filmie to nie owczarek niemiecki a belgijski, dużo mniejszy i mniej muskularny od niemieckiego bo zdradzę wam napinacze tajemnicę która zburzy dresiarskie życia...
Siła szczęk owczarka niemieckiego jest wyższa niż pitbulla... :-)

KiKiZ

2018-08-12, 01:27
Recydywista: Twojego amstaffa popie**olonego :)

a tak serio to jasne że taki kundel to jest "ch*j' nie pies i sam nienawidzę takiego małego skamlącego ścierwa i bym go "odstrzelił", ale amstaffa bym się bał ze względu na ilość przypadków kiedy im coś odwala... Ja akurat lubuję się w owczarkach niemieckich, ale o nich nie słyszałem, żeby były jakieś mega niebezpieczne ;)

Recydywista

2018-08-13, 15:10
KiKiZ napisał/a:

Recydywista: Twojego amstaffa popie**olonego :)

a tak serio to jasne że taki kundel to jest "ch*j' nie pies i sam nienawidzę takiego małego skamlącego ścierwa i bym go "odstrzelił", ale amstaffa bym się bał ze względu na ilość przypadków kiedy im coś odwala... Ja akurat lubuję się w owczarkach niemieckich, ale o nich nie słyszałem, żeby były jakieś mega niebezpieczne ;)


Strach przed taką bestią jest jak najbardziej zrozumiały, ale gwarantuję Ci ze był by Twoim superziomkiem jak by tylko widział że ściskamy sobie łapę