18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Huddy

2015-06-18, 00:35
Wow! Pierwszy komentarz!


A tak serio, co Wam dziewczyna zawiniła? Nie jej wina, że urodziła się córką gościa, który został prezydentem...

INWIGILATOR

2015-06-18, 01:41
Up a co ty taki wrażliwy, miziają Kingę to miziają :D sam bym ją nadział

An...........or

2015-06-18, 03:05
Huddy napisał/a:

Wow! Pierwszy komentarz!


A tak serio, co Wam dziewczyna zawiniła? Nie jej wina, że urodziła się córką gościa, który został prezydentem...




Zobaczysz co się na sadolu będzie działo, jak już Pana Elekta zaprzysiężą.
Osobny serwer otworzą, by pomieścić "materiały" o Dudzie.

miczel1

2015-06-18, 03:35
Gorzej będzie jak PIS odpali swojego "seryjnego samobójce" :)


Bo...........io

2015-06-18, 10:47
nie wiem po co hejty na jego córke, tak samo lis tylko że on jeszcze hejcił w publicznej telewizji... Wszędzie ta agentura z PO..

mi...........80

2015-06-18, 10:54
Ojojoj, albo usuną temat albo zaraz będzie jakaś parada komentarzy, obrońców Dudy i PIS

Swoją drogą jak napisałem:

Na kogo głosował Ciasteczkowy Potwór?

Na Kukiz

To wyj***li do sucharów jacyś urażeni moderatorzy, a tutaj widzę takie coś na głównej

wojniz2

2015-06-18, 11:06
@miczel1, w przeciwieństwie do obecnej władzy, nie przypominam sobie takiej sytuacji z czasów rządów PIS. W ogóle jakoś te straszne dwa lata rządów, były dla szarego człowieka OK. Wystarczyło nie włączać TVN - obniżyli składkę zdrowotną, nie podwyższali wszystkiego co się da. Nie robili ustaw ustaw, które mają ułatwić życie tylko z nazwy (pije do "zniesienia" pozwolenia na budowę), a przy okazji opłaty zwiększają o 300%.

Jedyną aferę jaką pamiętam z tamtych czasów, to zdaje się minister sportu... którego sam pis zamknął. A dzisiaj? Pokaż mi palcem nie umoczonego ministra.

I jeszcze od lipca wchodzi ustawa, dzięki której w sprawie karnej nie będzie można użyć materiałów pozyskanych z przestępstwa - czyli taśmy. No k***a. Przecież to jakaś kpina.

nobas

2015-06-18, 11:23
ja tam pamiętam ze za czasow PIS-u gdzie ropa kosztowala 150 usd za barylek na stacjach paliwo bylo ponizej 4zl a dzisiaj ropa po 60 usd a na stacjach 5tke :D

8michal7

2015-06-18, 11:42
@up hehe trafny komentarz. j***ć polityków.

KOLABORACJONISTA

2015-06-18, 11:54
wojniz2 napisał/a:

@miczel1, w przeciwieństwie do obecnej władzy, nie przypominam sobie takiej sytuacji z czasów rządów PIS. W ogóle jakoś te straszne dwa lata rządów, były dla szarego człowieka OK. Wystarczyło nie włączać TVN - obniżyli składkę zdrowotną, nie podwyższali wszystkiego co się da. Nie robili ustaw ustaw, które mają ułatwić życie tylko z nazwy (pije do "zniesienia" pozwolenia na budowę), a przy okazji opłaty zwiększają o 300%.

Jedyną aferę jaką pamiętam z tamtych czasów, to zdaje się minister sportu... którego sam pis zamknął. A dzisiaj? Pokaż mi palcem nie umoczonego ministra.

I jeszcze od lipca wchodzi ustawa, dzięki której w sprawie karnej nie będzie można użyć materiałów pozyskanych z przestępstwa - czyli taśmy. No k***a. Przecież to jakaś kpina.

Brawo za chwalenie się niewiedzą i ignorancją. To, że np. ja nie pamiętam afer z 1993 roku nie znaczy, że ich nie było. O i właśnie: nie robili ustaw. Prawda, nie robili żadnych ustaw, tylko mówili, że zrobią, w sumie tak jak teraz.

Pierwsza z brzegu, którą dobrze znam, ewidentnie dotycząca, zwłaszcza dzisiaj, szarych ludzi: sprzedaż bez przetargu pzl mielec za ~60 mln w 2007. Potem akcje z prokuratorem i cała lista bardzo ciekawych szczegółów.

Druga z brzegu: Bumar. Dzisiejszy efekt? Zaoranie i podwozia do Kraba z Korei.

wojniz2 napisał/a:

A dzisiaj? Pokaż mi palcem nie umoczonego ministra.

A co ma okres IV RP, gdzie prawie każdy był umoczony do dzisiejszych ministrów, gdzie prawie każdy jest umocziny? Temat jest o pisie. I nie, cieszę się, że po idzie na dno, nie cieszę się, że pis nie idzie na dno.

pi...........ja

2015-06-18, 14:02
Kingę Kornhauser. To się dziedziczy po matce. Ale oczywiście w przypadku błogosławionego wybrańca dzielni żydo-łowcy milczą. Polska hipokryzja.

przeme13

2015-06-18, 17:09
Co to jest pisia?

baltor2004

2015-06-18, 17:47
pietras_ja napisał/a:

Kingę Kornhauser. To się dziedziczy po matce. Ale oczywiście w przypadku błogosławionego wybrańca dzielni żydo-łowcy milczą. Polska hipokryzja.


Baranie jak już chcesz być taki skrupulatny, to żydostwo dziedziczy się po kądzieli, a nie po mieczu, więc matka Kingi Dudy nie jest żydówką, bo żydem, to był jej ojciec, czyli dziadek Kingi.
Zatem nie pie**ol głupot :idzwch*j:

Andre1945

2015-06-18, 18:35
Ha, ale tylko ja z Was, sadolowe walikonie, z nią studiuję. :D