18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukasz995

2022-02-03, 19:24
Scierwo kaczka zabił brata i nie chce się przyznać!! Nowy ład!!

ququa

2022-02-03, 19:26
Kurna wynocha z polityka z tego portalu

idź płakać gdzie indziej


baronturbina

2022-02-03, 19:29
Autorze tego. Mam osobiste pytanie, które w prośbę się przeradza. Mianowicie… czy możesz po poerwsze usunąć konto z tego portalu a po kolejne czyli drugie wsadzić sobie cos w dupę, bo widać że cię swędzi.

Wiewór

2022-02-04, 15:21
ququa napisał/a:

Kurna wynocha z polityka z tego portalu
idź płakać gdzie indziej



Ciekawe że zawsze tak piszą pisowcy którzy się boją dyskusji na temat tego co odpie**ala ich ukochana partia.
Skończyły się argumenty na obronę co?

PoProstuNIKT

2022-02-07, 14:15
Wiewór napisał/a:

Ciekawe że zawsze tak piszą pisowcy którzy się boją dyskusji na temat tego co odpie**ala ich ukochana partia.
Skończyły się argumenty na obronę co?



Ty jakiś fanatyk jesteś. masz coś z głową jak widzę, "j***ć pis" w opisie tylko debil potrafi mieć. Politykom właśnie o to chodzi by się ludzie nienawidzili - i widząc po Tobie dobrze manipulują, Brawo PIS!

8-)

Wiewór

2022-02-07, 15:27
ecnart napisał/a:

Ty jakiś fanatyk jesteś. masz coś z głową jak widzę, "j***ć pis" w opisie tylko debil potrafi mieć. Politykom właśnie o to chodzi by się ludzie nienawidzili - i widząc po Tobie dobrze manipulują, Brawo PIS!



Politykom z PiS zależy żeby się ludzie nienawidzili "dziel i rządź".
Nienawidzę komuchów pisowskich i nigdy tego nie ukrywałem i się tego nie wstydzę.
I bardzo mi wszystko jedno czy uważasz to za manipulacje czy ch*j wie co.

PoProstuNIKT

2022-02-07, 19:02
Wiewór napisał/a:

Politykom z PiS zależy żeby się ludzie nienawidzili "dziel i rządź".
Nienawidzę komuchów pisowskich i nigdy tego nie ukrywałem i się tego nie wstydzę.
I bardzo mi wszystko jedno czy uważasz to za manipulacje czy ch*j wie co.



nie tylko z PIS, PO podobnie. Dlatego że tak łatwo wzbudzić w ludziach emocje oni rządzą na zmianę.