18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Piszesz? Nie jedź!

~Nei • 2016-10-26, 14:26
Tzn jedź! Będzie co oglądać 8-)

waloos

2016-10-27, 13:22
Ja nie popieram w żadnym wypadku pisania na telefonie w czasie jazdy po drogach ekspresowych, ale zastanawia mnie dlaczego większość ludzi jak już sięga po telefon to trzyma go w okolicy kolan i jedzie ze spuszczoną głową.

Przecież jakby go wziął w rękę i położył ją na górę kierownicy, tak żeby patrząc na telefon mieć oczy skierowane w stronę szyby, to musiałby kątem oka zauważyć, że coś się na drodze dzieje.

Inna sprawa, że bawić się telefonem to można w mieście jadąc w korku, ale nie k***a na autostradzie czy ekspresówce, no ale przecież pojeby w cieżarówkach się nudzą bo ileż można trzymać kółko jadąc na tempomacie.

BKKWK

2016-10-27, 13:31
waloos napisał/a:

Ja nie popieram w żadnym wypadku pisania na telefonie w czasie jazdy po drogach ekspresowych, ale zastanawia mnie dlaczego większość ludzi jak już sięga po telefon to trzyma go w okolicy kolan i jedzie ze spuszczoną głową.

Przecież jakby go wziął w rękę i położył ją na górę kierownicy, tak żeby patrząc na telefon mieć oczy skierowane w stronę szyby, to musiałby kątem oka zauważyć, że coś się na drodze dzieje.

Inna sprawa, że bawić się telefonem to można w mieście jadąc w korku, ale nie k***a na autostradzie czy ekspresówce, no ale przecież pojeby w cieżarówkach się nudzą bo ileż można trzymać kółko jadąc na tempomacie.



Ty weź lepiej swój telefon i wypieprz go za okno. Telefonu nie powinno się używać w żadnym przypadku jadąc samochodem. Nawet w korku. Może i byłaby z tego tylko niewinna stłuczka, ale jeden pas zablokowany na dłuższą chwilę to korek wydłużony o kilka kilometrów. A wszystko przez p*zdusia, który musi odpisać już teraz, bo inaczej adresat się obrazi.