18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pitbull atakuje psa policyjnego

T3RMINATOR • 2018-08-10, 00:36
W YoungTown 4 sierpnia po godz 21 doszło do ataku pitbulla na psa policyjnego (owczarek niemiecki). Pomimo nawoływania policjanta o zabezpieczenie psa, pitbull zaatakował i został zastrzelony. Owczarek ucierpiał na pysku i na klatce piersiowej oraz stracił jeden ząb.




nofar

2018-08-10, 11:51
aa to jednak te pitbulle się do czegoś przydają, szkoda pieska że tak niehonorowo zszedł od kulki innego psa

cola1111

2018-08-10, 12:07
Powinnien być zakaz posiadania ras podpsów takich jak pitbull i innych gówien.

Hesbollah

2018-08-10, 12:23
@nofar

Coś Ci się w głowie poprzewracało czy mówisz ironicznie?

Cryo

2018-08-10, 12:26
Rasa psa mówi dużo o właścicielu. Pitbull - idiota z patologii.

ol...........re

2018-08-10, 12:31
Niestety wilczury najwyżej dzieci mogą pogryżć.Słabe psiaki vs pitbul czy dogo.

TB303

2018-08-10, 12:37
oligoxystre napisał/a:

Niestety wilczury najwyżej dzieci mogą pogryżć.Słabe psiaki vs pitbul czy dogo.


Od gryzienia dzieci są pitbule i inne tego typu ścierwa.

DarmoZjad

2018-08-10, 12:42
Niedoj***nie mózgowe w komentarzach sięga zenitu. ch*j w to, że to pitbull, mój 8 kg pies zrobiłby to samo- jakiś debil drze japę przed domem- wybiega naszczekać.
Nie rzucił się na policjanta, tylko na psa który stał praktycznie na jego podwórku... Trochę pomyślcie. I jamnik by tak wyj***ł i york, gdyby pies policyjny był ich wielkości...

robertskc7

2018-08-10, 12:42
Widziałem jak amstaf zagryzał psa na oczach starszej pani. Właściciel h*ja zrobił mimo lania go pięściami. Każdy się bał podjeść bliżej niż 30m. Prosił by pani nie dzwoniła na policję, bo on tylko na chwilkę wyszedł i nie wziął kagańca. Oczywiście miłośnik siłowni i tatuaży, bo jak inaczej.

KrwawyEric

2018-08-10, 12:52
Psy, które mają fizyczne możliwości zrobienia krzywdy czy to człowiekowi czy innym zwierzętom powinny być zawsze w kagańcu i na smyczy w miejscach publicznych. Na posesji powinny być odpowiednio zamkniętę. Tyle w temacie. I tutaj nie chodzi o to, że pies jest "zły" jak to niektórzy mówią - nawet najbardziej kochający Pitbull, Husky, Owczarek, Labrador czy Doberman jest w stanie się przestraszyć i zaatakować.

DoubleBorger

2018-08-10, 14:15
Zawsze jak słusznie odstrzelą psa to itak jest wycie właścieiela "what the fuck? Why did you shoot him? You asshole!!"

Już kiedyś pisałem, są rasy, które nie nadają się do życia towarzyskiego, które samym bytem potrafią budzić lęk. Takie psy jedynie dla ludzi z pozwoleniem na niebezpieczną rasę, jak na broń.
W sumie na każdą rasę o kłach przekraczających długość pozwalającą na uszkodzenie ludzkiego ciała, czy sile zacisku pyska powinny być pozwolenia, bo taki szczurołap York szkody wielkiej nie zrobi, a jak ugryzie to większość może sobie z nim poradzić. Co innego takie zawzięte bydle jak pitbull, gdzieś był materiał, gdzie takowy się wgryzł w człowieka, to nikt nie mógł mu pyska otworzyć. Niewychowane psy są dużym zagrożeniem, właścicielowi nic nie zrobią, to uważają go za bezpiecznego.

Soros_Bóg

2018-08-10, 14:19
Jebac wszystkie psy. Dosłownie.
Ja że swoim kotkiem chodzę po lesie i co chwila jakiś kundel czy amstaff się rzuca.
Dlatego chodzę z nożem i nie mogę się doczekać miny właściciela że zagryzl em jego psa bo nie był w kagancu bądź na smyczy. Ciekawe czy taki pitbull na Jaguara się rzuci lub innego większego. Co to k***a ma w ogóle być żeby tak groźny pies miał swą wolne wyjście? Bomba w jaja nóż w łapę i zaraz mu się odechciewa.

TB303

2018-08-10, 14:25
Mega1337 napisał/a:

Jebac wszystkie psy. Dosłownie.


Przyznajesz się do bycia zoofilem? :amused:

BKKWK

2018-08-10, 14:31
DarmoZjad napisał/a:

Niedoj***nie mózgowe w komentarzach sięga zenitu. ch*j w to, że to pitbull, mój 8 kg pies zrobiłby to samo- jakiś debil drze japę przed domem- wybiega naszczekać.
Nie rzucił się na policjanta, tylko na psa który stał praktycznie na jego podwórku... Trochę pomyślcie. I jamnik by tak wyj***ł i york, gdyby pies policyjny był ich wielkości...



Ty chyba nie wiesz, jak zachowuje się dobrze ułożony pies.

Argeusz

2018-08-10, 14:54
Piękne nagranie, właściciela też powinni odstrzelić. Tak trudno k***a zamknąć bramę? j***ne przygłupy.

crazyhavoc

2018-08-10, 15:55
Prykacz napisał/a:

Jeszcze gość z mordą wyleciał :D



zaraz po psie powinni właściciela odj***ć